Jump to content
Sign in to follow this  
Kuchar

XVI Zlot CMF

lodówka  

47 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

generalnie zawsze wpłacaliśmy całość. czemu chcesz ładować teraz zaliczke, jesteś pewien wyjazdu a teraz pod kreską czy się wachasz ?

Nie mam zielonego pojęcia czy bym mógł jechać, więc musiałbym ryzykować jakąś kwotę.

Wskakuj na listę rezerwową jako pierwszy, chyba nie było roku, żeby ktoś się nie wysypał.

Zresztą pewnie znów nie pojedziesz, pomimo chęci i deklaracji ;)

Pewnie tak, dlatego tak tylko sobie pytam. Mogę być na liście rezerwowej, bo w zasadzie to chciałbym, lubię sobie wypić w otoczeniu przyrody (zakładam, że jakiś alkohol tam jest spożywany?). Chociaż fakt, że drogo nie zachęca, ale trochę hajsu na boku mam zawsze odłożonego, to jak gwiazdy ułożą się jak trzeba mogę część na wyjazd przeznaczyć.

generalnie zawsze wpłacaliśmy całość. czemu chcesz ładować teraz zaliczke, jesteś pewien wyjazdu a teraz pod kreską czy się wachasz ?

Panie ModTeam!

Licząc mnie i Pucka wychodzi pewniejszych deklaracji około 12 i teraz pytanie.. Ile domków brać? 4 czy 5?

A jak inni.. Qcz i ekipa poznańska, Guli, Michu, Szk, Bartus, Brudas, a może jacyś debiutanci..?

Za godzinkę dzwonie do ośrodka i coś zdecyduje.

Weź może rezerwację 5 na 2 tygodnie, po takim czasie już będziemy wiedzieć czy ten piąty potrzebny.

Qcz dostał info wczoraj, przyjął do wiadomości i tyle z jego strony. Buffu też dostał ode mnie cynk, ale stwierdził, że jest uzależniony od terminarza Ekstraklasy i bez znajomości tego na nowy sezon on żadnej deklaracji złożyć nie może. Vlad milczy. me_who dostał w Maryni info, ale albo nie zauważył, albo olał.

Mnie nie licz. Jeśli wpadnę to na chwilę.

Wstępnie na tak, ale zapłacić mógłbym dopiero po majówce, bo aktualnie nie śmierdzę groszem, a zainwestować musiałem w remoncik warsztatu pracy ;)

Jeżeli mógłbym zapłacić w maju to wpisujcie, jeżeli nie, to nie wpisujcie, albo na rezerwę dajcie.

Guli już się wpisał. Brudi wkrótce powinien. Wysłałem też sms-a Nigelowi. W sumie z Kucharem też wczoraj rozmawiałem, ale może niech on sam się wypowie.

Guli, z tym to nie ma problemu. Na pewno będziesz wpisany.

Ja na 99%. Trochę późno napisaliście, bo właśnie klepnąłem wyjazdy w maju do Rumunii, Mołdawii i Norwegii. Więc proszę o wpisanie na listę rezerwową.

Odpowiedni temat założony.

Wpłaciłem już zaliczkę, na razie mamy 5 domków i dwa tygodnie, aby określić się czy bierzemy całość czy tylko 4.

Dopytałem się o boisko do piłeczki i w sąsiednim ośrodku jest i można z niego korzystać. W tym roku nie ma odpuszczania i gramy!.

Jakby było większe zainteresowanie, to można próbować dobrać kolejny domek (jeśli będzie). Myślę, że wszystko się wyjaśni przez te 2 tygodnie.

Qcz dostał info wczoraj, przyjął do wiadomości i tyle z jego strony. Buffu też dostał ode mnie cynk, ale stwierdził, że jest uzależniony od terminarza Ekstraklasy i bez znajomości tego na nowy sezon on żadnej deklaracji złożyć nie może. Vlad milczy. me_who dostał w Maryni info, ale albo nie zauważył, albo olał.

Vlada spotkalem na Wielkanoc. Drugie dziecko mialo termin na dzis. Wiec raczej ma inne sprawy na glowie.