Skocz do zawartości

Minikomputery, czyli Raspberry Pi oraz inne


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że Arduino użyłeś w e-papierosie? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) masz e-papierosa. Może byś lepiej wykorzystał Arduino?

  • Zmieszany 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ależ mnie już to frustruje :|.

 

Czujka działa - jest wszystko ok. Problem mam z modułem GSM. Najpierw w ogóle nie działał, źle zrobiłem luty, kupiłem plecionkę, odessałem cynę, złapałem sygnał, ale coś dalej nie śmigało, dokupiłem baterie litowo-jonowe 3,7 V, bo Arduino dawało 5V. Działa? A taki chuj! Łączność jest, moduł odpowiada, ale... nie łapie sygnału z sieci, testowałem na nju mobile i na playu obydwie bez pinu. No to dokupiłem antenę do modułu... dalej nie działa ;(

 

AT_Debug mam:

 

 

 You can now send AT commands
 Enter "AT" (without quotes), and you should see "OK"
 If it doesn't work, select "Both NL & CR" in Serial Monitor
***********************************************************
AT

    OK
AT+COPS

ERROR
    L⸮+creg?

)⸮REG: 0,0
OK
AT+CREG?

⸮(⸮Q⸮'⸮b⸮j
C⸮j⸮H⸮at+creg=2

OI

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
2 minuty temu, Scorpio napisał:

Nie, nie mialem tej wtyczki, ale akurat dzisiaj zastanawialem sie, czy nie zainstalowac jej na telewizorze - tak samo jak player tvn czy vod tvp. Tam jest cos sensownego, oprocz kanalow FTA?

Tak szczerze to nie wiem, bo właśnie chciałem ją wykorzystać do drugiego telewizora, bo antena pokojowa mi nic nie łapie, więc myślałem, że podepnę do niego malinkę gdzie będzie można obejrzeć te kilka darmowych kanałów. Są jeszcze jakieś płatne opcje do tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...