Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszym meczu w Poznaniu natomiast pojawił się kolejny wielki znak zapytania, tym razem na prawej pomocy, gdzie i tak nie było najlepiej. Wiem, że wybór jest nędzny, Błaszczykowski i Makuszewski dopiero rozpoczęli powrót po kontuzji, ale Peszko obecnie to wartość dodana do składu rywala. Mamy tam kogoś, kto przynajmniej nie pomagałby przeciwnikowi?

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Lucas07 napisał:

Ja nie twierdzę, że on tam nie grał. Tylko to raczej opcja awaryjna + byłem ciekawy ile jego występów na lewej obronie widział Jason jeśli tak pewnie mówił o tym radzeniu sobie :P

 

Ale się przypierdalasz XD może gdzieś słyszał że dobrze tam sobie radził, pewnie gdyby było inaczej to nie dostałby szansy w Lechu. 

Odnośnik do komentarza

Jaroszyński i Stępiński raczej nie powinni być przez Nawałkę brani pod uwagę w najbliższym czasie. Pierwszy zawalił chyba wszystkie bramki dla Milanu (co najmniej dwie ewidentnie, przy trzeciej nikt nie krył strzelca), podczas gdy drugi powinien był wylecieć, ale sędzia postanowił przedłużyć emocje i ukarać go tylko żółtkiem za wejście wyprostowaną nogą w rywala w niegroźnej sytuacji na środku pola.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tymczasem Nawałka skreślił Piszczka i Błaszczykowskiego:

 

Quote

- Jego temat pojawił się w naszych analizach. Monitorowaliśmy go, jak wielu innych piłkarzy. Nie otrzymał powołania, bo mam inną koncepcje budowania drużyny – powiedział Nawałka. Zasugerował, że opiera się na grupie zawodników młodszych i na nich będzie stawiał.

 

Mowa o Mierzejewskim (31 lat)

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

czemu nie podasz źródła? ja czytałem zapis z konferencji i wydaje mi się, że ten dopisek 

10 minut temu, Profesor napisał:

Zasugerował, że opiera się na grupie zawodników młodszych i na nich będzie stawiał.

ktoś sobie wymyślił

Odnośnik do komentarza

obawiam się, że jednak będziemy forsować 1-3-4-3 z wahadłowymi na bokach - Bereś, Rybus, bo nikogo innego względnego na boki nie ma. a z przodu tercet Zieliński, Lewy, Milik/Kownacki, jakoś nie mam zaufania do tego co zobaczyłem w ostatnich sparingach, ale moze w pelnym składzie i przede wszystkim z Lewym pokażą coś więcej z przodu - tylko znowu jeden grajek bedzie ciagnal reszte na plecach - słabo. Już nie wspominając o tym, że słabo idzie budowanie akcji środkiem pola, a dyspozycja dotychczasowej, podstawowej linii pomocy pozostawia wiele do życzenia. Nie widzę w zasadzie powodów do optymizmu i każda z ekip w grupie może nas pyknąć na miękko. Nie rozumiem stawiania Peszki ponad Mierzejewskim, który mógłby wnieść trochę świeżości do gry ekipy i ze względu na swoją uniwersalność byłby przydatnym zawodnikiem. Nawałka deklaruje, że chce budować skład na młodszych zawodnikach, tylko ilu kurwa takich jest w kadrze? Większość okolice 30.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...