Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Lech za szybko w tym meczu się cofnął jak by spokojnie grali to co mieli grać, to by cyknęli na 2-0 i by się skończyły sny Legii o potędze... A tak błędy obrony, legenda klubu nie strzela karnego legioniści się nie mylą i puchar niestety leci do Warszawy niezasłużenie...

 

Nie przesadzaj po 1 golu dla Legii to Lech mógł spokojnie dostać jeszcze z 2 i nie mógłby narzekać.

Legia też mogła by dostać w 2 połowie 2 brameczki i 2 połowie dogrywki też :]

Klub KKS Lech mógł nigdy nie powstać... ile spraw by to rozwiązało ;).

 

Każda z ekip miała w tym meczu swoje szanse. Piłka nożna polega na strzelaniu bramek,

nie interesuje mnie kto miał więcej setek, słupków i jak bardzo zły dzień miał sędzia :).

Kiełb by trafił to byśmy mieli w ogóle inne humory :( Tu się z tobą zgodzę Gilbert ale bramki w ty meczu padły tylko 2 a karne to loteria ;)

Odnośnik do komentarza

Lech za szybko w tym meczu się cofnął jak by spokojnie grali to co mieli grać, to by cyknęli na 2-0 i by się skończyły sny Legii o potędze... A tak błędy obrony, legenda klubu nie strzela karnego legioniści się nie mylą i puchar niestety leci do Warszawy niezasłużenie...

Nie przesadzaj po 1 golu dla Legii to Lech mógł spokojnie dostać jeszcze z 2 i nie mógłby narzekać.

Legia też mogła by dostać w 2 połowie 2 brameczki i 2 połowie dogrywki też :]

Klub KKS Lech mógł nigdy nie powstać... ile spraw by to rozwiązało ;).

 

Każda z ekip miała w tym meczu swoje szanse. Piłka nożna polega na strzelaniu bramek,

nie interesuje mnie kto miał więcej setek, słupków i jak bardzo zły dzień miał sędzia :).

Kiełb by trafił to byśmy mieli w ogóle inne humory :( Tu się z tobą zgodzę Gilbert ale bramki w ty meczu padły tylko 2 a karne to loteria ;)

Nie, karne to nie loteria - jak się je umie wykonywać, to się po prostu strzeli niezależnie od umiejętności bramkarza :).

Odnośnik do komentarza

Jahu potrafisz napisać jakiegoś posta dłuższego niż jedna linijka?

 

Lech w pierwszej połowie grał naprawdę dobrze, mieliśmy kilka dobrych sytuacji no i ta cudowna bramka Dimy, szkoda że po stracie gola nagle coś pękło i Kolejorz stanął wręcz w miejscu. Szkoda tej poprzeczki Kiełba no i naprawdę żal mi Bosackiego, to nie jest jego sezon, ale szkoda że to właśnie on spudłował. Moim zdaniem ten sezon już jest stracony, bo ciężko, cholernie ciężko mimo tej naszej dość dziwnej ligi będzie się załapać do europejskich pucharów, a zarząd powinien myśleć przede wszystkim o kolejnym sezonie i jakiś wzmocnieniach latem oraz przede wszystkim znalezieniu ogarniętego, najlepiej młodego trenera z pomysłem na zespół, trenera który będzie potrafił wykorzystać potencjał tej drużyny. Ciekawe czy uda się zatrzymać najlepszych zawodników, bez europejskich pucharów będzie o to ciężko, akurat odejśćie Arboledy mogło by wzmocnić Lecha, Manu mnie strasznie wkurwia od pewnego czasu no i robi sporo błędów. Jak już Semir czy Rudniew będą musieli odejść to trzeba jak najwięcej kasy wyciągnąć no i jakoś ich zastąpić. Wzmocnienia? Przede wszystkim środek obrony, bo Bosy i Arboleda nie zaliczyli najlepszych rozgrywek no i skrzydła (jeśli nowy trener będzie grał skrzydłami :P), bo tam jest tak naprawdę tylko Kiełb, Wilk czy Kriwiec są za mało dynamiczni.

 

e: zapomniałbym o Mikołajczaku, myślałem że nie trafi karnego, a on go wykonał naprawdę świetnie, brawo.

Odnośnik do komentarza
e: zapomniałbym o Mikołajczaku, myślałem że nie trafi karnego, a on go wykonał naprawdę świetnie, brawo.

 

Szczerze? "Panenka" to jest jeden z najgłupiej wykonanych karnych, szczególnie gdy ważą się losy pucharu. Owszem, wygląda to efektownie, ale lepiej walnąć w widły nie do obrony a nie bawić się w magika. Tak to se można strzelać przy stanie 3-0.

Tu nie piję do Mikołajczaka, tylko tak ogólnie.

Odnośnik do komentarza

Jahu potrafisz napisać jakiegoś posta dłuższego niż jedna linijka?

 

Lech w pierwszej połowie grał naprawdę dobrze, mieliśmy kilka dobrych sytuacji no i ta cudowna bramka Dimy, szkoda że po stracie gola nagle coś pękło i Kolejorz stanął wręcz w miejscu. Szkoda tej poprzeczki Kiełba no i naprawdę żal mi Bosackiego, to nie jest jego sezon, ale szkoda że to właśnie on spudłował. Moim zdaniem ten sezon już jest stracony, bo ciężko, cholernie ciężko mimo tej naszej dość dziwnej ligi będzie się załapać do europejskich pucharów, a zarząd powinien myśleć przede wszystkim o kolejnym sezonie i jakiś wzmocnieniach latem oraz przede wszystkim znalezieniu ogarniętego, najlepiej młodego trenera z pomysłem na zespół, trenera który będzie potrafił wykorzystać potencjał tej drużyny. Ciekawe czy uda się zatrzymać najlepszych zawodników, bez europejskich pucharów będzie o to ciężko, akurat odejśćie Arboledy mogło by wzmocnić Lecha, Manu mnie strasznie wkurwia od pewnego czasu no i robi sporo błędów. Jak już Semir czy Rudniew będą musieli odejść to trzeba jak najwięcej kasy wyciągnąć no i jakoś ich zastąpić. Wzmocnienia? Przede wszystkim środek obrony, bo Bosy i Arboleda nie zaliczyli najlepszych rozgrywek no i skrzydła (jeśli nowy trener będzie grał skrzydłami :P), bo tam jest tak naprawdę tylko Kiełb, Wilk czy Kriwiec są za mało dynamiczni.

 

e: zapomniałbym o Mikołajczaku, myślałem że nie trafi karnego, a on go wykonał naprawdę świetnie, brawo.

Lucas tak Panenka była cudna :) , Bartoszek by był dobrym trenerem?

I umiem napisać więcej :P

Odnośnik do komentarza

Ja w Lechu najchętniej zobaczyłbym ulubieńca Vamiego ;) (zaznaczam, że nie jest to poważna wypowiedź, Zeman to po prostu opcja nierealna dla Lecha no i wcześniej pisałem, że potrzeba dosyć młodego szkoleniowca, ale jak widać (pozdro Jahu!) nie dla wszystkich ";)" wystarcza).

 

Michu, w sumie to masz rację, ale z drugiej strony fajnie, że nawet taki gracz jak Mikołajczak jest na tyle pewny swoich umiejętności i potrafi w taki sposób strzelić w ważnym meczu. Może po prostu bał się mocniej strzelać, bo piłka też przecież mogła polecieć w "kosmos" i wolał zaryzykować techniczne uderzenie. Chociaż tego, dlaczego uderzył w ten sposób się nigdy nie dowiemy no i nie jest to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Ja w Lechu najchętniej zobaczyłbym ulubieńca Vamiego ;).

 

Michu, w sumie to masz rację, ale z drugiej strony fajnie, że nawet taki gracz jak Mikołajczak jest na tyle pewny swoich umiejętności i potrafi w taki sposób strzelić w ważnym meczu. Może po prostu bał się mocniej strzelać, bo piłka też przecież mogła polecieć w "kosmos" i wolał zaryzykować techniczne uderzenie. Chociaż tego, dlaczego uderzył w ten sposób się nigdy nie dowiemy no i nie jest to najważniejsze.

A ja pana Oresta :)

Odnośnik do komentarza

Populista Cudak ostro pogrywa. Wybory się zbliżają. Dziękujmy Bogu, że nie kazał zamknąć całego Poznania! Czekam teraz aż zamknie kopalnie KGHM po burdach pseudogórników. :]

Idiotów historia nigdy niczego nie uczy.

Sugeruję posiadaczom karnetów pozwanie państwa Polskiego za ograniczenie swobód obywatelskich. O ile ten ostatni termin ma jeszcze jakieś znaczenie w Eurokołchozie.

Odnośnik do komentarza

Lech 2:0 Górnik :jupi:

 

Dobry mecz kopaczy no i chyba Stilić poczytał o zainteresowaniu jego osobą zachodnich klubów. Nadzwyczaj dobrze funkcjonowały dzisiaj skrzydła a już największym zdziwieniem była dziś gra Wilka na lewej flance :o

Kiełb też dobrze oby nic go nie bolało ;) No i nie można zapomnieć o tym co dziś robił w środku pola Djuka - odwaga, zero strachu, czysty atak w piłkę, odbiór. Szkoda, że musiał zejść.

Jeśli Lechia jutro nie zdobędzie punktu z Wisłą, to będziemy mieli dwa punkty do trzeciej Legii. Nadzieja powraca ;)

 

No i oczywiście Rudnevs i Stilić po + za bramki ;)

Odnośnik do komentarza

Powiedziałym nawet, że nadspodziewanie dobry mecz, myślałem że po porażkach z Zagłębiem i Legią kompletnie padną, a tu niespodzianka i naprawdę udany występ, ważne trzy punkty. W tej naszej lidze wszystko jest możliwe, więc może nie jest to jeszcze przegrany sezon i uda się wywalczyć miejsce dające start w eliminacjach do LE. W środę w Krakowie z Wisłą, ciekawe jak tam zagrają :-k. Lech w ogóle ostatnio nie gra źle, ale wcześniej po prostu w którymś momencie stawał w miejscu, a dziś zagrał do końca no i jest efekt. Mimo wszystko wierzę w to, że latem ci najbardziej wyróżniający się zawodnicy zostaną w Poznaniu + będą jakieś dwa/trzy transfery które wzmocnią skrzydła, środek obrony oraz ławkę.

Odnośnik do komentarza

No chcę się dowiedzieć czy to coś poważnego, bo w plotki o Skorży czy Janasie to nie wierzę, a tak naprawdę to po prostu nie chcę wierzyć. Z polskich trenejro chciałbym Fornalika, ale o tym pisałem już kilka razy, no a Probierz to mimo wszystko dosyć ciekawa opcja :-k.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...