Skocz do zawartości

Twardy jak stal


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Po blamanżu mistrza Europy w pierwszej kolejce, trzeba było pokazać w drugim spotkaniu, że to tylko wypadek przy pracy i wszystko idzie ku dobremu. Australia po remisie z reprezentacją Włoch pokazywała, że nie jest wcale słaba. My do meczu z kraju kangurów, przygotowywaliśmy bardzo intensywnie, bo to po porażce z nimi to będzie bardzo szybki powrót do kraju, czego ani ja, ani moi zawodnicy tego nie chcą. Zaczęliśmy znakomicie, bo już w 36. sekundzie wyszliśmy na prowadzenie, dzięki bramce Rodrigueza. Z prawej strony dośrodkował Carvajal do zamykającego akcję Munira, ten zgrał głową piłkę do Busquetsa i oddał mocny strzał na bramkę. Jednak strzał zamienił się w podanie do Rodrigueza, który oddał strzał głową w pustą, nie pilnowaną, lewą stronę bramki. W 23. minucie padła druga bramka dla nas, autorem trafienia jest Isco. Dwójkowa akcja na lewej stronie Munira i Azpilicuety, Cesar będąc nie krytym postanowił dośrodkować w pole karne na 10 metrze stał Isco i wprost na jego głowę wylądowała piłki, strzałem po, którym piłka odbiła się od słupka, wpadła do siatki. W 32. minucie było już 0-3, autorem trafienia Busquets. Azpilicueta z rzutu autu, wrzucił w pole karne, lecz po chwili wróciła do niego, jak wróciła do niego, zagrał do nie pilnowanego Munira, który stał w polu karny, podholował futbolówkę pod linię końcową i zagrał na 5 metr, wydawało się, że obrońcy lub bramkarz przetnie to podanie, jednak tak się nie stało i do piłki dopadł Busquets i od razu oddał strzał na bramkę, zdobył gola. Z każdą minutą, nasze akcje się mnożyły i wydawało się, że wraca wszystko na dobre tory. W 43. minucie dobiliśmy rywali, autorem gola Isco. Isco zagrał do nie krytego Rodrigueza, który był w polu karnym, niestety jego strzał obronił bramkarz, piłka pozostała pod naszymi nogami, a dokładnie Azpilicuety, ten zaraz po przyjęciu zagra na 5 metr, gdzie wbiegał Isco, któremu został tylko dołożyć nogę do futbolówki, aby wturlała się do siatki i tak właśnie zrobił. W 61. minucie, swojego hat-tricka skompletował Isco, trafiając z rzutu karnego.

 

2 mecz w grupie:

 

Kolumbia 2-0 Włochy

 

17.06.2022, godz: 19:00, 2 kolejka: Mistrzostw Świata, Miejsce: Khalifa Internartional Stadium

(2.) Australia 0-5 Hiszpania (4.)

 

Bramki: 1' Rodriguez, 23',43',61(k.)' Isco, 32' Busquets

 

Skład Australii: Ryan - McGowan, Sainsbuy, Wright, Burgess - Brillante, Downey (45' Oar), Holland - Tanner, Armenakes (45' Skelhorn) - Taggart (61' Woods)

 

Skład Hiszpanii: De Gea - Carvajal, Bartra, Blanco, Azpilicueta - Koke (59' Oliver), Busquets - Fabricio, Isco (62' Diez), Munir - Rodriguez (59' Paco Alcacer)

 

MvP: Isco (9,6)

Statystyki meczu.

Odnośnik do komentarza

Trzeci i ostatnie spotkanie w grupie, która miała być zdominowana przez reprezentację Włoch i Hiszpanii. Stało się inaczej, bo obie drużyny walczą o kolejną rundę. To spotkanie może okazać, która spośród 3 reprezentacji awansu, bo Kolumbia jest już w drugiej rundzie. Zaczyna się wyśmienicie, bo już w 5. minucie dzięki bramce Rodrigueza, wyszliśmy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Fabricio na głowę Rodrigueza i strzałem pod poprzeczkę, zdobył gola. W 38. minucie z powodu kontuzji, boisko musi opuścić Fabricio, a w jego miejsce wchodzi Leiva. Niestety minutę przed zakończenie pierwszej połowy, padła bramka wyrównująca. Z lewej strony boiska, z rzutu rożnego dośrodkował Verratti na Bonazzoliego, który zgrał futbolówkę na 2 metr, gdzie właśnie cofał się Correa i strzałem po ziemi w lewy dolny róg bramki, zdobył gola. W 51. minucie ponownie wyszliśmy na prowadzenie, dzięki bramce Munira. Z lewej strony dośrodkował Azpilicueta na głowę Bartry, ten zgrał do Koke, który z pierwszej piłki zagrał do nie krytego Munira, ten strzałem z pierwszej piłki, po długim rogu, strzelił gola. W 75. minucie padło wyrównanie, dzięki bramce głową Bonazzoliego. Z prawej strony pola karnego, mięciutko dośrodkował Candreva na jedyne zawodnika, który wyskoczył na 5 metrze, Bonazzoliego, a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę. W 89. minucie z powodu urazu boisko musiał opuścić Leiva, niestety nie miałem już zmian, więc spotkanie kończyliśmy w 10.

Po meczu do kraju musiał wracać już Fabricio, bo jego uraz okazał się poważny i uniemożliwia mu dalszej gry na Mundialu. Nabawił się: Naciągnięcia wiązadeł stawu skokowego i jego powrót do treningów jest możliwy po jakimś 3 tygodniach.

 

2 mecz w grupie:

 

Australia 2-2 Kolumbia

 

22.06.2022, godz: 15:00, 3 kolejka: Mistrzostw Świata, Miejsce: Doha Port Stadium

(3.) Włochy 2-2 Hiszpania (2.)

 

Bramki: 44' Correa, 75' Bonazzoli - 5' Rodriguez, 51' Munir

 

Skład Włochów: Scuffet - De Sciglio, Goldaniga, Munoz (67' Masi), Munoz, Romagnoli (62' Florenzi) - Candreva, Verratti (62' Monteleone), Crisetig, Correa - Belotti, Bonazzoli

 

Skład Hiszpanów: De Gea - Carvajal, Bartra, Mere, Azpilicueta - Koke (73' Diez), Busquets - Fabricio (38' Leiva), Isco, Munir - Rodriguez

 

MvP: Scuffet

Statystyki meczu.

 

Line-Separator1.png

 

Grupa C: (Mecze-Zwycięstwa-Remisy-Porażki/ Bramki Strzelone - Bramki Stracone - Punkty)

 

1. Kolumbia 3-2-0/ 9-3 - 7 punktów

2. Hiszpania 3-1-1-1/ 8-7 - 4 punkty

 

3. Włochy 3-0-2-1/ 3-5 - 2 punkty

4. Australia 3-0-2-1/ 3-8 - 2 punkty

 

Odnośnik do komentarza

Z grupy wyszliśmy drudzy, więc czeka nasz rywal, który będzie potencjalnie silniejszy. Tym rywalem została Argentyna, która wygrała swoją grupę, przed Szwajcarią, Koreą Południową i Wybrzeżem Kości Słoniowych. Wszystkie te 3 zespoły zebrały 6 punktów, jednak dzięki różnicy bramek, awansowały Argentyna i Szwajcaria. W końcu, po bezbarwnych 30. minutach padła bramka, z rzutu karnego na bramkę zamienił Rodriguez i wszyliśmy na prowadzenie. Niestety w 41. minucie boisko musi opuścić strzelec gola Rodriguez, a w jego miejsce melduje się Moreno. 5. minut po rozpoczęciu drugiej połowy, rywale do prowadzenie, dzięki bramce Ocamposa. Z prawej strony dośrodkował Messi na głowę Ocamposa, który przeskoczył rywala i strzałem głową okolic 6 metra, pokonał naszego bramkarza. Strzał mierzony i nie dający szans na obronę, bramkarzowi. W 82. minucie, ponownie wyszliśmy na prowadzenie, dzięki bramce Busquetsa. Moreno z prawego skrzydła zagrał na 30 metr, gdzie stał Oliver, ten podholował trochę piłkę i zagrał do nie krytego Busquetsa, a on strzałem z pierwszej piłki, przy słupku zdobył gola. Dzięki jego bramce awansujemy do dalszej rundy. Już wydawało się, że awansujemy dalej, to gola strzelają rywale i doprowadzają do wyrównania. Federicio Vietto od środka do pola karnego, prowadził piłkę, był atakowany przez dwóch moich zawodników, ale żaden nie odebrał mu piłki. Po dojściu do pola karnego, Vietto zagrał za plecy obrońców, na 5 metr, gdzie wbiegał Meli, a ten nad bramkarzem, zdobył gola. W 111. minucie ponownie wyszliśmy na prowadzenie, dzięki bramce głową Blanco. Z lewej strony boiska, z rzutu wolnego, dośrodkował Munir do nie krytego Blanco, a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył gola.

Po 120. minutach, wiemy, że zagramy z Chorwacją, która pokonała Danię 0-3.

 

Reszta spotkań:

 

Dania 0-3 Chorwacja

 

Katar 0-2 Francja

 

Szwajcaria 3-1 Kolumbia

 

Ukraina 2-5 Anglia

 

Urugwaj 0-3 Niemcy

 

Meksyk d 3-1 Brazylia

 

Japonia 0-4 Portugalia

 

26.06.2022, godz: 15:00, 2 Runda: Mistrzostw Świata, Miejsce: Khalifa International Stadium

Argentyna 2-3d Hiszpania

 

Bramki: 50' Ocampos, 90+2 Meli - 32(k.)' Rodriguez, 82' Busquets, 111' Blanco

 

Skład Argentyny: Rulli - Gamboa, Mammana (67' Estevez), Pezzella, Morles - Romero - Meli. Yanque - Ocampos, Rodriguez (50' Luciano Vietto) - Messi (60' Federico Vietto)

 

Skład Hiszpanii: De Gea - Azpilicueta, Mere, Blanco, Cargol - Koke (45' Diez), Busquets - Leiva, Isco (57' Oliver), Munir - Rodriguez (41' Moreno)

 

MvP: Oliver (9,0)

Statystyki meczu.

 

Line-Separator1.png

 

Pary ćwierćfinałowe:

 

Chorwacja - Hiszpania

 

Francja - Szwajcaria

 

Anglia - Portugalia

 

Niemcy - Meksyk

 

 

Odnośnik do komentarza

Ćwierćfinał, do finału blisko i za razem daleko. Dla Hiszpanów to bardzo ważny turniej, bo jako mistrzowie Starego Kontynentu muszą się pokazać z najlepszej strony. Mecz zaczynamy beznadziejnie, bo już w 6. minucie straciliśmy gola. Maras zagrał za wbiegającego obrońcy do Kramaric ten po przyjęciu zgrał do wbiegającego w pole karne Kovavicia, a Chorwatowi został tylko strzał na bramkę i się nie pomylił, strzałem po długim rogu i zdobył gola. Na wyrównanie trzeba było trochę poczekać, gol wpadł w 26. minucie, po strzale Munira. Busquets zagrał do Isco, który stał w polu karnym, doświadczony Hiszpan z piłką wyszedł poza pole karne i zagrał do Munira, a ten strzałem z pierwszej piłki, po długim rogu, zdobył gola. W 62. minucie boisko musiał opuścić Oliver, który zameldował się na nim w 45. minucie, za niego wszedł Moreno. Również problem u rywali boisko musiał opuścić Coric, lecz niestety nie mieli zmian i mecz muszą dokończyć w 10. W 81. minucie wyszliśmy na prowadzenie, dzięki bramce Blanco, który dobił strzał Munira. Po strzale skrzydłowego, piłkę obronił bramkarz, lecz ta powędrowała pod nogi Blanca i strzałem po długim rogu, zdobył bramkę.

 

Reszta spotkań:

 

Francja 1-0 Szwajcaria

 

Anglia 4-1 Portugalia

 

Niemcy 3-2 Meksyk

 

1.07.2022, godz: 19:00, Ćwierćfinał: Mistrzostwa Świata, Miejsce: Khalifa International Stadium

Chorwacja 1-2 Hiszpania

 

Bramki: 6' Kovacic - 26' Munir, 81' Blanco

 

Skład Chorwacji: Kalinic - Dodig, Jedvaj, Mitrovic, Ivkovic - Spehar, Kovacic, Pasalic, Milic (67' Capan) - Maras (58' Livaja), Kramaric (62' Coric)

 

Skład Hiszpanii: De Gea - Carvajal, Bartra, Blanco, Azpilicueta - Koke, Busquets (45' Thiago) - Leiva, Isco (45' Oliver [62' Moreno]), Munir - Rodriguez

 

MvP: Munir

Statystyki meczu.

 

Line-Separator1.png

 

Pary półfinałowe:

 

Hiszpania - Niemcy

 

Francja - Anglia

Odnośnik do komentarza

Mecz z Niemcami jest bardzo trudny, bo porażka nie pozwoli nam na awans i zagranie o puchar, a tylko o puchar pocieszenia. Mając na przeciwko doświadczonego menedżera Jurgena Kloppa, wiedziałem, że ta szansa może być nie wielka, jednak wierzę w swój zespół i sądzę, a nawet jestem pewien w awans. Pierwsza połowa nudna, ale mająca kilka akcji, jednak żadna warta uwagi. Od 69. minuty musiałem grać w 10, po drugiej żółtej kartce Carvajala. W 71. minucie, reprezentacja Niemiec wyszła na prowadzenie dzięki bramce Andreasa Mullera. W ostatnich sekundach spotkania ponownie rywale zadali nam cios. Ponownie gola strzelił Muller, po dobitkach, najpierw po strzale Jagera, obronił De Gea, niestety już przy kolejnej dobitce Mullera, nie miał szans i możemy grać jedynie o 3 miejsce. Jestem pewien, jakby nie czerwona kartka Daniego, to mecz mógł potoczyć się całkiem inaczej.

 

2 mecz:

 

Francja 2-0 Anglia

 

5.07.2022, godz: 19:00, Półfinał: Mistrzostw Świata, Miejsce: Lusall Iconic Stadium

Hiszpania 0-2 Niemcy

 

Bramki: 71(k.)', 90+4' Muller

 

Skład Hiszpanii: De Gea - Carvajal, Bartra, Vallejo, Azpilicueta - Koke, Busquets (45' Thiago) - Leiva, Isco (64' Moreno), Munir - Rodriguez (57' Paco Alcacer)

 

Skład Niemiec: Gotz - Zacher, Sturm (56' Jager), Reichel, Musta (90' Freund) - Muller, Buttner, Kraus, Haas (56' Dombrowski) - Buttner, Wellenreuther

 

MvP: Muller (9,0)

 

Statystyki meczu.

 

Line-Separator1.png

 

Finał:

 

Niemcy - Francja

 

Mecz o 3 miejsce:

 

Anglia - Hiszpania

Odnośnik do komentarza

Mecz o życie. W tych słowach można opisać mecz o medal pocieszenia. Nie ma co okłamywać i mówić, że wszystko jest dobrze oraz nie ma smutku. Do Kataru przyjechaliśmy z góry postanowionym celem: Mistrzostwo, czego innego nie chcieliśmy. Niestety pierwszy mecz w grupie, szybko przywrócił na ziemię. Kolumbia pokazała nam miejsce w szeregu i musieliśmy uszanować wynik oraz podnieść się w 2 kolejce, co nam się udało. Ponownie błędy w 3 kolejce, ukazały nam wady naszej kadry. Brak dobrej młodzieży, która zastąpi najlepszych na daną pozycję. Teraz trzeba pokazać, że Hiszpania powinna zdobyć medal, który w pewien sposób ukoronował chłopaków za te wszystkie spotkania na Mundialu i kwalifikacji do nich. Od początku spotkania narzuciliśmy nasz styl gry, niestety nie udawało nam się zdobyć bramki. Zamiast my strzelić gola, to robią rywale. Głupia strata piłki przez Koke pod naszym polem karnym, piłkę odebrał Sinclair i zagrał piętą do Alliego, ten ponownie do Sinclaira, który nie miał problemów przy pokonaniu naszego bramkarza. Minęły 3. minuty i było 2-0 dla Anglii. Problemy przy wyprowadzeniu piłki z naszej połowy, piłkę przejął Gerring, który zagrał Sterlinga, ten stojącego przed polem karnym Sinclaira, po minięciu Bartry oddał bardzo precyzyjny strzał, przy prawym słupku, De Gea bez szans. Nasza sytuacje staje się coraz beznadziejna. Co za odpowiedź w naszym wykonaniu. W 19. minucie, zdobyliśmy gola kontaktowego, po rewelacyjnym strzale Munira. Skrzydłowy z okolic 30-40 metrów postanowił oddać strzał na bramkę, zauważył wysuniętego bramkarza i strzałem w samo okienko zdobył gola. W 28. minucie, Munir wyrównuje stan rywalizacji. Ponownie Munir, tym razem strzałem z 20 metrów i z rzutu wolnego, po palcach bramkarza, zdobył gola. W 67. minucie, ponownie na prowadzenie wyszli Anglicy, dzięki bramce Sterligna. Henderson zagrał na prawo do Geriinga, który wybiegał na czystą pozycję, z pierwszej piłki zagrał do Sterligna, który urwał się obrońcy i strzałem spod linii końcowej, po długim rogu, zdobył gola. W ostatnich minutach meczu, mogliśmy zdobyć gola na wagę dogrywki, jednak na spalonym był Paco Alcacer i sędzia nie mógł zaliczyć bramki.

 

9.06.2022, godz: 15:00, O 3 miejsce: Mistrzostwa Świata, Miejsce: Lusall Iconic Stadium

Anglia 3-2 Hiszpania

 

Bramki: 14',17' Sinclair, 67' Sterling - 19',28' Munir

 

Skład Anglii: Hart - Gerring, Gomez, Stones, Shaw - Ward-Prowse (45' Kane [62'Chambers]), Kuhl (56' Henderson), Allli, Redmond - Sterling - Sinclair

 

Skład Hiszpanii: De Gea - Azpilicueta, Bartra, Blanco, Gaya - Koke, Busquets (45' Diez) - Munir, Isco, Leiva (45' Moreno) - Rodriguez (67' Paco Alcacer)

 

MvP: Munir (9,0)

Statystyki meczu.

 

Line-Separator1.png

 

Finał:

 

Niemcy 1-3 Francja

 

Bramki: 51' Kraus - 1' Gaucho, 35(k.)'Ntep, 79' Maupay

 

Line-Separator1.png

 

Statystyki zawodników, Mistrzostw Świata.

 

Drzewko turniejowe.

Odnośnik do komentarza

coś chyba hiszpania nie obrodzila w dobrych młodych grajków w przeciwieństwie do mistrzów świata - Francuów, fajny widok zawsze za Trójkolorowymi ;) szkoda ze nie odblokowałeś sobie reprezentacji niemiec, może byś wygrał :>

Odnośnik do komentarza

Cóż walczyłem z myślami, czy dalej kontynuować, czy nie. Postanowiłem, że Mundial będzie moim ostatnim turniejem na forum, ale spokojnie nie odchodzę na zawsze. :D Nie długo kupuję najnowszego FMa, a nie chcę w połowie sezonu informować, że kończę i przejść do nowego projektu. Dziękuje za wszystkie miłe i negatywne komentarze, za każdą podpowiedź, radę. Już w głowie mam projekt, ale na razie zachowam go dla siebie.

Oczywiście zostawiam wam mojego save'a, dla chętnych: http://wyslijto.pl/files/download/nd286ucupc Zapis jest zrobiony zaraz po finale i nie przeprowadzałem żadnych ważniejszych transferów.

Każdy kto ściągnie zapis, proszę o napisanie mi na pw o tym i w razie możliwości informowanie o jakiś geniuszach futbolu oraz ciekawostek. <- Kto chce, nie musowe. :)

 

A o to moje sukcesy, umiejętności:

 

Statystyki kariery. ; Kluby i nagrody ; Umiejętności

 

PS.: Jeśli jest problem z pobraniem, to napiszcie, a wyślę każdemu z osobna e-mail.

 

Tak poproszę kłódkę i do zobaczenia w nowym projekcie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...