Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, kuab napisał:

Hejtu (rozstrzeliwać powinni raczej za używanie tego słowa) na Cionka nie było,  a on jest dużo bliższym przykładem do Romańczuka niż Roger, bo zarówno Romańczuk, jak i Cionek, mieszkali w Polsce na tyle długo, żeby móc ubiegać się o obywatelstwo. A Roger zupełnie nie, i pewnie stąd obiekcje co to niektórych.

 

A jeśli ktoś ma obsesję na punkcie PiSu i Kaczyńskiego to jesteś tą osobą Ty, ja mam polską politykę zupełnie gdzieś, bo nawet nie mieszkam w Polsce.

ależ hejt na Cionka był i jest, wystarczy poczytać Stanowskiego.

Odnośnik do komentarza

Nie to, żeby mnie mocno zdziwiło, ale Jędrzejczyk i Peszko to dla mnie nieporozumienie.

Tzn póki wygrywamy, to niech se nawet powoła Seweryna Kiełpina i Wojciecha Trochima, ale szkoda, że szans nie dostali Gumny, Helik czy Niezgoda.

 

Gratulacje dla obu z Jagi, zasłużone powołania

Odnośnik do komentarza

Jedza jest dramatem przecież od dłuższego czasu. Dostaje powołanie chyba tylko ze względu na nazwisko. No i Faken nie lubi rezygnować ze swoich. 

 

Chociaz co robi Wieteska w tej wyliczance to nie rozumiem. Gość zdobył kilka bramek i tym się wyróżnił, ale w defensywie delikatnie mówiąc nie zachwyca. 

Odnośnik do komentarza

Tylko podajecie w zamian identyczne alternatywy, a nawet gorsze np. Helik. A Jędza ma ten plus, że własnie jest "zgrany" z kadrą i mu ufa Nawałka, podobnie jak Mączyńskiemu. I póki ma wyniki niech ich bierze. Wykazał się Romańczuk i to dość długo = ma powołanie. Ja bym osobiście też dał szansę Gumnemu jedynie z tych co wymieniliście. Jędza jest też wszechstronny ;)

 

Odnośnik do komentarza

Czy identyczne? Gumny w tym sezonie gra na DR naprawdę dobrze, a do tego ma nad nim przewagę wieku. Doświadczenie jestem w stanie zrozumieć, ale skoro na tej pozycji doświadczenie zapewnia Piszczek, przynajmniej sprawdzenie młodego w sparingu - bo to przecież sparingi są - krzywdy nikomu by nie zrobiło. Ale tak jak mówią wyżej, Nawałka przywiązuje się do nazwisk.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...