Skocz do zawartości

CMF Forum Wadowice


Buli

Rekomendowane odpowiedzi

Football Manager 2012

Klub: CMF Forum Wadowice

Przydomek: Kremówki

Grywalne ligi: Polska (1. liga)

Baza danych: Mała

 

"Kolejny klub upada", "Kiedy to się skończy?" wiele już było tytułów w prasie nt. wycofania się z rozgrywek 1. ligowych Kolejarza Stróże. Dosyć mieli także włodarze zaplecza Ekstraklasy, nie chcieli przez cały sezon dopisywać kolejnym drużynom z góry trzech punktów. Postanowili dać szansę komuś nowemu, świeżej krwi w Polskim futbolu. Zdecydowano się zebrać grupkę najzdolniejszej młodzieży z regionalnych zespołów i rzucić ich na głęboką wodę. Dzięki temu bezprecedensowemu przedsięwzięciu szefostwa 1. Ligi powstała drużyna CMF Forum Wadowice.

 

Nazwiska zawodników nikomu nic nie mogły powiedzieć, nikt o nich nie słyszał, ale na specjalnej konferencji prasowej poświęconej "Kremówkom" przedstawiono kadrę zespołu na nadchodzący sezon.

 

Bramkarze:

 

Gilbert "Adam3333" Starowąsy

Wojciech "Otto" Otto

 

Obrońcy:

 

Jakub "Szumina" Zgorzelski

Maciej "misio" Bobryk

Maciek "MaKK" Makkow

Piotr "Steken" Teken

Jurgen "Klinsmann" Klinsmann

Piotr "Piotr1009" Paka

 

Pomocnicy:

 

Pierre - Jean Gil "Gilik"

Jacek "Jacelinho" Fikus

Zenon "Stefan1984" Martyniuk

Mateusz "Qu" Qu

Paweł "Super_Ćwikła" Wikieł

Jan "lwabik" Nowak

Petr "Jojo" Cerkas

Adam "H! Vltg3" Sawicki

Adam "bvb20" Kwiatkowski

Łukasz "Spajk" Chronowski

 

Napastnicy:

 

Kacper "Kowalinho" Kowalczyk

Kamil "Hidalgoo" Rutek

Dmitrij "Bromon" Bromonov

 

Konsternacja wśród zebranych w sali konferencyjnej dziennikarzy z każdą minutą była coraz bardziej widoczna na ich twarzach. Ogłoszono bowiem także szereg innych wiadomości o klubie. Przedstawiono nie tylko zawodników, ale i sztab szkoleniowy. Menadżerem zespołu został nieznany nikomu Norbert Bul o którym też niewiele wiadomo. Potrafił jednak przekonać do współpracy kilku wybitnych niegdyś piłkarzy, nie tylko z naszego kraju. Asystentem został Dariusz Dziekanowski, jednym z trenerów Władysław Zmuda a jeśli dodać do tego Ryszarda Szulca, Mariusza Liberdę czy Tomasza Strejlaua to zespół z miasta Karola Wojtyłymógł pochwalić się także najlepszym sztabem szkoleniowym w 1. lidze. Prezes Marcin Gawlik poinformował także o rozpoczęciu budowy nowoczesnej bazy treningowej, która pozwoli rozwinąć potencjał tych młodych chłopaków. Ostatnim newsem tego dnia było zakomunikowanie opinii publicznej o miejscu rozgrywania spotkań przez CMF Forum. Wszelkie starania o nadanie obiektowi imienia Karola Wojtyły spełzły na mieliźnie, więc możemy jedynie zakomunikować, że trybuny pomieszczą 10. tysięcy kibiców.

 

Drużyna otrzymała szansę rozegrania pięciu przedsezonowych spotkań z zagranicznymi drużynami, mają One pokazać na co stać zespół i czego możemy się spodziewać po najmłodszej w lidze ekipie w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Wydawało mi się, że sparing z Meksykańskim Tigres to zbyt wiele dla takiego klubu jak nasz, jednak nie miałem wiele do powiedzenia w kwestii meczy kontrolnych, musiałem wykonywać jedynie swoją pracę. Na niezbyt dobrze przygotowanej murawie lepiej odnaleźli się goście, już w 3. minucie kluczowy pojedynek przegrał z Solisem Piotr "Piotr1009" Paka a tragicznie w bramce zachował się Wojciech "Otto". Po kolejnych 10. minutach przegrywaliśmy już 0:2. Bramkę zdobył Morales, ale poprzedziła ją masa błędów w naszym wykonaniu. Zbyt łatwo przeszli naszą prawą stroną, dośrodkowania nie umiał wybić byle gdzie Maciej "misio" Bobryk i tym razem Otto był bez najmniejszych szans. To nie był jedyny błąd Bobryka w tym meczu. 18. minuta, Morales przerzuca piłkę na naszą lewą stronę gdzie przysnął a raczej zapadł w głęboki sen "misio", zza jego pleców wybiega Arce i zaliczamy kolejny knockdown.

 

Jak to w sparingach bywa wykorzystałem do maksimum możliwość przeprowadzania zmian, nieco odważniej ustawiłem zespół i wystarczyły dwie minuty aby Mateusz "Qu" dograł do schodzącego ze skrzydła Adama Sawickiego a ten niezbyt urodziwym strzałem, aczkolwiek niezwykle precyzyjnym strzałem pokonał Castro. Gol dał nadzieję na odrobienie strat, szybko ją zabił Solis wyskakując zza pleców Jurgena Klinsamnna, był zdecydowanie szybszy od naszego stopera. Kwadrans przed końcem na strzał z dystansu zdecydował się Paweł "Super_Ćwikła", jego uderzenie minimalnie chybiło celu, ale poprawka dwie minuty później Kamila "Hidalgoo" palce lizać, strzał z ponad 25. metrów wpadł pod poprzeczkę z potężną siłą. Niedługo przed końcem spotkania jedenastkę dla Tigres podarował sędzia uznając wejście Jurgena Klinsmanna za zbyt ostre, ale sprawiedliwości stała się zadość i pudło było bardzo duże. Z porażki w pierwszym sparingu nie robię żadnej tragedii, gra była przeciętna, ale kilku zawodników pokazało swoje mocne strony.

 

03.07.2011 r. Mecz Towarzyski

CMF Forum Wadowice - Tigres de la UANL (Mex) 2:4

Statystyki zawodników

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że lubię Bayern, ale mój wirtualny odpowiednik jest chyba zbyt zafascynowany filozofią Guardioli :D Mam nadzieję, że w przyszłości z tych celnych podań wyjdzie coś więcej, co przełoży się na wynik, a nie same suche statystyki.

Odnośnik do komentarza

Racja, taktyka będzie wrzucana przed każdym spotkaniem. Piłki nie rozgrywamy skrzydłami albo środkiem, różnie i płynnie rozgrywamy akcje, tam gdzie jest miejsce.

 

Piękne Portugalskie słońce znacznie lepiej działało na młodych piłkarzy CMF Forum, bo ledwo co zaczęliśmy sparing z Trofense a Rosyjski gigant Dmitrij Bromonov zdobył pięknego gola po indywidualnej akcji. No zaskoczył mnie swoją sprawnością przy takich gabarytach. W 10. minucie kiepsko rzut rożny wykonał Mateusz Qu, ale piłka do niego wróciła, dośrodkowanie na gola zamienił...obrońca Trofense nieudolnie interweniując przed własną bramką. Do samego końca pierwszej połowy szarpał "Bromon", oddawał strzał za strzałem a jego rajdów nie dało się zatrzymać.

 

Po zmianach rywale przejęli kontrolę nad poczynaniami na boisku i spokojnie mogli wyrównać a nawet i wyjść na prowadzenie, nie widziałem jednak takiej nieporadności pod bramką drużyny przeciwnej już dawno. My sobie spokojnie poczekaliśmy na kontrę i trzeba było czekać długo, bo aż do 92. minuty, prawym skrzydłem popędził Jan "lwabik" Nowak i bardzo przytomnie dośrodkował po ziemi do wbiegającego z drugiego skrzydła Petra "Jojo" Cerkasa, który ustalił wynik spotkania. Zdecydowanie lepsza pierwsza połowa, druga już pod dyktando gospodarzy, ale liczy się to co w sieci.

 

Taktyka

 

05.07.2011 r, Mecz Towarzyski

Trofense (Por) - CMF Forum Wadowice 0:3

Statystyki zawodników

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...