Skocz do zawartości

Projekt - 'Polish League Eldorado 2'


el_eldorador

Rekomendowane odpowiedzi

Druga edycja mojego projektu jest już w drodze. Przypominam projekt - Polish League Eldorado, jest to mój samodzielny dodatek do FM-a skupiający się tylko i wyłącznie na polskiej lidze i polskich graczach za granicami naszego narodu. Dodaje on zespoły, ligi, czy też inne mniejsze elementy do rozgrywki. Ambicje są w tej wersji patcha na prawdę wielkie. Mam nadzieję ze uda się mi spełnić główne założenie, czyli stworzenie czwartej ligi polskiej, wraz z zawodnikami i klubami, tak aby było wszystko realistycznie odwzorowane. Proszę was tylko o cierpliwość, wszystko robię sam i uczę się na błędach, nie jestem w żadnej redakcji żadnego skupiska ludzi zajmującego się FM-em. Robię ten dodatek sam, z własnej woli, aby usprawnić olewaną wciąż polską ligę, szczególnie w tej wersji gry, jest ona odwzorowana na bardzo miernym poziomie. Mam nadzieję że również wy drodzy forumowicze pomożecie mi w stworzeniu patcha i będziecie wytykać błędy, aby dodatek był na wysokim poziomie. Myślę że w pierwszej edycji odniosłem spory sukces, mój temat ma aż prawie 11 tysięcy odsłon, a moją finalną wersję 'Polish Eldorado Transfers' ściągnęło aż 58 osób, za co bardzo dziękuje. Miejmy nadzieję że tym razem was nie zawiodę jeżeli chodzi o główne założenie.

 

 

Przeczytaj o pierwszej części - Projekt - 'Polish League Eldorado 1'

Odnośnik do komentarza

W niedziele/poniedziałek oczekujcie wersji beta. Jeszcze nie wiem co dokładnie na niej się znajdzie, ale prawdopodobnie trochę postaram się ulepszyć CA/PA graczy z naszej rodzimej ligi (#przypakowana jagiellonia), jak i polskich graczy za granicą. Nie obiecuje jednak że się w becie pojawi trzecia liga, bo muszę jeszcze rozgryźć system barażowy 2/3 liga (czyt. jak to zrobić w fmie)

Odnośnik do komentarza

MaKK mi czyta w myślach. Wiem że to trudne, albo wręcz niemożliwe, ale może znajdę jakąś lukę w edytorze, która pozwoli mi na stworzenie czegoś takiego o czym mówisz Mokatoo. O godzinie 20 będzie pierwsza beta do testów, w której będzie trzecia liga, na razie bez pucharów, wersja do testowania, nie do gry, więc od razu informuje żeby się nie napalać zbytnio.

Odnośnik do komentarza

MaKK mi czyta w myślach. Wiem że to trudne, albo wręcz niemożliwe, ale może znajdę jakąś lukę w edytorze, która pozwoli mi na stworzenie czegoś takiego o czym mówisz Mokatoo. O godzinie 20 będzie pierwsza beta do testów, w której będzie trzecia liga, na razie bez pucharów, wersja do testowania, nie do gry, więc od razu informuje żeby się nie napalać zbytnio.

Ja edytuję ligi w FM13. W tej wersji ustawianie spadków do odpowiednich lig ustawia się w zakładce każdego klubu - ligi podrzędne. tam dla każdego poziomu ligowego ustala się w której lidze ma grać dany klub po spadku. Obecnie testuję jak to działa. Dana liga może mieć również przypisaną ligę z niższego poziomu, do której mają spadać drużyny.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...