Skocz do zawartości

Minikomputery, czyli Raspberry Pi oraz inne


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

z mrknow jeszcze nie jest tak zle - oprocz tego ze nie zawsze znajduje to, czego akurat szukam. Gorzej jest ze specto ktore jeszcze wczoraj potrafilo znalezc bardzo duzo zrodel a dzisiaj nie znajduje juz nic, albo wywala blad (a szukam tego samego filmu).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Najpopularniejszy jest SportsDevil, ale problem z maliną jest taki, że nie radzi sobie ze wszystkimi streamami, tzn kiedyś próbowałem jakiejś innej wtyczki korzystającej z popularnych streamów, no i z web streamami i sopcastem sobie radziła całkiem ok, ale już z torrentami/acestreamem nie - i to kwestia po prostu architektury.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Moja solucja nie zadzialala. Wlasnie sprobowalem Twojej i mam glupie pytanie - po okolo 10min pojawila mi sie mozliwosc wpisywania komend, wiec rozumiem ze instalacja juz sie zakonczyla? Pytam, bo nie bylo zadnej informacji DONE. A na tv obraz jest czarny (tak jak podczas instalacji).

Odnośnik do komentarza

Moja solucja nie zadzialala. Wlasnie sprobowalem Twojej i mam glupie pytanie - po okolo 10min pojawila mi sie mozliwosc wpisywania komend, wiec rozumiem ze instalacja juz sie zakonczyla? Pytam, bo nie bylo zadnej informacji DONE. A na tv obraz jest czarny (tak jak podczas instalacji).

 

No jak masz command prompt, to zawsze możesz wklepać sudo reboot i zobaczyć czy działa. ;)

 

No ale co ci wywaliło w konsoli jako ostatnie?

 

 

Pany, a takie pytanko. To Kodi na RPi współpracuje z Simplinkiem w TV?

 

Prawdę powiedziawszy nie mam pojęcia, ale mając sterowanie z telefonu nie wyobrażam sobie, czy pilot byłby w czymkolwiek wygodniejszy :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...