Skocz do zawartości

Sim City 1-4


zovalik

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł, żeby kilka osób umieściło swoje miasta, bo chyba można je importować. To z jednej strony dobry pomysł, ale z drugiej jeżeli ktoś grał na innych dodatkach, a ktoś na innych to nie wiem czy w ogólę to zadziała :roll: ja gram na czystej grze, zwykłe simcity 4k kupione kiedyś za 80 zł ;P.

Jak chcecie to umieszczajcie swoje miasta i dobrze by było, żeby na razie bez dodatków, chętnie bym zobaczył jak się prezentują ;P. Można przecież w sumie spróbować :).

Kto się będzie chciał pochwalić ten umieści swoje miasto.

 

No to jak dałbym ci moje miasto to byś miał same kartonowe pudła praktycznie :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...

Ekologia (2,3 kratkowe pasy zielenii, parki, place zabaw i wszelkie inne tego typu gadzety), podbijanie wartosci terenu, sprowadzanie nowych mieszkancow, lokowanie brudnego przemyslu jak najdalej od stref mieszkalnych, ale tez nie na tyle daleko by dojazd zajmowal wieki. Zakladam, ze prad, woda, ochrona zdrowia, ochrona ppoż i policyjna jest w pobliżu.

 

Ja zazwczyaj zaczynam od budowania stref mieszkanlnych dla najbiedniejszych simow i brudnego przemyslu, by potem powoli przechodzic na dominacje klasy sredniej, aby przy duzej liczbie mieszkancow zupelnie zminimalizowac przemysl brudny i postawic na bogatych mieszkancow, biurowce i hi-tech. Ale to akurat w SC4 troche czasu zajmuje. Choc tak na prawde to co lubie w SC4+Rush Hour to gra regionami. W jednym tylko mieszkania, handel i czysty przemysl, a w drugim brud, dym, smog, a wszsytko ladnie polaczone siecia komunikacyjna, zeby sima sie latwo dojezdzalo ;) Do tego zabawa z tysiacem dodatkow z simtropolis i mozna miesiacami dopieszczoc taka 3-4 regionowa metropolie, choc robota to nie latwa. ;)

Odnośnik do komentarza

@maregs: To co piszesz jest oczywiste i wszystko mam. Wczoraj wieczorem sprawdzilem wiek i wyszlo, ze w tej starej czesci wiek mieszkancow jest duzo wyzszy niz w pozostalej - moze w tym jest problem? Moze musze po prostu troche poczekac az dziadki pojda do piachu? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No cóż, więc pochwalę się, że moje miasto ma już ponad 200 tys. ludzi (Simów?). A miejsca jeszcze mnóstwo, więc myślę, że do pół miliona dociągnę. Jak wrócę za tydzień do domu to jak chcecie wrzucę jakieś skriny, coby nie było że wyssałem z palca :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem wczoraj wieczorem SimCity 4 Deluxe. I mam pytanie: wyczytałem, że żeby niektóre ściągnięte budynki dobrze działały potrzebne są dwa patche z oficjalnej strony, tylko że oficjalnej strony już nie ma. Może te patche są już dodane w wersji Deluxe? A jesli nie to skąd można je ściągnąć?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że stara strona Sim City 4 nadal istnieje - link (nawet stronka 3000 jeszcze jest) ;) Tam masz potrzebne patche. Zeby je sciagnac musisz najpier sie zarejestrowac a do tego potrzeba klucz gry. A te pliki o ktorych mowi Marko to sa pewnie jakies 'Essentials' do dodatowych budynkow, ale tego akurat sa setki o ile nie tysiace :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...