Skocz do zawartości

Sim City 1-4


zovalik

Rekomendowane odpowiedzi

Wirtus, ble :]

 

Rewolucyjność gry SimCity Społeczeństwo polega na budowie wymarzonych miast, a jednocześnie możliwości kształtowania kultury oraz wpływania na zachowania ludzi i klimat danego regionu. Załóż antyutopię, wspólnotę duchową, społeczeństwo przyszłości, lub pełną zieleni oazę. Określ swoje społeczeństwo! Szeroka gama innowacji i usprawnień gwarantują, że SimCity Społeczeństwo jest najbardziej wszechstronną grą w budowanie miast.

 

Cechy:

 

* SimCity Społeczeństwo to najbardziej wszechstronna gra polegająca na budowaniu miast.

o SimCity Społeczeństwo oferuje komplet narzędzi niezbędnych do konstrukcji budynków, pozwalając na aranżowanie poszczególnych elementów miasta w niespotykany wcześniej sposób.

o Innowacyjny, modułowy system stawiania budynków sprawia, że w {anchorOpen}SimCity Społeczeństwo{anchorClose} mogą grać osoby o różnym stopniu zaawansowania. Ponadto, gra oferuje potężnych zestaw zupełnie nowych opcji, ku uciesze wszystkich fanów serii SimCity.

* Rewolucyjne zarządzanie zasobami! Kontrolujesz „energie społeczne” swojego miasta.

o SimCity Społeczeństwo wprowadza nowe rodzaje zasobów, potrzebnych do stawiania budynków, które produkują lub pochłaniają tzw. „energie społeczne”.

o Umiejętne łączenie poszczególnych energii: wiedzy, kreatywności, duchowości, posłuszeństwa, bogactwa i pracowitości, decyduje o fundamentalnych właściwościach miasta. Czy mieszkańcy będą szczęśliwi i twórczy, a może mądrzy i uduchowieni? Czy Twoje miasto stanie się bogate i potężne, czy raczej posłuszne i strachliwe? Losy społeczeństwa leżą w Twoich rękach.

o Zastosowany w SimCity Społeczeństwo nowatorski system, wychwytuje sygnały kulturowe, automatycznie dopasowując oświetlenie, muzykę i prezentację miasta.

* Miasto artystów, przemysłowy moloch lub „państwo” policyjne… i każde inne, jakiego tylko zapragniesz.

o Uruchom wyobraźnię, puść wodze fantazji i stwórz Orwellowską utopię, technologiczny moloch, miasto pogrążone w kontemplacji lub cukierkowy świat, wypełniony domkami z piernika i fabrykami czekolady.

* Rozwijaj miasto, stawiając wyjątkowe domy, parki, miejsca pracy i obiekty rekreacyjne.

o Postaw ponad 350 niezwykłych budowli i zaaranżuj całość w dowolny sposób.

o Zainspiruj się rozmaitymi stylami architektonicznymi - od realistycznego, przez fantazyjny, wiejski, miejski i industrialny, aż po totalnie futurystyczny.

o Charakter każdej konstrukcji odzwierciedla jej nazwa lub natura, a wiele budynków pozwala na aktywację minigry. Wystarczy kliknąć myszką!

o Wraz z rozwojem miasta, uzyskujesz dostęp do nowych budynków, które umożliwiają dalszą ewolucję Twojego społeczeństwa.

* Udostępniaj miasta swoim znajomym w trybie online.

o SimCity Społeczeństwo pozwala na tworzenie niepowtarzalnych miast i zapraszanie do nich przyjaciół w trybie online.

 

simcity.ea.com

 

Wszystko super, cudnie, pięknie tylko grafika jakoś mi nie pasuje. Zbyt baśniowa, kolorowa :-k Gdzieś czytałem, że premiera przewidziana jest na listopad tego roku. Ta gra to policzek dla dotychczasowego producenta - firmy Maxis.

Odnośnik do komentarza

@Feno, mnie jakoś łatwiej zbilansować budżet w SC4, może ja jakiś dziwny jestem...:P

 

Co do SC5 to myśle, że nie będzię to już ta sama gra co poprzednie. Twórcy idą w super grafikę, jakieś bajery społecznościowe co pewnie doprowadzi do zatracenia się klimatu tej gry. Obym się mylił bo serię SC bardzo lubię.

 

PS: [KLIK] Bardzo przydatna stronka, niektóre dependiences są dostępne tylko na niej.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio bawilem sie w projektowanie miasta z duza iloscia zieleni i parkow. Niestety po przypadkowym formacie stracilem save'a :/ Ale polecam parki z Simtropolis bo naprawde ladnie wygladaja. Jest tez mnostwo dodatkow z drzewami, do twoerznie realistycznych lasuow, czy na przyklad drzew wzdluz autostrad. Fajne sa szczegolnie te zmieniajace sie w zaleznosci od pory roku (choć czasami zimowe drzewa bez lisci nie pasuja troche do stojacego obok parku pelnego zieleni :P ).

Odnośnik do komentarza
A czy któreś ze SimCity jest w wersji abandonware?

SimCity Classic

Ale wątpię aby gra sprzed 13 lat Cię interesowała ;]

 

Szczerze? Nie mam kasy na nowe gry, więc koło tego tytuły nie przejdę obojetnie. Byleby był oryginalny. Swego czasu grałem w jakieś Sim City u kolegi..taki "simsowe" nie podobało mi się :/ I trudne było.

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj sie na simtropolis i skorzystaj z wyszukiwarki. Na poczatek polecam sciagnac roznego rodzaju budynki uzytecznosci publicznej, bo te, ktore sa domyslnie w Sim City nie sa moim zdaniem zbyt ladne. Na simtropolis znajdziesz mnostwo komisariatow, szkol, remiz, szpitali, przychodni itp. Wszystko trzeba sciagac niestety pojedynczo, a czasami potrzebne sa jeszcze jakies 'dependencies'. Radze pilnowac porzadku w katalogu do ktorego wgrywamy dodatki, bo jak sie ich zbierze troche, a potem okaze sie, ze jakis nie dziala i trzeba usunac, to moze to nie byc takie latwe ;) . Na Simtropolis masz tez top50 mod'ow i w kilka z pierwszymch miejsc warto sie zaopatrzyc. Ja zawsze po instalacji Sim City zaczynam od NAM'a, Hole Diggera, dodatku zwiekszajacego zatrudnienie w przemysle (nie jest to ulatwienie, a zwiekszenie realizmu :> ) i jeszcze paru ktorych nie pamietam bo dawno nie gralem. Ale moze za pared dni sie skusze i zainstaluje Deluxa :D

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że wgrywając niektóre mody pojawiają nam się angielskie wstawki?

 

dodatku zwiekszajacego zatrudnienie w przemysle (nie jest to ulatwienie, a zwiekszenie realizmu chytry.gif )

A jakaś nazwa, link? :)

 

BTW, szukajka na simtropolis nie trybi :>

 

Edytka podpowiada, że już działa ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...