Skocz do zawartości

Highway to heaven


z0nk

Rekomendowane odpowiedzi

Starcie ze rezerwami Białej Gwiazdy okazało się trudniejsze niż się tego spodziewałem. Dwie czerwone kartki dla gości sprawiły, że wywalczyliśmy przewagę na boisku. O bramkę jednak staraliśmy się do końca, aż wpadający z prawego skrzydła Antoniak dośrodkował ostro w pole karne. Stoper rywali niefortunnie główkował pokonując golkipera Wisły.

Frątczak - Antoniak, Ochman (45' Mielecki), Dudek, Niechciał - Nawrot, Gamrot (60' Świątek), Leszczak (60' Kujawski), Guja - Kuklis, Kaszubowski (73' Kołakowski)

 

17.10.2015, III liga, 16. kolejka

Suche Stawy, Kraków: 1 031 widzów

[1] Hutnik Nowa Huta 1-0 Wisła Kraków II [4]

1-0 Krystian Kujawa (sam.) 87'

MVP: Michał Nawrot - Hutnik, PŚ - 7.8

 

 

Mecz z walczącym o utrzymanie Beskidem to półmetek rozgrywek III ligi. Jeżeli tak zakończymy sezon będę niezwykle zadowolony. Bez problemu ogrywamy zespół Beskidu i zwiększamy naszą przewagę nad drugim miejscem do 5 punktów!

Jasowicz - Antoniak, Mielecki, Wójcik (59' Dudek), Niechciał (59' Filipek) - Sierakowski, Świątek, Jacak, Kujawski - Gamrot (70' Nawrot), Kołakowski

 

21.10.2015, III liga, 17. kolejka

Suche Stawy, Kraków: 629 widzów

[1] Hutnik Nowa Huta 2-0 Beskid Andrychów [14]

1-0 Jerzy Kołakowski 7'

2-0 Jerzy Kołakowski 50'

MVP: Jerzy Kołakowski - Hutnik, NŚ - 8.8, 2 gole

 

Odnośnik do komentarza

Sędziowie sprzyjają nam w tym sezonie. Owszem Ochman prawie co drugi mecz zgarnia żółtą kartkę, a pozostali stoperzy wcale nie odstają w tej niechlubnej statystyce, ale nasi rywale często kończą mecz w 10. Podobnie było w trudnym spotkaniu z zespołem Soły Oświęcim. Tylko słaba dyspozycja Kaszubowskiego uratowała gości przed pogromem.

Frątczak - Antoniak (85' Mielecki), Ochman (58' Wójcik), Dudek, Niechciał - Nawrot (72' Świątek), Gamrot, Leszczak, Guja (79' Sierakowski) - Kuklis, Kaszubowski

 

24.10.2015, III liga, 18. kolejka

Suche Stawy, Kraków: 621 widzów

[1] Hutnik Nowa Huta 1-0 Soła Oświęcim [3]

1-0 Michał Dudek 36'

MVP: Sebastian Leszczak - Hutnik, PP - 9.0

 

TABELA PO 18 KOLEJKACH

Odnośnik do komentarza

W pucharze okręgowym zarząd postawił nam za cel dotarcie do 5 rundy. Obecnie widzę, że mimo iż mieszam skład dając się wykazać części zmienników to i tak mamy szansę na wygranie tych rozgrywek. Bez problemu wygraliśmy mecz 4 rundy z Wisłą Sandomierz. Zeszłoroczny zwycięzca ligi musiał uznać naszą wyższość w każdym aspekcie. Warto dodać, że czołowy zawodnik naszej ekipy - Piotr Kuklis w końcu zdobył dla nas swojego pierwszego gola.

Jasowicz - Antoniak, Mielecki, Wójcik (45' Ochman), Filipek - Świątek (62' Murzyn), Jacak, Sierakowski, Kujawski - Kuklis (72' Guja), Kaszubowski (77' Kołakowski)

 

27.10.2015, Puchar małopolsko-świętokrzyski, 4. runda

Suche Stawy, Kraków: 500 widzów

Hutnik Nowa Huta 3-1 Wisła Sandomierz

1-0 Piotr Kuklis 17'

2-0 Bartosz Kaszubowski 61'

3-0 Bartosz Kaszubowski 70'

3-1 Jarosław Pacholarz 79'

czk. Bartłomiej Golasa (Wisła) 86'

MVP: Bartosz Kaszubowski - Hutnik, NŚ - 9.0, 2 gole

 

 

W lidze dalej bawimy się w rozjeżdżanie przeciwników walcem. Odwiedziliśmy Bodzentyn. Na powitanie otrzymaliśmy od rywali autobus w bramce. Nasze ataki rozbijały się o obronę złożoną z 9 zawodników. Dopiero wprowadzony na boisko Kaszubowski za sprawą świetnego zagrania Guja znalazł sposób na rywali. Co ciekawe po rzucie rożnym gola zdobył drugi wprowadzony zawodnik - Ochman.

 

Frątczak - Filipek, Wójcik, Dudek (60' Ochman), Niechciał - Świątek, Gamrot (68' Jacak), Leszczak (78' Sierakowski), Guja - Nawrot, Kołakowski (60' Kaszubowski)

 

31.10.2015, III liga, 19. kolejka

stadion przy al. Wolności, Bodzentyn: 174 widzów

[9] Łysica Bodzentyn 0-2 Hutnik Nowa Huta [1]

0-1 Bartosz Kaszubowski 68'

0-2 Jakub Ochman 80'

MVP: Krzysztof Świątek - Hutnik, PŚ - 9.0, 1 asysta

 

Odnośnik do komentarza

Dość niespodziewanie nasza passa 13 wygranych, z czego 11 ligowych, zostaje przerwana przez przeciętniaka. Warto dodać, że na 23 spotkania to drugi mecz, w którym nie zdołaliśmy pokonać golkipera rywali. Co za tym idzie pierwszy raz remisujemy bezbramkowo.

Frątczak - Antoniak, Ochman, Dudek, Filipek (69' Niechciał) - Świątek, Jacak (69' Murzyn), Leszczak (80' Nawrot), Guja (58' Sierakowski) - Kuklis, Kaszubowski

 

04.11.2015, III liga, 20. kolejka

Stadion Wola Rzędzińska: 420 widzów

[10] Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Hutnik Nowa Huta [1]

MVP: Michał Dudek - Hutnik, OŚ - 7.8

 

 

Ostatni mecz tego roku w ramach pucharu okręgowego to okazja do rewanżu na jedynym zespole, którym w tym sezonie zdołał nas pokonać. Spotkanie z Popradem znowu okazało się niezwykle trudne dla nas. Niby większość spotkania mieliśmy dwubramkową przewagę, ale goście cały czas nas nękali, do ostatniej sekundy drżałem o wynik. Ostatecznie jednak to my wiosną zagramy w ćwierćfinale pucharu małopolsko-świętokrzyskiego!

Frątczak - Antoniak (52' Filipek), Mielecki, Wójcik, Niechciał - Świątek (58' Jacak), Gamrot, Sierakowski, Kujawski - Nawrot, Kołakowski (58' Kaszubowski)

 

08.11.2015, Puchar małopolsko-świętokrzyski, 5. runda

Suche Stawy, Kraków: 466 widzów

Hutnik Nowa Huta 2-1 Poprad Muszyna

1-0 Mariusz Sierakowski 10'

2-0 Michał Nawrot 22'

2-1 Krzysztof Podgórniak 82'

MVP: Mariusz Sierakowski - Hutnik, PP - 8.5, 1 gol

 

Odnośnik do komentarza

Sędziowie sprzyjają nam w tym sezonie. Owszem Ochman prawie co drugi mecz zgarnia żółtą kartkę

skąd ja to znam... grając Juventusem poziom agresji Arturo Vidala mnie wręcz irytował, w każdym sezonie był rekordzistą w zdobywaniu kartek czy to żółtych czy to czewonych, ale to już zależy od ukrytego atrybutu agresji danego kopacza, nie ma się co przejmować, niektórzy lubią takich grajków

Odnośnik do komentarza

Hutnik Kraków, w 2010 przemianowany na Stowarzyszenie blablabla Hutnik Nowa Huta Kraków, ale zastosowałem się do porady, aby stosować albo Hutnik Nowa Huta, albo Hutnik Kraków :)

 

skąd ja to znam... grając Juventusem poziom agresji Arturo Vidala mnie wręcz irytował, w każdym sezonie był rekordzistą w zdobywaniu kartek czy to żółtych czy to czewonych, ale to już zależy od ukrytego atrybutu agresji danego kopacza, nie ma się co przejmować, niektórzy lubią takich grajków

Często rozważam zagranie główką moim monitorem ;) ale trzeba się z tym pogodzić i radzić sobie. Póki co, odpukać, unikam podwójnych żółtych kartek w jednym meczu, a każdy mój stoper lubi złapać ten kartonik... może to jakiś fetysz ;/

Odnośnik do komentarza

Rzadko zdarzają się sytuacje, że w pucharowych rozgrywkach losujemy przeciwnika, z którym zaledwie trzy dni później gramy w lidze. Nam się to przytrafiło. Ekipa z Muszyny uniknęła dzięki temu zbędnej podróży i oczekiwała na jeszcze jedną porażkę z 'gumiokami'. My zmodyfikowaliśmy zauważalnie wyjściowy skład, goście z kolei cały czas trzymają się najmocniejszej na papierze ekipy. W efekcie wygraliśmy bez problemu. Prowadząc 2-0 do przerwy pozwoliłem chłopakom odpuścić drugą odsłonę, gościom i tak brakowało kompletnie pary.

Jasowicz - Antoniak, Ochman, Dudek (66' Mielecki), Filipek - Świątek (45' Murzyn), Jacak, Leszczak, Guja (66' Kujawski) - Kuklis, Kaszubowski (76' Kołakowski)

 

11.11.2015, III liga, 21. kolejka

Suche Stawy, Kraków: 614 widzów

[1] Hutnik Nowa Huta 2-0 Poprad Muszyna [13]

1-0 Sebastian Jacak 2'

2-0 Jakub Ochman 45+2'

MVP: Przemysław Antoniak - Hutnik, OP - 8.2

 

 

Raz na jakiś czas wypada jednak zagrać bardzo słabo. Szkoda, że przytrafia nam się to, gdy ogląda nas wyjątkowo więcej widzów. Rezerwy Korony skutecznie radziły sobie z nami. Niby graliśmy więcej piłką, ale nie wynikało z tego nic zupełnie. Tylko przypadkowy samobój sprawił, że uzyskaliśmy punkt. No dobra, Frątczak, nasz bramkarz, miał w tym spory udział powstrzymując trzy stuprocentowe okazje Łukasza Sekulskiego.

Frątczak - Filipek (75' Antoniak), Wójcik, Dudek, Niechciał - Świątek, Gamrot (54' Jacak), Sierakowski, Guja (69' Kujawski) - Nawrot, Kaszubowski (73' Kołakowski)

 

15.11.2015, III liga, 22. kolejka

Suche Stawy, Kraków: 889 widzów

[1] Hutnik Nowa Huta 1-1 Korona Kielce II [13]

1-0 Paweł Sobolewski (sam.) 21'

1-1 Łukasz Sierpina 70'

MVP: Michał Nawrot - Hutnik, OPŚ - 7.7

 

Odnośnik do komentarza

Ostatni mecz w 2015 roku rozgrywamy na wyjeździe. Walczący o utrzymanie Spartakus Daleszyce nie miał z nami najmniejszych szans. Niewiele mogę napisać o tym meczu. Po prostu bezproblemowo zgarnęliśmy 3 punkty.

Frątczak - Antoniak, Ochman, Mielecki (78' Wójcik), Niechciał (85' Filipek) - Świątek (55' Jacak), Gamrot, Leszczak, Kujawski - Kuklis (61' Guja), Kaszubowski

 

18.11.2015, III liga, 23. kolejka

Stadion Daleszyce: 227 widzów

[16] Spartakus Daleszyce 0-3 Hutnik Nowa Huta [1]

0-1 Bartosz Kaszubowski 9'

0-2 Bartosz Kaszubowski 42'

0-3 Mateusz Gamrot 85'

MVP: Bartosz Kaszubowski - Hutnik, ST - 9.0, 2 gole

 

 

TABELA LIGOWA

 

10 punktów przewagi i 11 spotkań przed nami. Trzeba przyznać, że to napawa optymizmem. Zawodnicy udają się na urlop do 20 grudnia, a ja idę ich śladami.


GRUDZIEŃ 2015

 

Wyjątkowo do powrotu ligi przechodzę do miesięcznego podsumowania. Powodem jest to, że w III lidze i tak nic się nie dzieje i w sumie praktycznie nie mam nic co mogę podsumować ;)

 

Z ciekawych rzeczy warto dodać, że manager Garbarni zrezygnował ze swojej posady. Otrzymał ofertę pracy w innym III ligowym klubie, gdzie dostał 100€ miesięcznie więcej. My rozegraliśmy już dwa sparingi, a będzie ich zdecydowanie więcej:

 

27.12.2015

Hutnik Nowa Huta 0-2 Stal Mielec

 

31.12.2015

Hutnik Nowa Huta 1-1 Nieciecza II (Kołakowski)

 

 

Z ciekawostek warto spojrzeć na TABELĘ ekstraklasy. Bardzo słaba postawa mistrza Polski zaowocowała zwolnieniem trenera Urbana. Póki co Berg zdołał wyciągnąć Kolejorza z ostatniej pozycji, ale nadal wygląda to słabiutko. Trochę lepiej radzi sobie faworyt rozgrywek Legia, ale jak wiadomo dla wojskowych to i tak za mało.

Odnośnik do komentarza

STYCZEŃ, LUTY 2016

 

Wyjątkowo spokojny okres zimowego okienka dla nas to był. Nie szukałem wzmocnień, gdyż budżet był w dobrym stanie, ale nie idealnym, a dodatkowe pensje nie są nam potrzebne. A skoro wszystko działa, to nie ma co narazie kombinować. Humor nieznacznie zepsuła mi I ligowa Miedź Legnica. Podkradli nam pukającego ciągle do pierwszego składu obrońcę Antoniego Mieleckiego za 7 tys €. W efekcie, aby zachować wachlarz możliwości zacząłem rozważać sprowadzenie kolejnego zawodnika, ale nie chciałem wydawać za dużo hajsu więc ostatecznie do seniorskiej ekipy został przesunięty Jakub Berliński. Nadal będzie głównie grywać w zespole U18, ale przy fetyszu do żółtych kartek trójki czołowych stoperów na pewno dostanie szansę.

Bunt o zbyt małą liczbę występów zaczęło podnosić dwóch zawodników. Skrzydłowy Sierakowski i rozgrywający Murzyn. W pierwszym przypadku faktycznie chyba warto dać mu pograć, od jakiegoś czasu zaczynał wyróżniać się gdy już dostawał szansę. Drugi zawodnik dopiero wyleczył drugą kontuzję w sezonie. Jedyny mecz, w jakim mógł ostatnio zagrać to ostatnia kolejka, ale przecież nie wystawię zawodnika bez ogrania. Zirytowało mnie to na tyle, że punktem honoru stało się trzymanie Murzyna na ławie!

 

My rozegraliśmy 12 sparingów, więc siłą rzeczy daruję sobie wypisywanie ich wyników. Bilans wygląda nieźle 10 wygranych i 2 porażki. Wygląda na to, że forma nas nie opuściła, a domagający się gry Sierakowski jest tak głodny futbolu, że zwykle był wiodącą postacią w tych meczach. Na pewno będzie grać trochę częściej.

 

Dodajmy jeszcze, że managerem Garbarni Kraków został były reprezentant Polski - Tomasz Hajto. Prowadzący znacznie lepsze polskie kluby w swej karierze trener ma oczywiste zadanie. Walczyć o awans. W tym sezonie będzie mu niezwykle trudno, ale niestety jeszcze nie mogę się zrelaksować.

Odnośnik do komentarza

Marzec rozpoczęliśmy od naboru juniorów. Do klubu dołączyło 6 zawodników, z 7 zaś zrezygnowałem. Oto szczęśliwi wybrańcy: Mateusz Czerwiec, Jarosław Stawarczyk, Maciej Dara, Patryk Martus, Konrad Matusiak, Tomasz Bartkowski. Zdecydowanie najlepiej zapowiada się Czerwiec. Zawsze szukam młodych zawodników z wysokim współczynnikiem pracowitości. Liczę po cichu, że Mateusz załapie się za 2-3 lata do kadry seniorskiej. Również nieźle wygląda defensywny pomocnik Dara. W tym sezonie nie potrzebowałem i raczej nie będę potrzebować piłkarza na tej pozycji, ale nie oszukujmy się w przyszłości to się zmieni.

 

 

Pozostało wrócić do ligi. Wszyscy zawodnicy byli gotowi do gry i byli gotowi do przypieczętowania awansu. I na tym się zatrzymamy. We wrześniu w Ostrowcu Świętokrzyskim zremisowaliśmy z KSZO. Tym razem to my byliśmy gospodarzami, ale wcale nie było lepiej. Z wielkimi trudami wyszarpaliśmy 1 punkt za sprawą Kaszubowskiego, który bardzo pozytywnie rozpoczyna wiosnę. I był to jedyny pozytyw w naszym składzie. Mam nadzieję, że w następnych spotkaniach będzie lepiej.

Frątczak - Antoniak, Ochman, Dudek (56' Wójcik), Niechciał - Świątek (68' Gamrot), Nawrot, Leszczak, Guja (56' Kujawski) - Kuklis (80' Jacak), Kaszubowski

 

16.03.2016, III liga, 24. kolejka

Suche Stawy, Kraków: 570 widzów

[1] Hutnik Nowa Huta 1-1 KSZO Ostrowiec Św. [15]

0-1 Adrian Gębalski 33'

1-1 Bartosz Kaszubowski 51'

MVP: Bartosz Kaszubowski - Hutnik, ST - 7.6, 1 gol

 

TABELA LIGOWA

Odnośnik do komentarza

Spotkanie ćwierćfinału pucharu okręgowego zgodnie z oczekiwaniami było spacerkiem. IV ligowa ekipa nie była dla nas zagrożeniem i od początku nasz częściowo rezerwowy skład kontrolował przebieg spotkania.

Jasowicz - Guzik, Wójcik, Dudek (45' Berliński), Filipek - Murzyn, Jacak (67' Świątek), Sierakowski, Gamrot (78' Kuklis), Kujawski (78' Guja) - Kołakowski

 

19.03.2016, Puchar małopolsko-świętokrzyski, ćwierćfinał

Stadion Sportowy, Barcice: 225 widzów

Barciczanka Barcice 0-3 Hutnik Nowa Huta

0-1 Mateusz Gamrot 18'

0-2 Mariusz Sierakowski 22'

0-3 Jerzy Kołakowski 90+2'

MVP: Mariusz Sierakowski - Hutnik, PP - 9.0, 1 gol

 

 

W lidze z kolei notujemy chyba spadek formy. Co prawda graliśmy z trzecim miejscem, ale to marna wymówka. Drugi raz z rzędu ledwie remisujemy, a ścigająca nas Garbarnia z trudami wygrywa z przedostatnim w tabeli Spartakusem. Przewaga nad nimi maleje do 8 punktów.

Frątczak - Antoniak, Ochman (73' Dudek), Wójcik, Niechciał (28' Filipek) - Nawrot, Gamrot (63' Murzyn), Sierakowski, Kuklis (80' Leszczak), Guja - Kaszubowski

 

27.03.2016, III liga, 25. kolejka

Jaskółcze Gniazdo, Tarnów: 614 widzów

[3] Unia Tarnów 1-1 Hutnik Nowa Huta [1]

0-1 Bartosz Kaszubowski 2'

1-1 Krzysztof Napora 84'

MVP: Mariusz Sierakowski - Hutnik, PP - 9.0, 1 asysta

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W półfinale pucharu okręgowego przyszło nam zmagać się z ekipą Sparta Kazimierza Wielka. Beniaminek z naszej ligi zagrał nawet niezłe spotkanie. Oddali 21 strzałów przy naszych 8. Sęk w tym, że my kierowaliśmy piłkę w światło bramki 5 razy i tylko raz golkiper rywali zdołał ją zatrzymać w takiej sytuacji. Zawodnicy Sparty oddali ledwie 2 celne strzały. Niezła gra naszej defensywy uchroniła nas przed brzydką wpadką. Spokojnie awansujemy do finału!

Jasowicz - Filipek, Ochman, Dudek (66' Berliński), Niechciał (66' Antoniak) - Murzyn (58' Świątek), Gamrot (78' Jacak), Leszczak, Kuklis, Kujawski - Kołakowski

 

01.04.2016, Puchar małopolsko-świętokrzyski, półfinał

Stadion Kazimierza Wielka: 499 widzów

Sparta Kazimierza Wielka 1-4 Hutnik Nowa Huta

0-1 Piotr Kuklis 8'

0-2 Jerzy Kołakowski 27'

0-3 Mateusz Gamrot 32'

1-3 Mateusz Wąż 36'

1-4 Jerzy Kołakowski 69'

 

MVP: Piotr Kuklis - Hutnik, OPŚ - 9.0, 1 gol, 2 asysty

 

W drugim półfinale rezerwy Cracovii w rzutach karnych przegrały z Unią Tarnów. 20 maja trzeci raz w sezonie spotkamy się z tą mocną ekipą.

 

 

W lidze idzie nam niestety kiepsko. Kolejny raz nie zdobywamy kompletu punktów. Tym razem na naszym terenie skuteczny opór postawiły rezerwy Cracovii. Jest to nasz trzeci ligowy remis 1-1 z rzędu i co gorsza czwarty w ostatnich pięciu spotkaniach.

Równolegle w hicie kolejki wicelider Garbarnia Kraków wygrał 3-0 z trzecią Unią Tarnów. Na dziewięć spotkań do końca sezonu nasza przewaga topnieje do 6 punktów.

Frątczak - Antoniak, Wójcik, Dudek (78' Berliński), Niechciał (55' Filipek) - Nawrot, Gamrot (60' Jacak), Sierakowski, Kuklis, Guja (60' Leszczak) - Kaszubowski

 

06.04.2016, III liga, 26. kolejka

Suche Stawy, Kraków: 1 055 widzów

[1] Hutnik Nowa Huta 1-1 Cracovia Kraków II [9]

0-1 Mariusz Panek 5'

1-1 Mariusz Sierakowski 34'

 

MVP: Mariusz Sierakowski - Hutnik, PP - 8.1, 1 gol

 

Odnośnik do komentarza

Przełamujemy passę remisów w lidze! I to w jakim stylu! I to z ścigającą nas Garbarnią! W mediach Tomasz Hajto przed spotkaniem szalał, ogłaszając już swoich zawodników zwycięzcami. Z przyjemnością utarłem mu nosa. No i co tu dużo mówić, hit kolejki można podsumować hasłem Kaszubowski show. Bartosz był niesamowicie aktywny, nadrobił stratę w klasyfikacji króla strzelców do trzech bramek zachowując szanse na zdobycie tytułu najlepszego snajpera sezonu.

Frątczak - Antoniak, Wójcik (66' Berliński), Dudek, Niechciał - Nawrot (83' Świątek), Gamrot (61' Jacak), Sierakowski (77' Leszczak), Kuklis, Guja - Kaszubowski

 

10.04.2016, III liga, 27. kolejka

Rydlówka, Kraków: 1 530 widzów

[2] Garbarnia Kraków 1-4 Hutnik Nowa Huta [1]

0-1 Bartosz Kaszubowski 24'

1-1 Tomasz Ogar 31'

1-2 Bartosz Kaszubowski 45+2'

1-3 Bartosz Kaszubowski 65'

1-4 Michał Nawrot 78'

 

MVP: Bartosz Kaszubowski - Hutnik, NŚ - 9.6, 3 gole, 1 asysta

 

TABELA LIGOWA

 

Unia Tarnów raczej odpadła z wyścigu o awans. Ja zaś mam nadzieję, że przestaniemy tracić punkty i spokojnie zapewnimy sobie pierwsze miejsce za kilka spotkań.

Odnośnik do komentarza

Ależ mi przez 2 tygodnie brakowało FMa :D mam syndrom 'ostatni raz klikam kontynuuj' :D

 

* * *

 

Wróciliśmy do formy! Zwłaszcza Bartosz Kaszubowski. Huka bramki na zawołanie. O samym meczu nie mogę powiedzieć wiele. Wyrównane spotkanie, w którym po prostu byliśmy skuteczniejsi. Zaczynam też zdejmować Kaszubowskiego przed końcem spotkania. Skoro złapał tak świetną formę, warto zadbać o to, aby wystąpił jak najdłużej w każdym meczu.

Frątczak - Antoniak (54' Filipek), Wójcik, Dudek (66' Berliński), Niechciał - Murzyn, Gamrot (54' Świątek), Sierakowski, Kuklis, Kujawski - Kaszubowski (73' Kołakowski)

 

16.04.2016, III liga, 28. kolejka

Miejski Stadion Sportowy, Sandomierz: 461 widzów

[6] Wisła Sandomierz 1-2 Hutnik Nowa Huta [1]

0-1 Bartosz Kaszubowski 7'

0-2 Bartosz Kaszubowski 22'

1-2 Bartosz Szepeta 90'

 

MVP: Bartosz Kaszubowski - Hutnik, NŚ - 8.8, 2 gole

 

[10] Czarni Połaniec 0-1 Garbarnia [2]

 

Niestety Garbarnia w ostatnich minutach zdobyła bramkę zachowując jeszcze nadzieje na dogonienie nas.

 

Warto też dodać, że w Ekstraklasie nastąpił podział ligi.

 

Grupa Mistrzowska

Grupa Spadkowa

 

Zaskakująco dobrze radzą sobie zespoły Piasta i Lechii. Typowana do spadku Nieciecza również prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Ogromną niespodzianką jest obecność Lecha w grupie spadkowej. Zapewne Kolejorz utrzyma się w Ekstraklasie, ale trudno oczekiwać po kibicach zadowolenia z tak niskiej lokaty.

Odnośnik do komentarza

Miałem obawy przed spotkaniem z Podhalem Nowy Targ. Beniaminek spisuje się naprawdę nieźle, głównie za sprawą napastnika Fałowskiego. Naturalnie obaj moi stoperzy skupili się na najlepszym zawodniku III ligi, a dzięki dominacji w drugiej linii bez problemów zdobyliśmy 3 oczka. Co ciekawe Kaszubowski traci już tylko 1 bramkę do Fałowskiego.

Frątczak - Antoniak, Ochman, Dudek (55' Wójcik), Niechciał - Świątek, Nawrot, Sierakowski, Kuklis (61' Gamrot), Guja (76' Leszczak) - Kaszubowski (76' Kołakowski)

 

23.04.2016, III liga, 29. kolejka

Suche Stawy, Kraków: 609 widzów

[1] Hutnik Nowa Huta 3-0 Podhale Nowy Targ [7]

1-0 Jakub Ochman (kar.) 4'

2-0 Bartosz Kaszubowski 52'

3-0 Bartosz Kaszubowski 55'

 

MVP: Mateusz Niechciał - Hutnik, OL - 9.0, 2 asysty

 

[2] Garbarnia 0-2 Wisła Sandomierz [8]

Lokalny rywal zaliczył paskudną wpadkę! Mamy 12 punktów przewagi!

 

 

Zeszłoroczna druga ekipa z Poronina jest praktycznie pewna spadku. My zaś w tym meczu mogliśmy już zapewnić sobie wygranie ligi i udział w barażu o awans. Wymogiem była strata punktów Garbarni. Po trzech meczach z trafieniami Bartosz Kaszubowski został powstrzymany. Na szczęście wyręczyli go koledzy z zespołu i bez wysiłku wygrywamy czwarty mecz z rzędu.

Frątczak - Antoniak, Ochman (74' Wójcik), Dudek, Niechciał (64' Filipek) - Świątek, Gamrot (64' Murzyn), Sierakowski, Kuklis, Guja - Kaszubowski (61' Kołakowski)

 

30.04.2016, III liga, 30. kolejka

Suche Stawy, Kraków: 591 widzów

[1] Hutnik Nowa Huta 3-0 Poroniec Poronin [18]

1-0 Michał Dudek 38'

2-0 Jakub Ochman (kar.) 63'

3-0 Krzysztof Świątek 89'

 

MVP: Krzysztof Świątek - Hutnik, PŚ - 9.0, 1 gol, 1 asysta

 

[2] Garbarnia 1-0 Wisła Kraków II [3]

Niestety rezerwy Białej Gwiazdy nie zdołały urwać punktów. To oznacza, że musimy zaczekać z świętowaniem zwycięstwa o conajmniej tydzień, gdzie wystarczy nam już remis.

 

TABELA LIGOWA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...