Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spinaj się tak. Może mamy inne spojrzenie na to, ale moim zdaniem transfery powinny być przeprowadzane przed meczem Ligi Mistrzów, a nie po nim. Dobrym przykładem jest z zeszłego roku Wisła, która - o ile mnie pamięć nie myli - zamierzała na luzie przejść Levadię, by później poszaleć na rynku. Nie twierdzę, że w tym przypadku będzie podobnie, bo nie wyobrażam sobie, aby mistrz Polski przegrał z Azerami, ale włodarze Lecha mieli wystarczająco czasu, by szybciej zabrać się za wzmocnienia kadry.

 

Tym bardziej, że transferów nie dokonuje się od lipca - rozmowy z piłkarzami prowadzi się już dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Nie spinaj się tak

OT a gdzie się spinam? Raczej tonuje nastroje i wole czekać na koniec okna niż z góry krytykować. / OT

Może zacznijmy już jazdę na zarząd dlaczego nie obroniono mistrza?

 

Mam podobne odczucia jak marshall, ale chciałbym się mylić i zobaczyć w końcu polski klub w LM. Właśnie dlatego chciałem, żeby Lech zdobył mistrza, bo liczyłem na porządne wzmocnienia przed LM, a na razie ich nie ma.

Odnośnik do komentarza

Sprzedać Lewandowskiego było trzeba, bo w Lechu już się wypalał i zrobiono to w najlepszym dla niego momencie. Na chwilę obecną największym wzmocnieniem Lecha jest zatrzymanie Peszko, czyli zawodnika, który napędza grę Lecha. Nie uważam, żeby Lech się osłabił i sądzę, że przy transferze Rudnevsa będziemy mieli status quo, albo nawet i małą formą zwyżkową. Wichniarek może nie jest młodym zawodnikiem, ale doświadczonym, a my w zespole takich potrzebujemy.

 

Bardziej od brakuj transferów ofensywnych martwi mnie brak tych w defensywie, bo niedługo Bosy skończy karierę, a jeszcze sprzedaliśmy Tanevskiego. Mamy więc jednego obrońcę mniej. I nawet jeśli nie grał on w tym sezonie, to był na ławce i w razie potrzeby można było na niego liczyć. Czekam więc na środkowego obrońcę, a nie ósmego środkowego pomocnika. Tych nam starczy.

Odnośnik do komentarza

Sprzedać Lewandowskiego było trzeba, bo w Lechu już się wypalał i zrobiono to w najlepszym dla niego momencie. Na chwilę obecną największym wzmocnieniem Lecha jest zatrzymanie Peszko, czyli zawodnika, który napędza grę Lecha. Nie uważam, żeby Lech się osłabił i sądzę, że przy transferze Rudnevsa będziemy mieli status quo, albo nawet i małą formą zwyżkową. Wichniarek może nie jest młodym zawodnikiem, ale doświadczonym, a my w zespole takich potrzebujemy.

 

No spoko status quo, czyli mamy zespół, który w zeszłym sezonie nie poradził sobie ze średniakiem ligi belgijskiej (tutaj przesadzam ;) )? To jak teraz mamy sobie poradzić z zespołem zapewne o klase lepszym?

Odnośnik do komentarza

Ważne zwycięstwo z Azerami :) Skromne 1:0, a Lech nie zachwycił mnie swoją grą, ale najważniejsze jest to, że wygrał :) Obawiałem się tego spotkania, ponieważ pamiętamy co stało się rok temu w pojedynku Wisły z Lewadią, w dodatku mecz na trudnym terenie. Cieszy również bramka Wichniarka, dobrze że strzelił już w pierwszym oficjalnym meczu.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w klubie pokazano nam nową kartę kibica na Lechu. Będzie ona działać na stadionie, ale i poza nim. Karta będzie pełnić funkcje identyfikacji kibiców, będzie nią można bezgotówkowo płacić na stadionie, ale także naładować na nią Kom Kartę i płacić w sklepach. Od stycznia będzie wprowadzona do dystrybucji za darmo.

Odnośnik do komentarza

Według doniesień mediów kontrakt z Lechem podpisał Joel Tshibamba. Miał kosztować ~300 tys. Euro, co jest transferowym rekordem sprzedaży Arki. Podobała mi się jego gra w zeszłym sezonie, był wyróżniającym się graczem Ekstraklasy. Jako kibic polskiej piłki mam nadzieję, że poprowadzi Lecha do CL.

Już zaraz losowanie III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Lechowi życzę zwycięzcy dwumeczu Litex - Rudar.

Odnośnik do komentarza

Według doniesień mediów kontrakt z Lechem podpisał Joel Tshibamba. Miał kosztować ~300 tys. Euro, co jest transferowym rekordem sprzedaży Arki. Podobała mi się jego gra w zeszłym sezonie, był wyróżniającym się graczem Ekstraklasy. Jako kibic polskiej piłki mam nadzieję, że poprowadzi Lecha do CL.

Już zaraz losowanie III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Lechowi życzę zwycięzcy dwumeczu Litex - Rudar.

 

Gdzieś transmitują losowanie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...