Skocz do zawartości

Czy z tej masy będą garnki?


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie za dobre słowa a spoilery po to były żeby linki mniej miejsca zajmowały ;)

 

Sierpień 2014

 

W Sierpniu przed startem ligi rozegrałem jeszcze 3 sparingi. I tak w pierwszym z nich swoją pierwszą bramkę dla klubu zdobył Zuculini a cały mecz wygraliśmy dwoma bramkami. W kolejnym spotkaniu pewnie 5-2 pokonaliśmy Parmę a dwoma bramkami popisał się Sidwell. W ostatnim sparingu przed startem sezonu ,graliśmy z Bayernem w tym spotkaniu Niemiecki zespół ,pokazał klasę i pewnie pokonał nas 3-0.

 

Wreszcie po letnim okresie przygotowawczym ,czekał nas prawdziwy test w meczu o Tarczę Wspólnoty ,graliśmy z M. City. Komplet publiczności na Wembley czekał na świetne widowisko i nie zawiódł się! Po 24. minutach przegrywaliśmy dwoma golami i czekało nas ciężkie zadanie na odrobienie start na szczęście jeszcze przed przerwą zdobyliśmy kontaktową bramkę za sprawą Hoiletta. W drugiej połowie od początku dominowaliśmy aż w 70. minucie piękna nasza akcja skończyła się golem piłkę do siatki po tuzinie podań wpakował po raz drugi w tym meczu Hoilett. Mecz ,skończył się remisem dogrywka także nie ,przyniosła rozstrzygnięcia więc o zwycięstwie któreś z drużyn miały zdecydować rzuty karne. Moi piłkarze ,strzelali wspaniale wszystkie strzały ,znalazły się w siatce za to w M. City pomylił się Fernadinho i Tarcza Wspólnoty pojechała do Stoke!

W pierwszym meczu sezonu podejmowaliśmy Everton. Przed spotkaniem dostałem wiadomość na temat karnetów i o dziwo wszystkie znalazły nabywców http://zapodaj.net/0163b8d4dbb7c.jpg.html

Spotkanie ,było pełne emocji do przerwy to goście ,grali znakomity futbol i prowadzili 2-0. Na szczęście my mieliśmy Waltersa który w drugiej połowie w ciągu 14. minut zdobył dwa gole i zapewnił nam remis na inaugurację sezonu.

 

W meczu o LM mierzyliśmy się ze Sportingiem Lizbona. To był ciężki mecz dla moich piłkarzy męczyliśmy się w nim strasznie wylaliśmy w nim mnóstwo potu ,ale bramka Dioufa dała nam remis i to my mamy lekką przewagę przed rewanżem na swoim terenie.

Ale zanim mieliśmy grać rewanż z Portugalczykami czekało nas hitowe spotkanie w lidze z M. City. Zaczęło się dla nas źle, bo od 14. minuty po ładnym golu Augero przegrywaliśmy i taki wynik utrzymał się do przerwy w przerwie naskoczyłem na piłkarzy, żeby ruszyli tyłki. I ,zadziałało w drugiej części ,rzuciliśmy się na rywala jak w poprzednim meczu o Tarczę Wspólnoty i zaledwie 6. minut po przerwie już ,remisowaliśmy a gola ,zdobył Walters. Jednak po tej bramce nie ,zwalnialiśmy tempa dalej ,przeważaliśmy i udało się nam znowu zagrać dobrą akcję i zaskoczyć Harta i jego obronę a gola wpakował Hoilett do końca meczu szanowaliśmy już piłkę i stało się Obywatele na kolanach!

 

Komplet widzów na stadionie czekał na pierwszy awans do grupy Ligi Mistrzów. Gdy w 4. minucie Kaka zdobył pierwszą bramkę w tym meczu i pierwszą dla klubu stadion wprost oszalał ,bo było wtedy wiadomo ,że Sporting do awansu potrzebuję 2 trafień jednak nasza radość nie trwała długo ,bo zaledwie 10. minut później goście wyrównali jednak gdy pierwsza połowa zbliżała się już do końca my w ciągu dwóch minut zdobyliśmy dwie bramki najpierw trafił Walters a w następnej akcji piłkę do siatki wpakował Hoilett i na przerwę ,schodziliśmy z wiwatującym tłumem ,prowadząc 3-1! W przerwie powiedziałem piłkarzom ,żeby się nie podpalali i grali spokojnie ,bo 45. minut dzieli ich od raju. Piłkarze mnie posłuchali, bo w drugiej połowie grali jak profesorowie nie minęła minuta drugiej części a Hoilett drugi raz w tym meczu wpisał się na listę strzelców po tej bramce Sporting zupełnie siadł ,gdy sędzia miał już gwizdać koniec spotkania na 5-1 zdobywając hat ricka strzelił Hoilett. Gromimy Portugalczyków w dwumeczu 6-2 ( sorry Lucas :D) i awansujemy do Ligi Mistrzów!!!

Za awans do fazy grupowej dostałem 8,6 mln euro. Po spotkaniu odbyło się losowanie grup i chyba ,trafiliśmy najgorzej jak ,mogliśmy prawdziwa grupa śmierci... Zagramy z Realem, BVB oraz Dynamem Kijów przynajmniej na każdym meczu będę mógł liczyć na pełny stadion... A tak przedstawiają się pozostałe grupy http://zapodaj.net/0836facb3a792.jpg.html

W ostatnim meczu miesiąca graliśmy z Aston Villą. To był fantastyczny mecz w naszym wykonaniu do przerwy prowadziliśmy dwoma golami po bramkach Dioufa,Wollscheida oraz samobóju. Za to w drugiej połowie było jeszcze lepiej ,bo goście nawet nie podeszli pod naszą bramkę a my za to po tuzinie strzałów wreszcie znaleźliśmy drogę do siatki a drugiego gola w tym meczu zdobył Diouf więcej bramek w tym meczu już nie było i spotkanie zakończyło się naszą wygraną po bardzo dobrym meczu.

 

Tabela ligowa http://zapodaj.net/e3834b002346b.jpg.html

 

Vojvodina 2-0 ( Zuculini, Sidwell)
Parma 5-2 ( Walters, Sidwell X2, Shawcross, Diouf)
Bayern 0-3
M. City 2-2 karne 5-3 ( Hoilett X2)

Everton 2-2 ( Walters X2)
Sporting 1-1 (Diouf)
M. City 2-1 ( Walters,Hoilett)
Sporting 5-1 ( Kaka,Hoilett X3, Walters)

Aston Villa 4-2 ( Diouf X2,Wollscheid, sam)

 

Ciekawostki

 

Podsumowanie transferów:

Anglia http://zapodaj.net/89fa692e3c48a.jpg.html

Hiszpania http://zapodaj.net/6b1da6901fcc5.jpg.html

Polska http://zapodaj.net/cbc6c5fe0e7b5.jpg.html

Włochy http://zapodaj.net/1811d2c41f6b0.jpg.html

 

Moje transfery http://zapodaj.net/8102d633e5cb6.jpg.html

Oraz skład http://zapodaj.net/0abfc518c04f9.jpg.html

Jak ,widać parę ciekawych transferów w tym okienku ,zrobiłem oby przyniosły one efekt w tym trudnym sezonie. Na razie kupieni piłkarze spełniają swoje zadania.

Odnośnik do komentarza

Mam to szastam ;) I tak jestem na plus z wydatkami :) Co do Shaqiriego tak dobrze nie grał a przestawienie Waltersa na lewe skrzydło okazało się strzałem w 10. Gdzie jest te hiperłącze?

 

Wrzesień 2014

 

Miesiąc zaczynaliśmy od spotkania z Norwich. Dobrze zaczęliśmy ten mecz ,bo od bramki Dioufa w 16. minucie jednak tego wyniku nie utrzymaliśmy do przerwy, bo w 43. minucie gospodarze wyrównali. Nie minęło 60. sekund drugiej połowy a my znowu prowadziliśmy a akcję całego zespołu zakończył Kaka po tej bramce Norwich się na nas rzuciło atakowało zaciekle,ale cuda w bramce wyczyniał Sorensen i to on sprawił ,że mogliśmy sobie dopisać 3 punkty w tabeli.

Ligę Mistrzów zaczynaliśmy od meczu z BVB. Co by tu powiedzieć o tym spotkaniu? To ,był fatalny mecz w naszym wykonaniu do przerwy ,przegrywaliśmy co prawda tylko 2-0. Ale całą drugą połowę musieliśmy grać w 10 po czerwonej kartce dla Shawcrossa i w drugiej części gospodarze nas zdemolowali nas było stać tylko na honorowe trafienie Hoiletta a BVB strzeliła nam jeszcze 3 gole w tej drugiej połowie i nas rozgromiła...

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy West Ham. To był świetny mecz w naszym wykonaniu do przerwy po dwóch golach Dioufa prowadziliśmy 2-1. W drugiej połowie zagraliśmy na szczęście lepiej 5. minut po przerwie piękną akcję całej drużyny zakończył Kaka w 68. minucie piłkę w pole karne wrzucił Bardsley najwyżej w polu karnym wyskoczył Diouf i zdobył hat ricka w tym meczu! Gospodarzy ,było stać jeszcze na jedno trafienie a gola po błędzie obrony ,zdobył Carroll. Gromimy Młoty a Diouf ma kapitalną formę strzelił 7 goli w 8 meczach!

W 3 rundzie pucharu Ligi mierzyliśmy się z Hull. W tym meczu zdecydowałem się dać szansę rezerwowym i opłaciło mi się to po pierwszej części po dwóch trafieniach Barbosy oraz bramce Mahreza pewnie prowadziliśmy. W drugiej połowie już oszczędzaliśmy się ,ale i tak zdobyliśmy gola strzelcem jego został Slimani. Wygrywamy wysoko ten mecz i w kolejnej rundzie pucharu zagramy z Fulham.

 

W ostatnim meczu Września podejmowaliśmy Cardiff. W pierwszej połowie dominowaliśmy atakowaliśmy ciągle bramkę gości ,ale piłka nie chciała znaleźć drogi do siatki. W 51. minucie piłkę na skrzydle dostał Walters pięknie fałszem wrzucił ją na pole karne w nim stał Diouf i tylko ,przyłożył nogę prowadzimy! W 71. minucie Walters zrobił kapitalny rajd wbiegł już w pole karne ,ale stracił piłkę, by po chwili odzyskać ją od obrońcy znowu podał po ziemi i znowu Diouf wpakował piłkę do siatki w niesamowitym gazie jest Diouf to jego 9 trafienie w 9 meczu! Potem jeszcze dwa razy Diouf miał szansę na hat rick ,ale brakowało mu celności i musiało nam starczyć " skromne" 2-0 w tym meczu.

Tabela ligowa http://zapodaj.net/08dfb1f60697e.jpg.html

 

Norwich 2-1 ( Diouf, Kaka)
BVB 1-5 ( Hoilett)
West Ham 4-2 ( Diouf X3, Kaka)
Hull 4-0 ( Barbosa X2, Mahrez, Slimani)
Cardiff 2-0 ( Diouf X2)

 

Ciekawostki:

Oczywiście przed startem Ligi Mistrzów UEFA zrobiła zestawienie szans na zwycięstwo w tych rozgrywkach nasze szanse zostały ocenione na 18-1 faworytem jest Arsenal a tak przedstawiają się szanse innych zespołów http://zapodaj.net/3bff7b720c668.jpg.html

Mieliśmy na razie tylko jedną zmianę na stanowisku trenera Urban zastąpił Machado w Lechii Gdańsk. Prowadzimy w lidze w zdobytych bramkach mamy ich 16, Diouf z 8 golami ,prowadzi w klasyfikacji strzelców ze średnią 8.08 ,jest najlepszym zawodnikiem ligi został też wybrany najwięcej razy zawodnikiem meczu. A Walters z 4 asystami jest na drugiej pozycji w tym rankingu.

Odnośnik do komentarza

Ok będzie od tego odcinka mała zmiana w opisywaniu żeby było bardziej czytelne ;) Wyniki też poprawię :)

 

Październik 2014

 

Na początku Października dostałem miłą wiadomość Diouf został wybrany piłkarzem Września http://zapodaj.net/9e5e4fd9a2fbf.jpg.html

 

Po tej dobrej wiadomości czekało nas spotkanie grupowe Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów pierwszy mecz w historii na swoim stadionie. Fatalnie zagraliśmy 22. minuty tego meczu ,bo przegrywaliśmy po nich dwoma golami na szczęście w 43. minucie kontaktową bramkę zdobył Hoilett i do przerwy przegrywaliśmy tylko jednym golem. W drugiej połowie postawiłem wszystko na jedną kartę i opłaciło mi się to w 49. minucie Wilkinson poszedł prawym skrzydłem wrzucił piłkę w pole karne ,ale wyszedł mu klasyczny centro strzał i piłka wylądowała w siatce! Do końca meczu oba zespoły zaciekle walczyły o 3 punkty w 91. minucie za drugą zółtą kartkę wyleciał Alves ,ale wynik nie uległ zmianie i pierwszy w historii punkt w Lidze Mistrzów dla Stoke stał się faktem!!!

 

W kolejnym meczu graliśmy z West Bromem. Fatalnie dla nas zaczął się ten mecz ,bo od 7.minuty ,przegrywaliśmy jeszcze gorzej ,było 22. minuty później ,gdy straciliśmy drugą bramkę i na przerwę schodziliśmy, przegrywając. W drugiej połowie staraliśmy się coś działać ,ale te próby starczyły tylko na bramkę honorową Hoiletta. I ,stało się ,przegrywamy pierwszy raz od 13 spotkań...

 

Po przerwach na kadrę w hicie kolejki podejmowaliśmy Tottenham. Mecz ,stał na niskim poziomie ,był nudny i przewidywalny oba zespoły niby coś próbowały ,ale piłka ani razu nie znalazła drogi do siatki w tym spotkaniu i oba zespoły podzieliły się punktami.

 

Na nasz stadion przyjechał wielki Real Madryt. Broniliśmy się dzielnie w tym meczu do 22. minuty wtedy piłkę w środku pola stracił Anderson przejął ją James zagrał do Bale a ten w sytuacji sam na sam się nie pomylił do przerwy parę razy zapędziliśmy się pod bramkę gości ,ale goli z tego nie było. W drugiej części postawiłem wszystko na jedną kartkę zagrałem ultra ofensywnie nie opuszczałem przez dłuższy czas połowy Królewskich ,ale brakowało mi gola Diouf nawet trafił w poprzeczkę ,ale to było niestety wszystko ,na co było stać mój zespół mimo wszystko wielkie brawa dla moich piłkarzy ,bo zostawili całe serducho na boisku!

 

W kolejnym spotkaniu graliśmy z QPR. To była na pewno najgorsza pierwsza połowa w tym sezonie w naszym wykonaniu po 40. minutach przegrywaliśmy 3-0. W przerwie postawiłem wszystko na jedną kartę i zmieniłem taktykę na 4-1-1-4. Niestety zmiana niewiele dała ,bo strzeliliśmy tylko gola honorowego w 60. minucie na listę strzelców ,wpisał się Bruno Alves i to ,był jego pierwszy gol dla klubu za to gospodarze jeszcze nas ,dobili 15. minut przed końcem spotkania i mecz skończył się pogromem 4-1....

 

W ostatnim meczu miesiąca w pucharze Ligi graliśmy z Fulham. Wystawiłem w tym meczu rezerwy i o dziwo ,spisały się one dobrze w 33. minucie ,objęliśmy prowadzenie po golu Kaki taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie graliśmy spokojnej nie szarpaliśmy się ,ale udało się nam zdobyć jeszcze jednego gola na listę strzelców wpisał się Slimani pewnie wygrywamy mecz i awansujemy do następnej rundy. A w tej rundzie zmierzymy się z Chelsea.

 

Tabela ligowa http://zapodaj.net/cff96b7c2d62b.jpg.html

 

Dynamo Kijów 2-2 ( Hoilett,Wilkinson)
West Brom 1-2 ( Hoilett)
Tottenham 0-0
Real 0-1
QPR 1-4 ( Alves)
Fulham 2-0 ( Kaka, Slimani)

 

Ciekawostki

 

W Listopadzie ,czekają nas 4 ciężkie pojedynki ,zagramy między innymi z Realem, Liverpoolem, MU oraz BVB. Na pewno te dwa pojedynki zdecydują o tym ,czy na wiosnę zagramy w pucharach.

Odnośnik do komentarza

Listopad 2014

 

W pierwszym meczu miesiąca podejmowaliśmy Sunderland. Zaczęliśmy dobrze ,bo od bramki Waltersa w 17. minucie jednak z prowadzenia ,cieszyliśmy się tylko 12. minut wtedy goście ,wyrównali i do przerwy był remis. W drugiej połowie graliśmy dobrze ofensywnie i przełożyło się to na bramkę Dioufa ,która dała nam 3 punkty.

 

W następnym meczu graliśmy z Realem. Całą pierwszą połowę dzielnie się broniliśmy i przeszkadzaliśmy rywalowi ,ale nadszedł doliczony czas gry i jego ostatnia minuta wtedy skrzydłem przedarł się Bale wrzucił piłkę w pole karne tam stał niepilnowany Coentretao i wpakował piłkę do siatki i na przerwę schodziliśmy ,przegrywając typowy gol na przerwę... Druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie znowu wrzutka ze skrzydła a tym razem kompletnie niepilnowany w polu karnym został Modric i ,podwyższył wynik od tej pory ,postawiłem wszystko na jedną kartę atakowałem bramkę Realu wszystkimi zawodnikami i zemściło się to w jednej z kontr ,gdy akcję całego zespołu zakończył Matudi i 3 punkty pojechały do Madrytu...

 

W lidze podejmowaliśmy Liverpool. To był ważny mecz w kontekście tabeli prowadzenie dał nam Kaka w 33. minucie i taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie bardzo chcieliśmy zdobyć drugą bramkę ,ale niestety to goście wyrównali w 67. minucie i mecz zakończył się podziałem punktów.

 

Następny mecz ligowy i kolejny hit na nasz stadion przyjechał Manchester United. W pierwszej połowie nasza gra wyglądała źle co prawda to my pierwsi objęliśmy prowadzenie za sprawą Dioufa ,ale na przerwę schodziliśmy przegrywając dwoma golami. Po przerwie jednak graliśmy bardzo dobry futbol i przełożyło się to na bramki najpierw szybko wyrównał Diouf ,ale po tej bramce się nie poddaliśmy i atakowaliśmy ciągle i opłaciło się to bo w 87. minucie gola na wagę 3 punktów zdobył Kaka wygrywamy mecz po zaciętej walce!

 

W Lidzie Mistrzów graliśmy z BVB. Pierwsza połowa nie była taka zła w naszym wykonaniu ,ale tylko do 35. minuty wtedy goście ,zdobyli pierwszą bramkę w tym meczu a przed przerwą ,podwyższyli jeszcze wynik. Po przerwie kazałem grać piłkarzom na aferę ,ale to się zemściło najpierw trafił Immobile 4. minuty później wynik podwyższył Błaszczykowski następnie kolejną bramkę zdobył Immobile zdobywając hat rick ,a gdy już na niczym moim piłkarzom nie zależało dobił ich Volland w 75. minucie i pogrom ,stał się faktem ,przegrywamy mecz 0-6 i po tym spotkaniu ,wiemy jedno na pewno nie ,awansujemy już do 1/8 finału mamy tylko szanse na Ligę Europy ,ale do tego potrzebne nam jest zwycięstwo na Ukrainie lub remis powyżej 2-2.

 

W ostatnim meczu Listopada podejmowaliśmy w lidze Fulham. Nie ,graliśmy źle w tym meczu do przerwy jednak ,było bez bramek. W drugiej połowie nawet długo przegrywaliśmy ,ale na szczęście Diouf wyrównał i zapewnił nam punkt w tym ostatnim meczu miesiąca.

 

Tabela ligowa http://zapodaj.net/2f07eb675e2a1.jpg.html

 

Sunderland 2-1 ( Walters, Diouf)
Real 0-3
Liverpool 1-1 ( Kaka)
MU 3-2 ( Diouf X2, Kaka)
BVB 0-6
Fulham 1-1 ( Diouf)

 

Ciekawostki:

 

Mieliśmy kilka ciekawych zmian na stanowiskach trenerskich za Spallettiego do MU przyszedł Ancelotti, W Jagielloni za Probierza przyszedł Kocian ( pozdro Fym :keke). W klasyfikacji strzelców Diouf jest drugi z 13 bramkami.

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2014

 

Grudzień zaczynaliśmy od meczu z Southampton. To ,było nudne spotkanie oba zespoły nie ,chciały sobie zaszkodzić i bramek w tym meczu nie ujrzeliśmy.

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy Swansea. W tym meczu zdecydowanie graliśmy już lepiej do przerwy po bramce Dioufa prowadziliśmy w drugiej połowie gospodarze wyrównali ,ale to do nas należało ostatnie słowo i Walters w 91. minucie zapewnił nam 3 punkty w tym spotkaniu.

 

W ostatnim meczu grupowym Ligi Mistrzów z Dynamo Kijów walczyliśmy o miejsce dające prawo gry w Lidze Europy. Pierwsza połowa spotkania była nijaka niby oba zespoły się starały ,ale bramek z tego nie było. W drugiej części zaczęliśmy grać jednak zupełnie inaczej i w ciągu 10. minut strzeliliśmy dwie bramki w 55. minucie na listę strzelców wpisał się Palacios a w 65. minucie wynik meczu ustalił Barbosa i zapewnił nam 3 miejsce w grupie. W Lidze Europy wylosowaliśmy nie najgorzej zagramy z Athletic Bilbao a tak przedstawiają się pozostałe pary http://http://zapodaj.net/a70d0342e67c4.jpg.html

 

W lidze czekał na nas Watford. To był fatalny mecz w naszym wykonaniu w pierwszej połowie trzy gole strzelił nam piłkarz ,którego rok temu chciałem kupić Denney. W przerwie postawiłem wszystko na jedną kartę ,ale druga połowa wyszła nam tak samo fatalnie czwartego gola dołożył Denney a nas było stać tylko na honorowe trafienie przez Kake i pogrom stał się faktem...

 

Po tym pogromie zdecydowałem się na zmianę taktyki i do ćwierćfinału pucharu Ligi z Chelsea przystępowałem z taktyką 4-2-3-1. Zmiana taktyki trochę ,pomogła do przerwy szczęśliwie ,remisowaliśmy. Jednak po przerwie czerwoną kartkę obejrzał Alves i nasza sytuacja się ,skomplikowała wtedy już The Blues ,przycisnęli i udało się im wcisnąć tę jedną bramkę dającą im półfinał pucharu.

 

W kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy lidera ligi Arsenal. Nowa taktyka zadziałała w drugim spotkaniu! Do przerwy po bramkach Dioufa i Girouda był remis. W drugiej części jednak przypomnieliśmy sobie grę przed roku! Cudownym atakom nie było końca aż nadeszła 82. minuta i nasz kolejny atak piłkę przed pole karne dostał Anderson i strzelił nie do obrony! Do końca meczu kontrolowaliśmy mecz i udało się nam wygrać z liderem!

 

W Boxing Day czekał nas kolejny hit mecz z Chelsea. Tu jednak było widać ,że za bardzo świętowaliśmy to poprzednie spotkanie zagraliśmy źle Chelsea nie musiała się tak wysilać ,jak w spotkaniu w pucharze Ligi wszystko załatwiła w godzinę gry i potem już szanowała piłkę my tylko strzeliliśmy bramkę honorową piłkę do siatki skierował Mahrez zasłużenie przegrywamy ten mecz.

 

W ostatnim meczu udanego roku 30.12 graliśmy z Newcastle. To był taki mecz jaki kibice chcieli oglądać i oglądali przez długi czas tego roku do przerwy po golu Barbosy skromnie prowadziliśmy. W drugiej połowie nie zwalnialiśmy tempa i opłaciło to się nam ostatnią bramkę w roku dla Stoke zdobył Adam i ostatni mecz w roku skończył się naszym zwycięstwem i mogliśmy spokojnie przygotowywać się do witania Nowego Roku 2015!!! Jako że następny mecz gramy dopiero 4.01 zdecydowałem się na Sylwestra i Nowy Rok polecieć do kraju i w domu z rodziną trochę po świętować.

 

Tabela ligowa http://zapodaj.net/b1ed3ebe7f3c4.jpg.html

 

Tabela Ligi Mistrzów http://zapodaj.net/c2cde2ac31817.jpg.html

 

Southampton 0-0
Swansea 2-1 ( Diouf, Walters)
Dynamo Kijów 2-0 ( Palacios, Barbosa)
Watford 1-5 ( Kaka)
Chelsea 0-1
Arsenal 2-1 ( Diouf, Anderson)

Chelsea 1-3 ( Mahrez)
Newcastle 2-0 ( Barbosa, Adam)

 

Ciekawostki:

 

Zostałem wybrany Polskim Menadżerem Roku http://zapodaj.net/39937fe439301.jpg.html

Na trenerskich " stołkach" mieliśmy kolejne zmiany i tak Del Bosque w Tottenhamie ,zastąpił Manciniego a za Bosa w Milanie ,przyszedł Reja. Diouf i Biyik wylecieli na PNA i będę sobie musiał bez nich radzić do połowy Lutego ,jeśli ich drużyny spiszą się dobrze na tym turnieju.

Odnośnik do komentarza

Wesołych Świąt forumowicze :)

 

Styczeń 2015

 

Miesiąc ,zaczynaliśmy od spotkania w FA ,Cup z Arsenalem. Wywieźliśmy bardzo dobry wynik z trudnego terenu parę razy gospodarze próbowali zapędzić się pod naszą bramkę ,ale znakomite zawody rozgrywał nasz bramkarz remisujemy 0-0 i czekamy na powtórkę u siebie.

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy w ważnym meczu dla układu tabeli Everton. Ile ja się nadenerwowałem w tym meczu to tylko ja wiem szybko objęliśmy prowadzenie ,bo już w 8. minucie za sprawą Wollscheida i od tej pory ,zaczęło się dla nas prawdziwe piekło Everton ,dwoił się i troił pod naszą bramką ,ale cuda w bramce wyczyniał nasz bramkarz lub sprzyjało nam szczęście 3 gole ze spalonych! Po masakrycznej walce udało się nam utrzymać zaliczkę tej jednej bramki i dopisać sobie 3 punkty w tabeli.

 

Kolejny mecz i następny hit na wyjeździe gramy z M. City. Szybko zaczęliśmy w tym meczu przegrywać ,bo już od 7. minuty na szczęście szybko się podnieśliśmy i za sprawą Barbosy w 13. minucie ,wyrównaliśmy taki wynik ,utrzymywał się do 91. minuty wtedy z kapitalną akcją wyszli gospodarze piłkę dostał Augero i w ostatniej minucie meczu ,zapewnił swojemu zespołowi 3 punkty ,przegrywamy pechowo i po gigantycznej walce...

 

W następnym meczu graliśmy z Aston Villą. Cóż to był za szaleńcy pojedynek! Oba zespoły grały w nim jak w transie do przerwy po bramkach Slimaniego, Kaki i Alvesa prowadziliśmy. W drugiej połowie mecz trzymał ciągle poziom i po minucie gry drugiej połowy ,był już remis po tej bramce oba zespoły ,zaczęły dążyć do zdobycia kompletu oczek i to nam się udało Kaka w 75. minucie wpakował piłkę do siatki i zapewnił nam wygraną!!! Co za mecz! Można by go zapisać w archiwach futbolu!

 

Jednak nie mieliśmy za wiele czasu ,żeby cieszyć się wygraną w tym szalonym meczu ,bo czekała nas powtórka spotkania z Arsenalem. Źle zaczęliśmy bo w 8. minucie Giroud dał prowadzenie gościom ,ale taki wynik nie utrzymał się do przerwy ,bo jeszcze przed nią wyrównał Mahrez dając nadzieję na lepsze drugie 45. minut. W drugiej części oba zespoły atakowały się po równo ,ale gościom ,brakowało trochę szczęścia za to nam one ,dopisało i w 81. minucie Anderson zdobył bramkę dającą nam awans do kolejnej rundy! I tym sposobem ciągle mamy szansę na obronę pucharu.

 

Tydzień później w kolejnej rundzie pucharu Anglii podejmowaliśmy Northampton Town. W tym meczu wystawiłem rezerwy i spisały się one bardzo dobrze do przerwy było już 3-0 po golach Slimaniego, Mahreza i Andersona. W drugiej połowie nie zwalnialiśmy tempa jeszcze jedną bramkę dorzucił Mahrez a gości w doliczonym czasie gry dobił Alves. Wygrywamy pewnie i w następnej rundzie podejmiemy Wigan.

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy West Ham. Cały mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie w 18. minucie trafili Londyńczycy my odpowiedzieliśmy golem Slimaniego 5. minut później i na tym strzelanie w tym meczu się skończyło zasłużony remis na Upton Park.

 

W ostatnim spotkaniu Stycznia graliśmy z Cardiff. Pierwsza połowa skończyła się naszym skromnym prowadzeniem po golu Waltersa w 36.minucie. W drugiej połowie oszczędzaliśmy już siły ,ale drugi gol i tak ,padł a ,była to bramka samobójcza wygrywamy pewnie ten mecz 2-0 i dobrze kończymy miesiąc.

 

Tabela ligowa http://zapodaj.net/e070292e5c418.jpg.html

 

Arsenal 0-0
Everton 1-0 ( Wollscheid)
M. City 1-2 (Barbosa)
Aston Villa 4-3 ( Kaka X2,Slimani,Alves)
Arsenal 2-1 ( Mahrez, Anderson)
Northampton Town 5-0 ( Slimani, Mahrez X2, Anderson, Alves)
West Ham 1-1 ( Slimani)
Cardiff 2-0 ( Walters, sam)

 

Ciekawostki:

 

W Styczniu jak co roku poznaliśmy laureata Złotej Piłki po raz kolejny został nim Messi http://zapodaj.net/6cfb445790fc7.jpg.html

Europejski Złoty Chłopiec trafił w ręce Sterlinga http://zapodaj.net/fff704fd17f92.jpg.html

Piłkarzem Afryki został dobrze znany przez mnie piłkarz http://zapodaj.net/aafb549fb97bf.jpg.html

Polskim Piłkarzem zostać musiał on http://zapodaj.net/4e2281f37e82b.jpg.html

 

Transferów do klubu nie było wcale http://zapodaj.net/b47dfe1ea1145.jpg.html

Więc skład zmienił się tylko kosmetycznie http://zapodaj.net/63cbbc9261b37.jpg.html

 

Podsumowanie transferów świat:
Anglia http://zapodaj.net/b6b30ab367aab.jpg.html

Hiszpania http://zapodaj.net/b0ff248aafeb1.jpg.html

Polska http://zapodaj.net/e717c302a4fc4.jpg.html

Włochy http://zapodaj.net/8375799694c69.jpg.html

 

W Lutym w Lidze Europy czekają nas mecze z Athletic Bilbao.

Odnośnik do komentarza

Luty 2015

 

Luty zaczynaliśmy od meczu z Norwich. To ,był zły mecz w naszym wykonaniu po pierwszej połowie ,przegrywaliśmy 2-0 i czekało nas trudne zadanie po przerwie. W drugiej części wzięliśmy się do roboty i od 47-56. minuty ,zdobyliśmy dwa gole jednak potem znowu ,siedliśmy i w ciągu 4. minut Kanarki załatwiły sprawę przegrywamy po dziwnym meczu dwoma golami..

 

W kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy West Brom. Mecz był przeciętny do 53. minuty wtedy to Diouf ,rozpoczął strzelanie w tym meczu 10. minut później wynik ,podwyższył i jak się okazało potem ustalił Barbosa i pewna wygrana w tym spotkaniu stała się faktem.

 

W następnym meczu graliśmy z Tottenhamem. Szybko zaczęliśmy przegrywać w tym meczu ,bo już w 11. minucie a 12. minut później Kane podwyższył wynik. My staraliśmy się odrobić wynik ,ale brakowało nam szczęścia ,udało się nam strzelić tylko gola honorowego w 91. minucie a strzelcem bramki został Barbosa.

 

W meczu pucharu Anglii z Wigan zdecydowałem się wystawić rezerwowy skład. Opłacił mi się ten ruch ,bo moi piłkarze dobrze grali wygraliśmy ten mecz minimalnym nakładem sił a gole w tym meczu strzelali Biyik oraz w 81. minucie Diouf. W następnej rundzie FA Cup ,zagramy z West Bromem.

 

W pierwszym spotkaniu Ligi Europy u siebie graliśmy z Baskami z Bilbao. Mecz był niesamowicie wyrównany oba zespoły miały swoje sytuacje ,ale to ja wykorzystałem tą jedną ,która dała mi mały spokój przed rewanżem w 63. minucie na listę strzelców wpisał się Diouf i zapewnił nam wygraną w tym spotkaniu.

 

W ostatnim meczu ligowym tego miesiąca podejmowaliśmy QPR. Wiele sytuacji w tym meczu nie mieliśmy ,dopiero kiedy w 73. minucie czerwoną kartkę obejrzał Zucullini zaczęliśmy grać lepiej i Walters w ciągu 5. minut strzelił dla nas dwie bramki. Pokonujemy QPR 2-0 grając w 10! Piękna wygrana!

 

W ostatnim meczu miesiąca w rewanżu Ligi Europy pojechaliśmy na San Mames. Przez pierwsze pół godziny oba zespoły się badały ,choć to my mieliśmy lekką przewagę i właśnie w 30. minucie dostaliśmy rzut wolny Adam wrzucił piłkę w pole karne tam niepilnowany stał Mahrez i potężnym strzałem ,pokonał bramkarza jednak z prowadzenia ,cieszyliśmy się zaledwie 2. minuty wtedy goście po kontrze wyrównali stan meczu. W drugiej połowie oba zespoły ,starały się szanować piłkę jednak gospodarze w 63. minucie znowu ,wyszli z dobrym atakiem i niestety dla nas zakończyli go golem w tym momencie jedna zdobyta bramka dawała im awans oczywiście wtedy Atheltic rzucił się na nas niemiłosiernie ich atakom nie było końca jednak to do nas należało ostatnie słowo Adam dostał piłkę przed polem karnym i ,oddał atomowy strzał piłka jeszcze po drodze ,odbiła się od obrońcy i zaskoczyła kompletnie bramkarza gramy dalej w Lidze Europy! W kolejnej rundzie zagramy z Saint Etienne.

 

Tabela ligowa http://zapodaj.net/c2fab284e06cf.jpg.html

 

Norwich 2-4 ( Adam, Walters)
West Brom 2-0 ( Diouf, Barbosa)
Tottenham 1-2 (Barbosa)
Wigan 2-1 ( Biyik, Diouf)
Athletic 1-0 ( Diouf)
QPR 2-0 ( Walters X2)
Atheltic 2-2 ( Mahrez, Adam)

 

Ciekawostki:

 

W Marcu zagramy ciekawe spotkania z Liverpoolem, MU oraz w Lidze Europy dwa razy z Saint Etienne. W Lipcu dołączy też do nas z Lisów Vardy zakupiony za marne 250 tysięcy Euro.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za ponad 1500 wyświetleń :)

 

Marzec 2015

 

Miesiąc zaczynaliśmy od hitu kolejki z Liverpoolem. To ,było dla nas ciężkie spotkanie pierwsi w nim ,straciliśmy gola i długo męczyliśmy się ,żeby wyrównać ,udało to się nam dopiero w 78. minucie a punkt w tym meczu ,zapewnił nam Adam ładnym strzałem za pola karnego.

 

W FA Cup ,podejmowaliśmy WBA. W tym meczu znowu dałem pograć rezerwowym i po raz kolejny była to dobra decyzja do przerwy po bramkach Slimaniego i Andersona prowadziliśmy 2-1. W drugiej połowie na boisku zameldował się Diouf i to on w 66. minucie ustalił wynik meczu i dał nam awans do półfinału! A w tym półfinale zmierzymy się z Aston Villą dwa kroki dzielą nas od obrony pucharu!

 

W następnym meczu graliśmy w Lidze Europy z Saint Etienne. Mecz zaczął się dla nas fatalnie ,bo od 15. minuty przegrywaliśmy po golu Roux na szczęście 2.minuty później w polu karnym faulowany został Mahrez do wapna podszedł sam poszkodowany i pewnie trafił ,remis utrzymał się do przerwy. Drugą połowę zaczęliśmy fatalnie Bardsley w 50. minucie faulował jednego z piłkarzy gości i ,dostał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę o dziwo od tej pory ,zaczęliśmy grać lepiej wprowadzony za Andersona Gaya popędził lewą stroną i ,wykonał klasyczny centro strzał a piłka ,zmyliła kompletnie bramkarza i wpadła do siatki prowadzimy! Niestety po raz kolejny po zdobyciu gola przeciwnik wychodzi z akcją i po minucie od straty bramki wyrównuję znowu remis po tym golu atakujemy wściekle nie opuszczamy pola karnego gości ,ale to się na nas mści Saint Etienne wyprowadza dwie kontry i strzela bramki ,które stawiają nas w ciężkiej sytuacji przed rewanżem ,przegrywamy ten mecz 2-4...

 

W lidze graliśmy z Sunderlandem. To był dobry mecz moich piłkarzy bohaterem spotkania został Diouf strzelec dwóch bramek w tym meczu całe spotkanie wygraliśmy minimalnie ,bo tylko 2-1 ,ale liczą się 3 punkty.

 

W rewanżu z Saint Etienne ,postawiłem wszystko na jedną kartę ,zdecydowałem się zagrać taktyką 4-1-1-4. Mecz po raz kolejny ,zaczął się dla nas źle w 2. minucie gospodarze ,wyprowadzili atak piłka chodziła w nim jak po sznurku i na koniec wpadła do siatki na szczęście w 4. minuty ,wykonujemy róg w polu karnym ,jest faulowany mój piłkarz i sędzia się nie waha i wskazuję na 11 metr do piłki podchodzi Diouf i wyrównuje! 48. minuta wychodzimy z akcją Walters zauważa w polu karnym Hoiletta wrzuca piłkę i gol prowadzimy pierwszy raz w tym meczu! Nie mija 15. sekund od bramki i znowu tracimy gola po wznowieniu jedna prostopadła piłka i znowu jest remis... Jednak się nie poddajemy 64. minuta Diouf dostaję prostopadłe podanie wychodzi oko w oko z bramkarzem i strzela celnie gol dzieli nas od dogrywki! Od tej pory rzucam na szalę wszystkie siły zamykamy gospodarzy jak w zamku hokejowym nie dajemy im wyjść z ich pola karnego ,ale dopisuję im szczęście ,bo albo świetnie broni bramkarza abo sprzyja im szczęście dwa słupki i poprzeczka. W 92. minucie Saint Etienne dostaję rzut wolny 20. metrów od bramki i niestety cudownym strzałem go wykorzystuje ,zdobywając remis a nam odbierając nadzieje na awans minutę później sędzia kończy mecz i pechowo żegnamy się z Europejskimi Pucharami w tym roku. Co za fantastyczny mecz!

 

W ostatnim meczu Marca w Teatrze Marzeń mierzyliśmy się z MU. W 6. minucie Alves ,fauluje w środku pola wślizgiem obunożnym sędzia nie ,waha i wywala go z boiska to chyba najszybsza czerwona kartka w historii PL! Fatalny początek tego spotkania dla nas w 16. minucie ,robi się jeszcze gorzej Rooney ,wychodzi na czystą pozycję i się nie myli do końca pierwszej połowy gospodarze nie wychodzą z naszej połowy ,ale 1-0 utrzymuje się do przerwy. W drugiej połowie gramy lepiej mamy swoje sytuację ,ale brakuję nam tego ostatniego podania spotkanie ,kończy się wygraną Czerwonych Diabłów właśnie tym golem z 16. minuty....

 

Tabela ligowa http://zapodaj.net/2f0c8726122e9.jpg.html

 

Liverpool 1-1 ( Adam)
West Brom 3-1 ( Slimani, Diouf,Anderson)
Saint Etienne 2-4 ( Mahrez, Gaya)
Sunderland 2-1 ( Diouf X2)
Saint Etienne 3-3 ( Diouf X2,Hoilett)
MU 0-1

 

Ciekawostki:

 

Mieliśmy jedną zmianę na stanowisku trenerskim w Sociedad za Arasate przyszedł Zidane! W Kwietniu liga ,wkracza w decydującą fazę z ciekawszych meczów ,zagramy z Southampton, Swansea oraz w pucharze Anglii z Aston Villą.

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwego Nowego Roku Panowie! ;)

 

Kwiecień 2015

 

Miesiąc zaczynaliśmy od meczu z Southampton. To był dla nas ciężki mecz niby pierwsi strzeliliśmy w nim bramkę za sprawą Andersona ,ale przed przerwą goście jeszcze wyrównali. W drugiej połowie atakowaliśmy ciągle bramkę Świętych i opłaciło się to dla nas w 78. minucie wtedy to strzałem po wrzutce z rogu gola dla nas zdobył Wollscheid i zapewnił nam 3 punkty w tym spotkaniu.

 

W kolejnym meczu graliśmy ze Swansea. Świetnie zaczęliśmy to spotkanie ,bo od gola w 7. minucie strzelonego przez Shawcrossa niestety znowu nie dowieźliśmy tego wyniku do przerwy ,bo Bony zdołał przed nią 2. minuty wyrównać. Druga połowa ,wyglądała podobnie jak w poprzednim meczu naszym atakom nie ,było końca i znowu szczęśliwie udało się nam zapewnić 3 punkty gola na wagę ich zdobył Diouf!

 

W półfinale FA Cup mierzyliśmy się z Aston Villą znowu w tym meczu dałem szansę rezerwowym. Pierwsze połowa była wprost przez nas zagrana znakomicie po bramkach Zuculiniego oraz.... Croucha! Prowadziliśmy po niej 2-1 i tylko 45. minut dzieliło nas od finału na Wembley. Nie minęła nawet minuta drugiej połowy a my już ,prowadziliśmy po samobóju gospodarzy do końca meczu szanowaliśmy piłkę i zagramy o obronę trofeum na Wembley! W tym spotkaniu zmierzymy się z Tottenhamem.

 

W następnym meczu podejmowaliśmy Fulham. To był nudny mecz oba zespoły starały się stwarzać sytuację bramkowe ,ale na niewiele się to zdawało bezbramkowy remis padł w tym spotkaniu.

 

W ostatnim meczu Kwietnia graliśmy z Watfordem. To był dziwny mecz to Szerszenie w nim były lepsze miały w tym meczu więcej strzałów na bramkę większe posiadanie piłki ,ale to my zdobyliśmy jedyną bramkę w tym spotkaniu złotą bramkę w tym meczu zdobył Hoilett w 73. minucie i dobrze zakończyliśmy ten miesiąc.

 

Tabela ligowa http://zapodaj.net/8a409331935d9.jpg.html

 

Southampton 2-1 ( Anderson, Wollscheid)

Swansea 2-1 ( Shawcross, Diouf)
Aston Villa 3-1 ( Zuculini, Crouch, sam)
Fulham 0-0
Watford 1-0 ( Hoilett)

 

Ciekawostki:

 

W tym miesiącu ,podpisałem nowy kontrakt z klubem umowa ,została przedłużona na 2 lata a zarabiał będę w czasie jej trwania 37 tysięcy tygodniowo. http://zapodaj.net/b33235aa18a9b.jpg.html

Na stanowisku trenerskim mieliśmy tylko jedną zmianę w tym miesiącu w Górniku Zabrze za Schmeichela przyszedł Hajto. Co do tabeli jak już widać Arsenal zapewnił sobie mistrzostwo 3 kolejki przed końcem sezonu a pierwszym zespołem ,który zrobi szpaler mistrzom będzie Stoke......

Odnośnik do komentarza

Maj 2015

 

Maj zaczynaliśmy od meczu z nowym mistrzem Anglii Arsenalem. Widać było ,że w tym meczu Arsenal nie grał na 100 % i długo ,świętował zdobyty tytuł po tylu latach do przerwy ,było bez bramek. Drugą połowę zaczęliśmy znakomicie i od 48. minuty ,prowadziliśmy po golu Waltersa jednak goście ,zdołali wyrównać i zabrać nam punkt w tym meczu...

 

W następnym meczu podejmowaliśmy Newcastle. To był typowy mecz na remis oba zespoły ,starały się nie przeszkadzać przeciwnikowi i mecz skończył się bez bramek.

 

7 dni później 90 tysięcy ludzi na Wembley czekało na finał Pucharu Anglii. Cóż to było za widowisko oba zespoły postawiły w nim na ultra ofensywny futbol! Pierwsze prowadzenie objęły Koguty ,ale my szybko odpowiedzieliśmy trafieniem Dioufa w 42. minucie ten sam zawodnik dał nam prowadzenie ,które utrzymaliśmy do przerwy! Jednak w drugiej połowie graliśmy gorzej i Tottenham to wykorzystał i Kane ,wyrównał do końca meczu ,utrzymał się ten wynik więc dogrywka w niej oba zespoły nie chciały sobie zagrozić i o zwycięstwie w pucharze musiały zdecydować karne. W nich my wykonaliśmy wszystkie 6 karnych celnie u Kogutów pomylił się Dembele i stało się! Stoke broni FA Cup!!!

http://zapodaj.net/273be68592f2e.jpg.html

 

W ostatnim meczu sezonu rozegraliśmy mecz o vice mistrza z Chelsea. To był dla nas fantastyczny mecz! Zawsze chciałbym oglądać tak grający mój zespół. Objęliśmy prowadzenie w 33. minucie po samobóju zdobytym przez Stonesa i ten wynik utrzymaliśmy do przerwy. W drugiej połowie The Blues się obudziło i zdołało wyrównać ,ale to do nas należało ostatnie słowo w tym sezonie! Po ładnej akcji gola na wagę 2 miejsca w tabeli zdobył Diouf! Stało się ,poprawiamy się co do poprzedniego sezonu o dwie pozycje i kończymy sezon na 2 miejscu!!!

 

Tabela ligowa http://zapodaj.net/b7336a60cbb69.jpg.html

 

Arsenal 1-1 ( Walters)
Newcastle 0-0
Tottenham 2-2 ( Diouf X2) karne 6-5

Chelsea 2-1 ( sam, Diouf)

 

Ciekawostki:

 

Podsumowanie sezonu w Europie:

 

Hiszpania http://zapodaj.net/4ec5e7b61a702.jpg.html

Polska http://zapodaj.net/85ab1f219c088.jpg.html

Włochy http://zapodaj.net/87d99922620e4.jpg.html

Liga Europy http://zapodaj.net/067f636e4e5ca.jpg.html

Liga Mistrzów http://zapodaj.net/fe87e420d85d3.jpg.html

 

Nagrody:

 

Piłkarz roku http://zapodaj.net/f8d9e87724470.jpg.html

Król Strzelców http://zapodaj.net/7deb04d0be36b.jpg.html

Młody Piłkarz http://zapodaj.net/1e060c9578a4a.jpg.html

Bramkarz roku http://zapodaj.net/e7a3468006cff.jpg.html

 

Po sezonie oczywiście mieliśmy zmiany na stanowiskach trenerskich. W M. City za Pellegriniego ,wrócił Mancini a w Legii za Berga ,przyszedł Fornalik Wisłę po Fornaliku przejął Probierz. Jako że okres przygotowawczy rozpoczynamy dopiero 14.07 udałem się na 3 tygodniowy urlop ,a co należy mi się po najlepszym sezonie w historii klubu! Za rok ,mam nadzieję będę już ,walczył o Mistrzostwo! Na urlop w tym roku wybrałem słoneczne..... Miami!

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że w tym sezonie będę już walczył o najwyższe cele. Zresztą transfery które będą u dołu mogą o tym świadczyć ;)

 

Czerwiec- Lipiec 2015

 

Po 3 tygodniowym odpoczynku wróciłem do pracy z zespołem, ale z urlopu nie musiałem się dużo przemieszczać, bo pierwszy sparing tego lata graliśmy na... Florydzie z New York. Udanie rozpoczęliśmy lato gola w debiucie zdobył Wickham 3. minuty później bramkę dołożył Walters gospodarzy było stać tylko na honorowe trafienie w 78. minucie. Pierwszy sparing oceniam na plus.

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy San Lorenzo. Tym razem nasza gra nie wyglądała już tak dobrze znowu co prawda na listę strzelców w 28. minucie wpisał się Wickham, ale minutę później mieliśmy już remis. Ten wynik utrzymał się do końca spotkania i okres przygotowawczy kończymy remisem.

 

Po powrocie z obozu z USA graliśmy z PAOK. To był świetny mecz w naszym wykonaniu do przerwy po bramkach Mahreza, Dioufa oraz debiutanckiej Gavilana prowadziliśmy 3-1. Druga połowa była jeszcze lepsza w naszym wykonaniu gnietliśmy przeciwnika ciągle i dzięki temu Wickham w trzecim meczu z rzędu trafił do siatki. Świetny mecz w naszym wykonaniu.

 

Dzień po moich urodzinach podejmowaliśmy Barnsley głowa bolała, ale na boisko trzeba było wyjść i udawać w miarę ogarniętego na ławce rezerwowych. Piłkarze, zagrali do mojego samopoczucia mecz, był nudny bezbarwny czułem się jak na poprawinach po weselu. Goli w tym spotkaniu nie ujrzeliśmy, ale cieszy mnie, że ciągle nie przegraliśmy spotkania w czasie tego okresu przygotowawczego.

 

New York 2-1 ( Wickham, Walters)

San Lorenzo 1-1 ( Wickham)
PAOK 4-1 ( Mahrez, Diouf, Gavilan, Wickham)
Barnsley 0-0

 

Ciekawostki:

 

Przed sezonem został ogłoszony budżet transferowy, który wynosił 5 mln Euro jednak dzięki sprzedaży kilku zawodników, urósł on do 18 mln. I dzięki temu mogłem wymienić piłkarzy na kilku pozycjach. Niektórzy, którzy do mnie przyszli można uznawać za gwiazdy na miarę Stoke oczywiście. Przechodząc do meritum do mojego zespołu w tym okienku przyszli: Eremenko, Wickham, Vardy, Gavilan, N Zonzi, Viviani, Fellaini, Drągowski, Holzchauser, F. Sorensen, Kędziora oraz prawdziwa bomba transferowa za marne 6 mln z M. City dołączył do mnie HART!!! ( Pogrubieniem zaznaczyłem gwiazdy a pochyleniem młode talenty na przyszłość)

 

Crouch zdecydował się zakończyć karierę:http://zapodaj.net/b6b1ff5c549cb.jpg.html

 

W rankingu finansów skoczyliśmy dzięki grze w Lidze Mistrzów do góry: http://zapodaj.net/aa6fe956844e6.jpg.html

 

Przed sezonem jak zwykle zrobiono ranking na temat tego, kto wygra ligę faworytem znowu jest Arsenal z kursem 1:1. A tak przedstawiają się nasze szanse: http://zapodaj.net/3fe842d37c62e.jpg.html

 

Na ławce trenerskiej przez te 2 miesiące mieliśmy tylko jedną roszadę w Górniku Zabrze za Hajtę przyszedł Machado. Również Wenger zdecydował się odejść na emeryturę a zespół po nim objął trener BVB Tuchel.

 

A w Sierpniu nareszcie rusza liga oby to był tak samo dobry sezon, jak poprzedni albo nawet lepszy!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...