Skocz do zawartości

Historia piłkarskich managerów. Gameplay.


vrc

Rekomendowane odpowiedzi

USM to klasyk.

CM2 to jedyny CM/FM którego "skończyłem", rozgrywajac pełne 30 sezonów oczywiście Scarborough.

Z takich ciekawostek - newgeni przejmowali zawsze PA jakiegoś gracza, który skończył karierę. Ja zawsze obserwowałem, kto pojawi się za Japheta N'Dorama. Był to jedyny piłkarz z Czadu w bazie więc było to dość łatwe do wychwycenia :D

Pamiętam też, że "przekręciłem" licznik stanu kasy. W 25 sezonie bodajże dobiłem do miliarda i od tego czasu moglem brać tylko graczy za free :keke:

Odnośnik do komentarza
Pamiętam też, że "przekręciłem" licznik stanu kasy. W 25 sezonie bodajże dobiłem do miliarda i od tego czasu moglem brać tylko graczy za free :keke:

 

Haha, a to dobre. Można z całą pewnością stwierdzić, że przeszedłeś tą grę. Brawo TY :D

 

Nareszcie wygrywam! A gdy ja wygrywam to, uwierzcie mi, warto to zobaczyć. Wszak nie zdarza mi się to często podczas robienia tej serii ;) Chwilkę, więc jeszcze poświęćmy, przemierzając piłkarską krainę Championship Managera 2. Zapraszam!

 

https://www.youtube.com/watch?v=OSARwhzfKH4&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mogłem w ogóle uruchomić (Win 8.1), w końcu mi się udało to nie mogę rozpocząć nowej gry. Do XP trzeba było ściągać act20.exe z płytki z Windowsem, a tu?

 

Edit: Dałem sobie radę ;)

 

Witam nie mogłem pomóc wcześniej, bo nie miałem dostępu do internetu :) I jak dałeś sobie radę?

 

Gdyby ktoś miał podobny problem to pomaga ustawienie zgodnosci - tak jak pisał Morpheus. Pomoże również w niektórych przypadkach ten oto filmik: https://www.youtube.com/watch?v=mzAWM0QlTaA

 

Ja sam coś kombinowałem jeszcze z pamięcią wirtualną w ustawieniach PC i wiem, że to również pomogło. Gdzieś w necie jest opis tej całej procedury. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

USM 2. Jedyna słuszna konkurencja dla Championship Managera. Kto wie czy nie lepsza produkcja? Choć zawsze podkreślalem, że wiele te gry dzieli, to z pewnością łączy je jedno - epickość! Ależ ja mam sentyment do tej gry. Zapraszam serdecznie na ten odcinek i kolejny również!

 

https://www.youtube.com/watch?v=KBGQmUr5oY0&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Witam. Postanowiłem odświeżyć serię i zrobić taki jakby "cover" z kamerką, nowym mikrofonem... trochę profesjonalniej, bo historia naszego ulubionego gatunku gier jest rzeczą ważną bardzo :) Jeszcze raz, więc Football Manager z 1982. Zapraszam.

 

 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...