Skocz do zawartości

XVI Zlot CMF


lodówka  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze po 4 latach znów móc napisać - wróciłem ze zlotu ;) Niby to 4 lata, a ja się czułem jakbym zebranych nad ślesińską wodą widział raptem rok temu. Podziękowania dla Smętka za transport i dla ekipy warszawskiej za towarzystwo w drodze. Podziękowania dla wszystkich, którzy się pojawili. Za to, że się nie zmieniliście się i mogłem poczuć się w pewnym sensie jak w "domu", do którego powróciłem. Tak mi się napisało, że ze wzruszenia nie wiem co jeszcze mógłbym dodać. Trochę szkoda, że nie mogłem w pełni celebrować corocznego spotkania, ale pewnym spraw nie da się przeskoczyć, a przynajmniej lepiej nie próbować. Chociaż za zdrowie Jacka Bednarza i zwycięstwo Jagi (Buffu, głowa do góry - pamiętaj, jakby co, zawsze są repasaże :kekeke: ) udało się wypić ;) Za rok będzie lepiej. Musi!

 

P.S.

Przy powrocie do domu udało się załapać na Darta (przejazd był sponsorowany przez wygrane podczas zlotowych pokerków ;)). Fajny jest, od dziś tylko takimi będę jeździł! Oczywiście los nie byłby sobą, gdyby z czymś nie wyskoczył... w Małkinii zawiesił się komputer pokładowy i musieli wszystko restartować :keke:

Odnośnik do komentarza

 

P.S.

Przy powrocie do domu udało się załapać na Darta (przejazd był sponsorowany przez wygrane podczas zlotowych pokerków ;)). Fajny jest, od dziś tylko takimi będę jeździł! Oczywiście los nie byłby sobą, gdyby z czymś nie wyskoczył... w Małkinii zawiesił się komputer pokładowy i musieli wszystko restartować :keke:

 

Jak dobrze, że pociągi nie restartują od początku etapu, na przykład z Warszawy :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...