Skocz do zawartości

GRUPA C: Niemcy, Ukraina, POLSKA, Irlandia Płn.


Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 14 min.14 minut temu

Ale będzie zamieszanie, jak się okaże za sześć dni, że Maciej Rybus jest gotowy na 100 procent do treningów/meczów.

 

 

 

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 12 min.12 minut temu

@MajewskiMichal Specjaliści od dokładnie tego urazu mówią, że żadna operacja i że w kilka dni go stawiają do pionu. Interesujące.

 

Hmm, czy jakby co to czysto teoretycznie, można jeszcze dokonywać korekt przed turniejem?

Odnośnik do komentarza

Można. Wystarczy udowodnić, że któryś z zawodników złapał kontuzję (i lekarz wyznaczony przez UEFA również musi wydać opinię).

 

Jednak olałbym tę informację. Stanowski działa na zlecenie Piekarskiego, który chce narobić trochę szumu, bo EURO miało podbić trochę kontrakt Rybusa z nowym klubem i gdy się plan wysypał to Mario poczuł jak pieniądze mu uciekły.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

i jak po wczorajszych meczach? wasze odczucia?

 

fajnie pierwsze zwycięstwo w ME, ale jak dla mnie to za niskie 1-0 gdzie później mogą decydować o wyjściu np z 3 miejsca

 

Niemcy z Ukrainą 2-0 bardzo ciekawy i szybki mecz ale tylko w 1 połowie w drugiej już nie taki widowiskowy i Schweini wszedł z ławki i strzelił gola po idealnie rozegranej kontrze

Odnośnik do komentarza

to na co zwróciłem uwagę, to że nasza reprezentacja na prawde nie ma słabych punktów, już zapomniałem o Rybusie bo Jędrzejczyk gra solidnie, a jedynie Mąka móbłby być bardziej kreatywny, tak jak Oezil w Niemczech który miał super asystę przy golu Schweiniego czy też Gotze, będzie ciężki mecz z Niemcami... przy autobusie NIR i tak 1-0 jest dobrym wynikiem, bo Ukraińcy mogą się nie przebić przez tą defensywę

Odnośnik do komentarza

Może nie było słabych punktów ale jakoś Pazdan mnie nie przekonuje. Fakt błędów nie popełnił jakichś wielkich, ale na Niemców to może nie wystarczyć.

Nie popelnil? Irlandia dwa razy wyszla z kontra, dwa razy strona Pazdana i dwa razy Pazdan nie potrafil skutecznie interweniowac (raz doprowadzajac do sytuacji sam na sam).

Dla mnie to on jest absolutnie najslabszym ogniwem tej reprezentacji i mam bardzo zle przeczucia przed meczami z Niemcami i Ukraina. Tam okazji do wykazania sie Pazdan bedzie mial wiecej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...