Skocz do zawartości

Niemożliwe nie istnieje


steken

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie system lig wygląda tak: Liga BBVA - Liga Adelante - 2. Liga B (4 grupy) - 3. Liga (18 grup) - Regionales Preferentes (36 grup) - Divisiones Regionales - (12 grup) - Base Divisions (4 grupy)

 

W następnym meczu nie zagrają: Cristobal Adrian Guati - zawieszenie

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo, Molina – López, Miguel – Garcés, Durán, Aritz – Jose (46’ Moreno)

 

División Regional Grupo 4, 9/42, 11.10.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Manresa [7], 3:1

5’ Jose

12’ Imanol Garcés

47’ Aleix Santacreu

59’ Emanuel Jara

75’ Daniel Moreno

 

Kolejne zwycięstwo, odnieśliśmy je bez większych problemów. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu niemal perfekcyjna, graliśmy jeszcze lepiej niż zazwyczaj. W drugiej części gry nieco spuściliśmy z tonu, bo sezon jest długi, a wynik był raczej bezpieczny. A stracona bramka? Cóż, nazwijmy ją wypadkiem przy pracy.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo, Molina – López, Miguel – Garcés, Durán (46’ Moreno), Aritz (54’ Mundiñano) – Jose

 

División Regional Grupo 4, 10/42, 18.10.2014

Nieznany stadion, 84 widzów

Peña Ferranca [12] – Anento [1], 0:1

82’ Imanol Garcés

 

Niezwykle trudne spotkanie. Do samego końca nie było wiadomo, kto sięgnie po 3 punkty. Zadecydowała jedna kontra, choć jeszcze kilka minut wcześniej słupek uratował nas przed utratą bramki. To kolejne bardzo wymagające spotkanie w tym sezonie, lecz wciąż jesteśmy niepokonani.

Odnośnik do komentarza

Przewaga będzie podana w tym odcinku.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo, Molina – López, Miguel – Garcés, Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 11/42, 25.10.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Robres [3], 0:0

 

Remis po niezbyt ciekawym spotkaniu. Brakowało dziś klarownych sytuacji, najlepszą zmarnowali goście, gdy źle rozegrali akcję 2 na 1. Nasza przewaga nad drugim Parafrugell wzrosła do 8 punktów, a nasza seria bez porażki wynosi teraz 43 spotkania.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Ojeda, Chino (86’ Daniel), Pablo (86’ Adrián), Molina – López, Miguel – Garcés, Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 12/42, 1.11.2014

Can Peixauet, 135 widzów

Gramenet „B” [15] – Anento [1], 3:4

7’ Salvador Durán

20’ Jose

42’ Antonio Pueyo (sam.)

69’ David Giráldez

86’ José María Ruiz

90+1’ Daniel Moreno

90+4’ David Giráldez

 

Wygrywamy, choć styl pozostawia wiele do życzenia. Pierwsza połowa była świetna, nie można było do czegokolwiek się przyczepić. Po przerwie nasza gra uległa znacznemu pogorszeniu i nie jest to pierwszy raz, kiedy tak się dzieje. Nerwowa końcówka była kompletnie niepotrzebna, kiedyś będziemy płakać przez naszą nieporadność w drugich połowach.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo, Molina – López, Miguel – Garcés, Moreno (66’ Durán), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 13/42, 8.11.2014

El Picarral, 292 widzów

Balsal [9] – Anento [1], 0:1

69’ Jose

 

Kontynuujemy marsz po awans. Spisaliśmy się całkiem nieźle, ale brakowało nam skuteczności. Na ratunek przybył Jose, który przyjął piłkę po długim podaniu Turóna i nie dał szans bramkarzowi rywali. Jak na razie wszystko układa nam się znakomicie, jedynym minusem jest drobna kontuzja Aritza.

 

W następnym meczu nie zagrają: Aritz – kontuzja (2 dni)

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo, Molina – López, Miguel – Mundiñano, Moreno (46’ Durán), Garcés – Jose

 

División Regional Grupo 4, 14/42, 15.11.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Olímpic [22], 3:1

10’ Rogerinho

66’ Ismael López

71’ Jose

73’ Jose

 

Po pierwszej połowie obawiałem się, że nasza seria bez porażki dobiegnie końca. W 66. minucie udało nam się jednak złamać obronę rywali i potem było z górki. Nasza postawa w pierwszej połowie była fatalna, goście zdobyli bramkę, wykorzystując naszą stratę i bierną postawę w obronie. Udało nam się dziś uniknąć kompromitującej porażki z outsiderem, ale lepsze zespoły nie darują nam takich błędów. Przewaga nad Palafrugell wzrosła do 11 punktów.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Pablo, Molina – López, Miguel – Garcés, Durán, Aritz – Jose (46’ Moreno)

 

División Regional Grupo 4, 15/42, 22.11.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Tortosa [11], 2:3

2’ Imanol Garcés

5’ Óscar Raset

41’ Chino

43’ Daniel Turón (sam.)

74’ Fran Yáñez

 

No i stało się. Pierwsza porażka od 46 spotkań. Nasza seria trwała równe 426 dni. Dzisiejsze spotkanie wcale nie musiało się tak potoczyć. Gracze Tortosy świetnie reagowali na straty bramki i w końcu sami wyszli na prowadzenie. Gra się nam dzisiaj nie kleiła, ale szansa na ugranie choćby punktu wcale nie była mała, bo goście też nie rozegrali wielkiego spotkania. Innego dnia to my moglibyśmy wygrać 3:2.

 

W następnym meczu nie zagrają: ---

 

 

Turón – Ojeda, Chino (80’ Adrián), Pablo, Molina – López, Miguel – Garcés (69’ Daniel), Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 16/42, 29.11.2014

Municipal de Ca n’Anglada, 87 widzów

C.P. San Cristóbal [16] – Anento [1], 1:2

6’ Imanol Garcés

53’ Francisco José

68’ Pablo

80’ Jose (kar.)

 

Do tej pory nie wierzę, że wygraliśmy. Pierwsza połowa była przeciętna, a druga po prostu słaba. Na dodatek od 68. minuty graliśmy w osłabieniu. To jeden z naszych najsłabszych (o ile nie najgorszy) występów w tym sezonie. Jesteśmy dalecy od dobrej dyspozycji, ale cieszmy się przynajmniej z 3 punktów.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Pablo – zawieszenie, Imanol Garcés – kontuzja (1-3 dni)

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Adrián, Molina – López, Miguel – Moreno, Durán, Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 17/42, 6.12.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] –Palafrugell [5], 1:1

30’ Miguel

76’ José Luis Sánchez

 

Nie rozegraliśmy dziś najlepszego spotkania. Po zdobytej bramce daliśmy się zepchnąć do obrony i taki stan rzeczy utrzymywał się do wyrównania. Następnie przejęliśmy inicjatywę, ale nie zdołaliśmy znów wyjść na prowadzenie. Remis nie jest zły, ale już od kilku tygodni jesteśmy bez formy.

 

W następnym meczu nie zagrają: Miguel - zawieszenie

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Adrián, Molina – López, Moreno – Garcés, Durán (65’ Daniel), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 18/42, 13.12.2014

Camp Municipal d’Alcarràs, 249 widzów

Alcarràs [2] – Anento [1], 2:0

27’ Joel Alfonso

62’ Rubén Gallego

65’ Marcos Ojeda

 

Braku formy ciąg dalszy. Przegrywamy z wiceliderem po niezbyt dobrej grze. Mieliśmy przebłyski, ale trzeba przyznać, że wygrał lepszy. Możemy się jedynie cieszyć, że nasza przewaga przed tym meczem nad gospodarzami wynosiła aż 12 punktów. Teraz jest ich 9, ale z taką grą, jaką ostatnio prezentujemy, w niedalekiej przyszłości możemy pożegnać się z pierwszym miejscem.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Marcos Ojeda - zawieszenie

 

 

Turón – Daniel, Chino (63’ Adrián), Pablo, Molina – López, Miguel – Garcés, Durán (46’ Moreno), Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 19/42, 20.12.2014

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Pedrola [9], 1:3

8’ Miguel Fuentes (kar.)

31’ José Carlos Gabasa

52’ Aritz

87’ Martín Ferrero

 

Chyba możemy zacząć mówić o kryzysie. Wcale nie graliśmy dziś źle, ale nasza obrona była pełna dziur. Nie ma co się rozpisywać, dziś wygrał lepszy, lecz ewidentnie widać, że od dawna gramy poniżej naszych możliwości.

 

Daniel Moreno (19/3/3/0/6.65) otrzymał bardzo korzystną ofertę z Las Palmas. Próbowaliśmy przekonać Daniela do pozostania w klubie, ale finansowo nie możemy się równać z klubem, który gra w Lidze Adelante. Jedyny plus jest taki, że w ramach rekompensaty otrzymaliśmy 6 000 euro, ale teraz musimy znaleźć kogoś na jego pozycję.

 

Kilka dni później do drużyny dołączył Charly. Młody pomocnik będzie walczył o miejsce z Duránem, który dotychczas był zmieniany przez Moreno. Ten transfer będzie nas trochę kosztował, bo Charly jest pierwszym zawodnikiem, który będzie u nas pobierać pensję.

 

W następnym meczu nie zagrają: Marcos Ojeda – zawieszenie, Ismael López – kontuzja (3-4 tyg.)

 

 

Turón – Daniel, Chino, Pablo, Molina – Miguel, Sanz (46’ Durán) – Garcés, Charly, Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 20/42, 3.1.2015

La Borda, 220 widzów

Peralta C.D.J. [14] – Anento [1], 0:3

35’ Aritz

54’ Jose

55’ Jose

 

Wreszcie zagraliśmy tak, jak tego wymagam. Nie mam do czego się przyczepić, przerwa świąteczna dobrze nam zrobiła. Z powodu luk w kadrze do pierwszego zespołu dodany został Santiago Sanz z drużyny U-19. Santiago będzie trenował z pierwszym zespołem do powrotu Lópeza.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Marcos Ojeda – zawieszenie, Ismael López – kontuzja (1-2 tyg.)

 

 

Turón – Daniel, Chino (45+2’ Adrián), Pablo, Molina – Miguel, Sanz (85’ Guati) – Garcés (55’ Durán), Charly, Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 21/42, 10.1.2015

Nieznany stadion, 2 widzów

Anento [1] – Jacetano [14], 2:0

9’ Imanol Garcés

77’ Josan

81’ Santiago Sanz

 

Pewne i zasłużone zwycięstwo. Wygląda na to, że wracamy do optymalnej dyspozycji. Dominowaliśmy dziś od początku do końca, mecz bez historii.

 

Tabela na półmetku ligi.

 

-Po 21 kolejkach zajmujecie pierwsze miejsce ze sporą przewagą nad pierwszym miejscem. Jak pan to skomentuje?

-Jesteśmy zadowoleni z sytuacji w lidze, ale nie da się ukryć, że w końcówce grudnia straciliśmy wiele punktów i teraz ta przewaga mogłaby być wyższa. Niemniej jednak cieszymy się tym, co mamy.

-Spodziewał się pan tego przed sezonem?

-Wiedziałem, że mamy zdolną drużynę, ale nie sądziłem, że uda nam się tak odjechać reszcie ligi. Do końca pozostało jednak 21 kolejek i wszystko może się zdarzyć.

-Czy nie przeszkadza panu wąska kadra?

-Oczywiście, że przeszkadza. Nie można jednak nic z tym zrobić. Moglibyśmy zakontraktować kilku zawodników, ale wtedy klub szybko by zbankrutował. Wszystko musi być planowane z głową, a rozsądek mówi, że teraz nie stać nas na liczniejszą kadrę.

-Czy po tak dobrej pierwszej rundzie brak bezpośredniego awansu będzie dla pana porażką?

-Całkiem niedawno mieliśmy nie najlepszą serię i może się ona powtórzyć, więc ten nasz awans wcale nie jest taki pewny. Jeśli jednak będziemy grać tak jak z Jacetano, powinno nam się udać.

 

W następnym meczu nie zagrają: Ismael López – kontuzja (4 dni), Chino – kontuzja (3-4 tyg.)

 

 

Turón – Ojeda, Adrián, Pablo, Molina – Miguel, Sanz (46’ Durán) – Garcés, Charly, Aritz (77’ Guati) – Jose

 

División Regional Grupo 4, 22/42, 17.1.2015

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – La Fueva [12], 2:1

35’ Aritz

45+1’ Felipe Núñez

71’ Jose

 

Nie było to łatwe spotkanie. Obu zespołom brakowało precyzji i ciężko się to oglądało. Niemniej jednak trzeba umieć wygrywać nawet te spotkania, w których ci nie idzie. Dziś nam się to udało, choć droga do awansu jest jeszcze bardzo daleka.

Odnośnik do komentarza

Na razie przewaga jest duża, ale zdarzają nam się słabiutkie mecze, więc apeluję, aby nie kończyć ligi już w tym momencie. :P

 

W następnym meczu nie zagrają: Chino – kontuzja (2-3 tyg.)

Turón – Ojeda, Adrián (46’ Daniel), Pablo, Molina – Miguel, Sanz (78’ López) – Garcés, Charly, Aritz – Jose (46’ Durán)

 

División Regional Grupo 4, 23/42, 24.1.2015

Gregorio Usábel, 300 widzów

Stadium Casablanca [11] – Anento [1], 1:1

17’ Miguel

48’ Carlos Pujales

89’ Ismael López

Nie zaprezentowaliśmy się dziś najlepiej. Zdobyliśmy bramkę w dość przypadkowy sposób, a potem gospodarze kilka razy przeprowadzili groźne ataki. Jeden z nich zakończył się bramką i to jak najbardziej zasłużoną. Głupoty Lópeza (11 minut na boisku) nie będę nawet komentować.

 

W następnym meczu nie zagrają: Chino – kontuzja (4-8 dni), Jose – kontuzja (2-3 tyg.), Ismael López - zawieszenie

Turón – Ojeda, Adrián, Pablo (17’ Daniel), Molina – Miguel, Sanz – Garcés, Charly, Aritz – Durán

 

División Regional Grupo 4, 24/42, 31.1.2015

Nieznany stadion, 6 widzów

Anento [1] - Peñas Oscenses [17], 5:3

4’ Francisco José Madruga

8’ Salvador Durán

12’ Salvador Durán

24’ Imanol Garcés

52’ Daniel

56’ José Luis

60’ Imanol Garcés

85’ Iván

Dzisiejsze spotkanie idealnie pokazuje naszą postawę w tym sezonie. W ataku jesteśmy niezwykle skuteczni, ale w obronie zdarza nam się popełniać głupie błędy. Dzisiaj nam się udało, ale nasza ofensywa czasem zawodzi, a wtedy mamy problemy, bo nasza defensywa kuleje średnio co 2 mecze. Cieszmy się z 3 punktów, ale nadal trzeba pracować nad wieloma aspektami.

Odnośnik do komentarza

Zyski z biletów są niemalże zerowe, stąd co miesiąc tracimy około 2 tysiące euro. Jeśli w tym sezonie nie awansujemy, klub upadnie finansowo.

 

W następnym meczu nie zagrają: Jose – kontuzja (1-2 tyg.), Ismael López – zawieszenie, Pablo – kontuzja (3-4 mies.)

 

 

Turón – Ojeda, Adrián, Daniel (85’ Chino), Molina – Miguel, Sanz (88’ Guati) – Garcés, Charly, Aritz – Durán

 

División Regional Grupo 4, 25/42, 7.2.2015

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Damm [9], 2:2

5’ Alfons Bayón

18’ David Fernández

34’ Charly

59’ Adrián

 

Raz jeszcze zawodzi nas defensywa. W obronie sprawiamy wrażenie zagubionych dzieci we mgle, szczególnie przy stałych fragmentach. Samo spotkanie było wyrównane, ale głupie błędy pozbawiły nas kompletu punktów. Na drugim miejscu w tabeli znajduje się Pedrola ze stratą 12 „oczek”.

 

W następnym meczu nie zagrają: Ismael López – zawieszenie, Pablo – kontuzja (3 mies.), Santiago Sanz – kontuzja (1-3 dni)

 

 

Turón – Ojeda, Adrián (46’ Chino), Daniel, Molina – Miguel, Charly – Garcés, Durán, Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 26/42, 14.2.2015

El Picarral, 268 widzów

San Gregorio [17] – Anento [1], 1:2

37’ Miguel

39’ Salvador Durán

83’ Alfredo Martínez

90+4’ Alfredo Martínez (n/kar.)

 

Było dziś blisko kompromitacji. Nie chodzi mi tu o renomę rywala, ale o okoliczności, w jakich wypuścilibyśmy z rąk wygraną. W przeszłości zdarzało nam się remisować wygrane spotkania, ale –jak widać – historia niczego nas nie nauczyła. Gdyby nie Turón, wracalibyśmy do domu w ponurych nastrojach.

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Pablo – kontuzja (2-3 mies.)

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Adrián, Molina – López, Miguel – Garcés, Charly, Aritz (74’ Mundiñano) – Jose (46’ Durán) (49’ Sanz)

 

División Regional Grupo 4, 27/42, 21.2.2015

Municipal, 229 widzów

Alcolea [11] – Anento [1], 2:1

46’ David López

57’ David

82’ Santiago Sanz

 

Pechowa porażka. To spotkanie powinno zakończyć się już w pierwszej połowie, ale nie potrafiliśmy zamienić naszych świetnych sytuacji na bramki. Po przerwie rywale wysłali dwóch naszych piłkarzy do szpitala i wykorzystali błędy w obronie (który to już raz?). Przewaga nad drugą Tortosą wynosi 12 punktów, ale i tak szkoda tego spotkania, szczególnie pierwszej połowy.

 

W następnym meczu nie zagrają: Pablo – kontuzja (2-3 mies.), Salvador Durán – kontuzja (3 tyg.), Macros Ojeda – zawieszenie, Daniel – kontuzja (3-4 dni)

 

 

Turón – Guati, Chino, Adrián, Molina – López (46’ Sanz), Miguel – Garcés, Charly, Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 28/42, 28.2.2015

Miralbueno, 290 widzów

Amistad [11] – Anento [1], 1:1

14’ Aritz

21’ José Antonio Hidalgo

66’ Cristobal Adrian Guati

74’ Rubén

85’ José Vicent

 

Miewaliśmy już lepsze spotkania. Konstruowanie akcji szło nam całkiem nieźle, ale zawiodła nas skuteczność i obrona przy stałych fragmentach. 2/3 sezonu już za nami, a my znowu jesteśmy bez formy. Miejmy nadzieję, że uda nam się doczłapać do mety na pierwszym miejscu, w końcu przewaga 10 punktów nad Tortosą to nie jest mało.

Odnośnik do komentarza

2 dni po meczu Sergio wezwał mnie do sklepu. Zdziwiłem się, ponieważ zawsze widzieliśmy się w piątki, aby porozmawiać o sytuacji w klubie i następnym przeciwniku. Coś musiało być teraz na rzeczy. Gdy dotarłem na miejsce, zobaczyłem, że sklep jest remontowany. Na zewnątrz go malowano, a w środku doszło do wielkiego przemeblowania i wymiany sprzętu. Sergio czekał na mnie z pewnym mężczyzną. Wiedziałem, że skądś go znam, ale nie mogłem sobie tego przypomnieć. Sergio zaczął rozmowę:

-Piotr, jesteś już, świetnie!

-Witam, Sergio. Co się tutaj dzieje?

-Przykro mi, że dowiadujesz się w ten sposób, ale nie chciałem, aby wszyscy o tym gadali. Nie mogłeś o tym wiedzieć.

-Ale o czym? Ktoś mi to wyjaśni?

-Już wyjaśniam, spokojnie. Poznaj Antonio Francisco Entrecanalesa. On… postanowił kupić klub.

Zatkało mnie. Nie spodziewałem się, że ktoś będzie chciał przejąć klub w tak małym miasteczku. Na dodatek nie mogłem sobie przypomnieć, skąd kojarzę tego faceta.

-A co ma do tego remont sklepu?

-Jak wiesz, w tym budynku znajduje się siedziba klubu. Antonio właśnie stał się właścicielem sklepu.

W tym momencie Antonio podał mi rękę i wręcz wykrzyknął:

-Bardzo się cieszę, że mogę pana poznać, panie Piotrze! Jestem pod wielkim wrażeniem twojej pracy w Anento.

-Bardzo mi miło. Jestem trochę zaskoczony, że jest tu ktoś, kto śledzi nasze poczynania.

-Jestem największym kibicem tego klubu! Przecież jestem na każdym domowym spotkaniu!

Wtedy sobie uświadomiłem, z kim mam do czynienia. To Antonio zawsze przychodzi na nasze spotkania.

-A więc to pan jest tym słynnym jedynym kibicem.

-Dokładnie! No i to ja kupuję te wszystkie karnety! Zawsze daję je znajomym, ale chyba nie są zainteresowani. Ale to nic, stać mnie na takie wydatki!

-Dobrze, to ja was tutaj zostawiam. Już wytłumaczyłem Antonio co i jak. – Powiedział Sergio, po czym pożegnał się i opuścił sklep.

-Bardzo się cieszę, że przejąłem klub, panie Piotrze. Nie miałem pojęcia, że w klubie brakuje pieniędzy.

-No cóż, tak to jest, kiedy ma się tylko jednego kibica.

-Postaram się ściągać na mecz jak najwięcej znajomych, wtedy wyjdziemy na prostą. Teraz musiałem jednak wziąć pożyczkę, aby spłacić zadłużenie.

-To dobra wiadomość. Czy jest coś jeszcze, o czym powinienem wiedzieć?

-Nie, na ten moment nie. Jeszcze raz bardzo się cieszę, że mogłem pana poznać!

-Mi również jest bardzo miło. To w takim razie jadę na trening, zaraz będę spóźniony. Żegnam!

Odnośnik do komentarza

W następnym meczu nie zagrają: Pablo – kontuzja (7-8 tyg.), Salvador Durán – kontuzja (1-2 tyg.), Cristobal Adrian Guati - zawieszenie

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Adrián, Molina – López, Miguel – Garcés, Charly, Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 29/42, 7.3.2015

Nou Congost, 125 widzów

Manresa [18] – Anento [1], 1:3

8’ Aleix Santacreu

18’ Jose

43’ Ismael López

45+1’ Aritz

51’ Adrián

 

Udało nam się dziś wygrać, bo dzisiejsze spotkanie to jedna wielka gra błędów. Zaczęło się od naszej niefrasobliwości przy rzucie wolnym (znowu tracimy bramkę po stałym fragmencie), ale potem rywale zaczęli grać fatalnie. Nie potrafili wykorzystać gry w przewadze, niemalże podawali nam piłki i tylko patrzyli na strzelane przez nas bramki. Miewaliśmy już lepsze mecze i gdybyśmy grali z Tortosą czy Palafrugell, przegralibyśmy z kretesem.

 

W następnym meczu nie zagrają: Pablo – kontuzja (6-7 tyg.), Salvador Durán – kontuzja (7 dni), Ismael López - zawieszenie

 

 

Turón – Ojeda, Chino, Adrián, Molina – Sanz, Miguel – Garcés, Charly, Aritz – Jose

 

División Regional Grupo 4, 30/42, 14.3.2015

Nieznany stadion, 1 widz

Anento [1] – Cassà [8], 2:1

7’ Imanol Garcés

57’ Roger

89’ Charly

90+2’ Javier Perea

 

Wygrywamy rzutem na taśmę. Było to ciekawe spotkanie, oba zespoły stworzyły sobie mnóstwo dobrych sytuacji, ale obie strony nie grzeszyły skutecznością. To nam udało się zadać decydujący cios, ale sami zrobiliśmy sobie pod górkę, popełniając ogromny błąd w defensywie przy trafieniu Rogera. Nie można inaczej nazwać podania głową prosto do rywala, a i Turón nie popisał się przy tej bramce, bo był fatalnie ustawiony. Na jego obronę można jedynie stwierdzić, że mało kto spodziewał się tak głupiej straty w wykonaniu defensorów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...