Skocz do zawartości

Czy z tej masy będą garnki?


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

FM 14

Wersja: FM 14.3.1

DB: Duża

Ligi : Polska [2], Anglia [1],Brazylia [1], Hiszpania [1], ], Włochy [1]

Dodatkowe pliki: lonelyknight FM14 Transfer Update Summer 2015

Start rozgrywki: 29.12.2013

 

Mówiłem, że długo nie będziecie na mnie czekać ;)

Jako że w ostatniej karierze dość łatwo mi poszło, zdecydowałem się tym razem zacząć od trochę trudniejszego pułapu. Co prawda zostaję w Anglii, ale nie będzie to klubu z Top 4 ba nawet nie z Top 7. Na swoją przygodę wybrałem klub, który w 2013 roku , obchodził 150 lecie istnienia a ostatnie swoje trofeum , zdobył w 2000. Poza tym klub nie , szasta wielkimi pieniędzmi na transfery a jeszcze nie dawno , stosował znaną Angielską metodę kick and run. A od nie dawna gra trochę bardziej finezyjny futbol. No dobrze czas uchylić tę tajemnicę klubem, którym będę grał jest......

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobrze zgadliście ;)

 

Swoją karierę zaczynam w Stoke City. Klub po połowie sezonu zajmuję o dziwo świetne jak na swoje możliwości 6 miejsce w tabeli ze stratą do lidera z Chelsea 10 punktów. Z pucharem Ligi , pożegnał się w ćwierćfinale po porażce ze Swansea w pucharze Anglii , zagra z Arsenalem o 4 rundę. Zdecydowałem się zagrać odważną taktyką 4-2-1-3 z nastawieniem ofensywnym.

 

Grudzień 2013

 

W Grudniu , zagraliśmy jeden mecz w spotkaniu z Arsenalem , debiutowałem na ławce trenerskiej. Niestety gospodarze pokazali nam miejsce w szeregu do przerwy jakoś to wyglądało, bo przegrywaliśmy tylko jednym golem. W drugiej połowie jednak popis dał Giroud, który w 17. minut zdobył 3 gole i pierwsze moje spotkanie na ławce Stoke skończyło się pogromem....

 

Arsenal 0-4

 

Mam nadzieję, że w Styczniu piłkarze złapią już trochę moją filozofię gry. Postaram się też trochę przewietrzyć kadrę i wydać jakąś część z sumy 10 mln, które dostałem z zarządu na transfery.

Odnośnik do komentarza

Jahu na jakiej zasadzie wybierasz slowa kluczowe do pogrubienia?

 

 

i tytuly?

 

Na zasadzie Profesora Miodka :P

 

 

Styczeń zaczynaliśmy od spotkania z Aston Villą. Oba zespoły chciały wygrać to spotkanie i dążyły do tego bardzo do przerwy po bramce Shaqiriego było 1-1. W drugiej połowie gospodarze objęli prowadzenie, ale to do nas należało ostatnie słowo bohaterem meczu został Adam, który w ciągu 3 minut doliczonego czasu zdobył dwa gole i zapewnił nam wygraną.

W kolejnym meczu w pucharze Anglii graliśmy z Arsenalem. Widać było, że moi piłkarze bardzo się starali nie przegrać tego meczu i udało im się to w drugiej połowie bramkę zdobył Walters, która dała remis i powtórkę spotkania!

 

Po tym spotkaniu , czekał nas kolejny trudny mecz , podejmowaliśmy na wyjeździe MU. Znowu nie za dobrze graliśmy w tym spotkaniu po bramce Martiala gospodarze byli długo górą, ale znowu pokazaliśmy, że gramy do końca. W 94. minucie najlepiej w polu karnym odnalazł się Adam i zapewnił nam punkt w tym nie zwykle ciężkim meczu!

3 dni później w Londynie był czas na rewanż z Arsenalem. Pierwsza połowa wypadła na badaniu się obu ekip, na co je stać w tym meczu. W drugiej części nareszcie coś się w naszej grze , ruszyło oddaliśmy parę strzałów na bramkę Arsenalu aż nadeszła 78. minuta piękne prostopadłe podanie wprost na nogę dostał Diouf i pokonał kompletnie zaskoczonego Cecha wprawiając kibiców Stoke w ekstazę! Ten sensacyjny wynik udało się nam utrzymać do końca i awansujemy do kolejnej rundy.

 

W następnym meczu graliśmy z ostatnim w tabeli Bournemouth. To był mecz jednego aktora a dokładnie Bojana który w drugiej połowie w ciągu 14. minut , rozstrzygnął mecz pierwszą bramkę dla klubu , zdobył Vidal. Gospodarze strzelili tylko bramkę honorową a strzelanie w tym meczu zakończył dla nas Bardsley i nareszcie wygraliśmy okazale.

W spotkaniu z Sunderlandem liczyłem na wygraną i awans do kolejnej rundy pucharu Anglii.. Zaczęło się dla nas źle, bo przegrywaliśmy, ale potem było już tylko lepiej najpierw wyrównał Walters, a gdy mecz zbliżał się do końca samobój gości dał nam awans.W następnej rundzie losowanie , było dla nas łaskawe , zagramy z Boltonem.

 

W ostatnim meczu miesiąca podejmowaliśmy Watford. Dobrze zaczęliśmy ten mecz, bo po ładnej akcji na listę strzelców , wpisał się Walters niestety przed przerwą gospodarze , zdołali wyrównać. Długo utrzymywał się remis, ale w 78. minucie Walters zdobył drugą bramkę w tym meczu i zapewnił nam zwycięstwo w tym meczu.

 

Aston Villa 3-2 ( Shaqiri, Adam X2)

Arsenal 1-1 ( Walters)

MU 1-1 ( Adam)

Arsenal 1-0 ( Diouf)

Bournemouth 5-1 ( Bojan X3, Vidal, Bardsley)

Sunderland 2-1 ( Walters, sam)

Watford 2-1 ( Walters)

 

Tabela

 

 

CIEKAWOSTKI

 

Transfery na świecie:

Anglia

 

Hiszpania

 

Polska

 

Włochy

 

 

Moje transfery

 

Skład

 

Odnośnik do komentarza

Czemu zaczales w srodku sezonu?

Ponieważ nie lubię "bawić" się w letnie sparingi ;)

 

Luty 2014

 

Luty zaczynaliśmy od spotkania ze Swansea. To ,był zły mecz w naszym wykonaniu dwie bramki ,straciliśmy po fatalnym kryciu w polu karnym i nieupilnowaniu przeciwnika. Nas było tylko stać tylko na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry przez Dioufa.

W następnym meczu graliśmy z Chelsea. Przed tym spotkaniem wiedziałem jedno, że 3 punkty dadzą nam jeszcze szansę na 3 miejsce w tabeli. Jednak długo nie ,cieszyliśmy się z remisu po goście ,wyszli na prowadzenie po 15. minutach potem szybko strzelili dwa gole i znowu ,popełniliśmy błędy przy kryciu do przerwy ,przegrywaliśmy 0-3. W drugiej połowie coś próbowaliśmy zdziałać, ale nic nam się nie ,udało za to Chelsea dwoma kontrami ,zdobyła kolejne bramki ostatni gol padł po samobóju i to był gol Terrego. Chelsea nas gromi i oddala nas od 3 pozycji w ligowej tabeli...

 

W kolejnym meczu podejmowaliśmy Crystal Palace. To było szalone spotkanie! Trzy razy w nim doprowadzaliśmy do remisu i robiliśmy to w przeciągu 4. minut od straty gola gola dającego nam remis w tym meczu dał Shawcross w 86. minucie spotkania.

W pucharze Anglii graliśmy z Boltonem. W tym spotkaniu ,zdecydowałem się wystawić rezerwowy skład pierwsza połowa przeszła bez echa za to w drugiej ,zaczęło się spotkanie od 55. minuty obejrzeliśmy 5 goli a bramkę dającą nam awans do kolejnej rundy dał Walters rezerwowi poradzili sobie dobrze. W kolejnej rundzie zagramy z Evertonem.

 

W ostatnim meczu miesiąca graliśmy hit kolejki z Liverpoolem o zachowanie szansy na 4 miejsce w tabeli. Kibice nie zdążyli się jeszcze dobrze rozsiąść na krzesełkach Britannia Stadium, a już wszyscy unieśli się z radości w górę, gdy Diouf w 1. minucie pokonał bramkarza The Reds szał ciał na stadionie! Po stracie tej bramki goście rzucili się do szaleńczego ataku, ale jakoś udało się nam przetrwać do końca pierwszej połowy. W drugiej części ,zagrałem bardziej defensywnie na obronę wyniku Liverpool ,dwoił się i troił, ale cuda w bramce wyczyniał Sorensen! Udało nam się utrzymać ten wynik do końca spotkania i ciągle zachować szansę na awans do LM!

 

Tabela

 

 

Ciekawostki

Mieliśmy ciekawe zmiany na stanowiskach trenerów i tak:

Za Jansena w MU przyszedł Spalletti. W Milanie Boas zastąpił Inzaghiego. W Pogoni za Wdowczyka przybył Michniewicz. A w Wiśle Smude zastąpił Fornalik.

 

Od Lipca przejdzie też do nas wzięty za darmo młodszy z braci Zuculinich Franco.

 

Swansea 1-2 ( Diouf)

Chelsea 1-5 ( sam)

Crystal Palace 3-3 ( Walters, Adam, Shawcross)

Bolton 3-2 ( Muniesa, Shawcross, Walters)

Liverpool 1-0 ( Diouf)

 

Jak wam się podoba dział ciekawostki? Liczę na prawdziwe komentarze.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za ponad 500 wyświetleń ;)

 

Marzec 2014

 

Marzec ,zaczynaliśmy od meczu FA ,Cup z Evertonem. To było zacięte zespoły oba zespoły nie chciały sobie zrobić w nim krzywdy przez długi czas prowadziliśmy po golu Waltersa, ale gospodarzom udało się w końcu wyrównać dobry wynik dla nas przed rewanżem.

W kolejnym meczu graliśmy z M. City. Nie za dobrze weszliśmy w to spotkanie, bo od 15. minuty po bramce Augero przegrywaliśmy, ale o dziwo po stracie tej bramki zaczęliśmy grać lepiej, ale niestety graliśmy dobrze tylko do godziny gry wtedy czerwoną kartę ujrzał Shawkcross. Potem jeszcze staraliśmy się utrzymać kroku, ale drugi gol strzelony przez Silę kompletnie nas dobił i było nas tylko stać na honorowe trafienie Afellaya w końcówce meczu. Szkoda tego spotkania, bo naprawdę graliśmy w nim dobrze nawet strzeliliśmy dwa gole, ale nie zostały one uznane, gdyż arbiter dopatrzył się spalonych....

 

W środku tygodnia przyszedł czas na rewanż w pucharze Anglii. W tym spotkaniu zagraliśmy już o wiele lepiej co prawda w pierwszej połowie jeszcze był remis, ale w drugiej połowie po stracie gola ruszyliśmy do ataku. I w 15. minut ,zapewniliśmy sobie awans do półfinału ,strzeliliśmy trzy gole za sprawą Wilsona, Waltersa oraz Adama i mogliśmy rezerwować bilety na Wembley! W tym półfinale podejmiemy Liverpool.

W następnym spotkaniu podejmowaliśmy West Brom. To był dla nas ciężki mecz męczyliśmy się w nim strasznie, ale na szczęście bohaterem został Diouf, który zdobył bramkę dającą nam 3 punkty.

 

W kolejnym meczu graliśmy z Sunderlandem. Nie wychodziło nam dużo w tym spotkaniu a co gorsza od 30. minuty przegrywaliśmy po golu z kontry Fletchera, ale na szczęście szybko odpowiedzieliśmy wyprowadziliśmy ładny atak pozycyjny a ładnym strzałem skończył go Bojan. W drugiej połowie ciągle nacieraliśmy na przeciwnika i opłaciło się to w 70. minucie wtedy w polu karnym piłkę dostał Shaqiri i został sfaulowany do 11 podszedł Diouf i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i po męczarniach udało się nam wygrać.

Ostatni mecz miesiąca graliśmy z Southampton. Od początku spotkania ,rzuciliśmy się na gospodarzy jednak nasze ataki nie ,przynosiły skutku do przerwy był remis. 3. minuty po przerwie fatalny błąd w polu karnym popełnił Bardsley faulując decyzja mogła być tylko jedna wapno do karnego podszedł Long i się nie pomylił ,dając prowadzenie Świętym. Po stracie tej bramki rzuciliśmy się do szalonego ataku mieliśmy 3 okazje na odrobienie strat, ale ,albo był spalony albo fatalnie pudłowali moi piłkarze i niestety przegrywamy ten mecz i mocno przez to komplikujemy sobie sytuację w tabeli...

 

Tabela

 

 

Everton 1-1 ( Walters)
M. City 1-2 ( Afellay)
Everton 3-1 ( Wilson, Walters, Adam)
West Brom 2-1 ( Shaqiri, Diouf)
Sunderland 2-1 ( Bojan, Diouf)
Southampton 0-1

 

Ciekawostki:

De Boer zastępuje Santo w Valenci, Schmeichel za Dankowskiego w Górniku Zabrze. Od czerwca przychodzi do nas Anderson kupiony z MU za 5,5 mln ojro.

Odnośnik do komentarza

 

To było zacięte zespoły oba zespoły nie chciały sobie zrobić w nim krzywdy przez długi czas prowadziliśmy po golu Waltersa, ale gospodarzom udało się w końcu wyrównać dobry wynik dla nas przed rewanżem.

Zdanie do poprawy. Najlepiej, do rozbicia na co najmniej dwa.

Odnośnik do komentarza

 

 

To było zacięte zespoły oba zespoły nie chciały sobie zrobić w nim krzywdy przez długi czas prowadziliśmy po golu Waltersa, ale gospodarzom udało się w końcu wyrównać dobry wynik dla nas przed rewanżem.

Zdanie do poprawy. Najlepiej, do rozbicia na co najmniej dwa.

 

Takimi kwiatkami Jahu sprawdza czy czytamy jego opka ;)

Odnośnik do komentarza

Kwiecień 2014

 

Miesiąc zaczynałem od ligowego spotkania z Tottenhamem. Liczyłem, że w tym meczu zagramy dobry futbol, ale się przeliczyłem. Mecz był bezbarwny nudny oraz małą ilością sytuacji bramkowych i oba zespoły podzieliły się punktami.

W następnym meczu podejmowałem Norwich. Zagraliśmy już trochę lepiej niż tydzień temu na bramkę jednak ,musieliśmy czekać do drugiej połowy. Wtedy piłkę z rogu ,wrzucał Adam najwyżej w polu karnym ,wyskoczył Wilson i ,wpakował piłkę do siatki ,zapewniając nam 3 punkty.

 

W kolejnym meczu graliśmy z West Hamem. To był cudowny mecz w naszym wykonaniu na prowadzenie w 14. minucie wyprowadził nas Walters jednak nie długo cieszyliśmy się z prowadzenia, bo zaledwie po 2. minutach Carroll wyrównał. Jednak po stracie tej bramki rzuciliśmy się na przeciwnika i do końca pierwszej połowy strzeliliśmy 3 gole! Trafiali kolejno Ginkel ( pierwszy gol w barwach klubu) Diouf oraz po raz drugi Walters. W drugiej połowie trochę osiedliśmy na laurach i ,daliśmy sobie strzelić kolejne dwa gole jednak nas też ,było stać na kolejne trafienie gola strzelił Bojan i zakończył tę strzelaninę w Londynie!

Na Wembley w półfinale FA Cup ,mierzyliśmy się z Liverpoolem. Mecz nie był jakiś porywający najlepszą sytuację w 68. minucie na objęcie prowadzenia mieli The Reds, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem fatalnie chybił Sturridge dogrywka też nie przyniosła rozstrzygnięcia więc o awansie musiały zadecydować rzuty karne. W nich to my strzelaliśmy, celnie 5 razy trafiając do siatki w Liverpoolu jeden strzał nie trafił do bramki i to my po ostatnim wykorzystanym karnym Waltersa mogliśmy się cieszyć z awansu do finału! W wielkim finale zmierzymy się z Norwich.

 

Po tym sukcesie w lidze graliśmy z Leicester. Źle zaczęło się dla nas to spotkanie, bo od starty bramki w 16. minucie na szczęście potem szybko się ogarnęliśmy i po bramce Shaqiriego schodziliśmy na przerwę z remisem. W drugiej połowie graliśmy już zupełnie inaczej odważnie bez strachu i przełożyło się to na dwa gole Dioufa, które dały nam wygraną, ale tylko jedną bramką, bo goście zdołali strzelić jeszcze gola na otarcie łez.

W ostatnim meczu Kwietnia podejmowaliśmy Everton. Fantastycznie zaczęło się dla nas to spotkanie w 18.minucie na listę strzelców wpisał się Diouf i ten wynik utrzymał się do końca pierwszej części. W drugiej połowie Everton dwoił się i troił, ale cuda w bramce wyczyniał Sorensen. Wynik udało się nam utrzymać do końca spotkania i jak widać w tabeli awansować na miejsce dające prawo gry o LM!

 

Tabela

 

 

Tottenham 0-0
Norwich 1-0 ( Wilson)
West Ham 5-3 ( Walters X2, Ginkel, Diouf, Bojan)
Liverpool 0-0 karne 5-3
Leicester 3-2 ( Shaqiri, Diouf X2)
Everton 1-0 ( Diouf)

 

Ciekawostki:

Jak spojrzymy na tabelę widać, że M. City zapewnił już sobie mistrzostwo. My w 2 ostatnich spotkaniach ligowych sezonu zagramy z Arsenalem oraz Newcastle i to one zdecydują czy zagramy w przyszłym sezonie w LM, czy w LE :)Diouf ciągle ma szansę na koronę króla strzelców ze stratą 5 goli do Giroud.

Odnośnik do komentarza

Maj 2014

 

W pierwszym spotkaniu Maja graliśmy mega ważny mecz z Arsenalem zwycięstwo w nim bardzo przybliżało nas do Ligi Mistrzów. Źle zaczęło się dla nas to spotkanie ,bo od 4. minuty przegrywaliśmy po golu Giroud jednak na przerwę schodziliśmy z remisem, bo w 43. minucie wyrównał Diouf. W drugiej połowie to już my narzucaliśmy tempo gry i przełożyło się to na drugie trafienie Dioufa w 73. minucie. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie i to zwycięstwo na 75 % dało nam awans do baraży o LM.

Ligowy sezon ,kończyliśmy na swoim stadionie przy komplecie publiczności ,podejmowaliśmy Newcastle. Wprost fantastycznie dla nas zaczęło się to spotkanie, bo od 21 gola w sezonie Dioufa po pięknej akcji całego zespołu do przerwy kontrolowaliśmy mecz i wynik nie uległ zmianie. W przerwie powiedziałem piłkarzom ,że 45. minut dzieli ich od prawa gry o LM i zarządziłem ostrożną grę. W drugiej połowie piłkarze robili dokładnie to o co prosiłem ich w przerwie w pełni kontrolowali mecz nie dając grać Srokom wręcz ich przeszkadzając, gdy w 93. minucie sędzia ,gwizdnął po raz ostatni w tym sezonie kibice nie ,mogli się opanować i ,wbiegli na murawę stadionu ,świętując z piłkarzami i sztabem szkoleniowym HISTORYCZNY AWANS DO LIGI MISTRZÓW!!!

 

Ale to nie był nasz ostatni mecz w tym sezonie, bo niebywałym sukcesie graliśmy o pierwszy puchar Anglii w historii Stoke. Na stadionie Wembley 90 tys widzów czekało na wielki finał! W 14. minucie mieliśmy rzut rożny fantastyczne zgranie piłki głową w polu karnym wykorzystał Diouf

 

i pokonał bramkarza! Jednak nie długo cieszyliśmy się z prowadzenia, bo zaledwie 120 sekund później Norwich wyrównało ,ale w 26. minucie ,przeprowadziliśmy fantastyczną akcję a na listę strzelców ,kończąc atak całego zespołu wpisał się Walters do przerwy więc prowadziliśmy 2-1. W drugiej połowie ciągle ,graliśmy dobrze Kanarki bardziej się ,odkryły i ,przełożyło się to na gola dla nas w 73. minucie wtedy Adam ,wrzucał piłkę z wolnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Wilson i ładnym strzałem głową pokonał Ruddego. Do końca spotkania szanowaliśmy już piłkę i po 151 latach wygrywamy FA CUP cudowny sezon w naszym wykonaniu!

Po sezonie prezes podsumował finanse i dzięki 25 mln za miejsce w ligowej tabeli nasz budżet urósł o 159 mln.

 

Arsenal 2-1 ( Diouf X2)
Newcastle 1-0 ( Diouf)
Norwich 3-1 ( Diouf, Walters, Wilson)

 

Tabela

 

Król Strzelców

Brawo Diouf!

11 roku

 

 

Podsumowanie sezonu w Europie

Hiszpania

 

Polska

 

Włochy

 

Liga Europy

 

Liga Mistrzów

Szacun Lucas :D

Anglia

 

 

Ciekawostki:

 

Zarząd zdecydował nam się rozbudować stadion i przez 15 miesięcy będziemy grać na wyjazdach

.

Został uchwalony też wstępny budżet transferowy wynoszący

 

Mieliśmy też zmiany na ławkach trenerskich. I tak w Liverpoolu za Rodgersa przyszedł Hughes, w Lazio Pioliego zastąpił Colomba, a w Fiorentinie Del Neri przyszedł za Montelle.

Odnośnik do komentarza

Kto wie co przyniesie przyszłość :] Choć umówmy się z City, Arsenalem oraz Chelsea będzie mi ciężko rywalizować ;)

 

Czerwiec- Lipiec 2014

 

Jak wiadomo w okresie Czerwiec- Lipiec odbył się w Brazylii mundial. Świetnie na nim spisywała się Anglia ,która ,dotarła aż do finału niestety w nim ,musiała uznać wyższość Messiego i spółki przegrywając w tym właśnie finale z Argentyną 0-2. Argentyna wreszcie po 28 latach mogła wznieść puchar do góry a Messi nareszcie zrównać się z Maradoną!

Drabinka turniejowa

 

Oczywiście po finale zostały rozdane nagrody mundialowe. I tak :

MVP trafiło do

Augero.

Królem Strzelców też został Argentyńczyk

 

Najlepszym bramkarzem został Iker

 

A 11 Mistrzostw Świata prezentuje się tak

 

 

W trakcie mundialu otrzymałem podsumowanie sezonu w Anglii


Gdy piłkarze ,wrócili z urlopów ,dostałem do dyspozycji całkowity budżet transferowy wynoszący

 

 

W pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym grałem ze Sportingiem. Szybko w tym meczu objęliśmy prowadzenie, bo już w 5. minucie za sprawą Dioufa. Jednak nie długo się z niego cieszyliśmy ,bo zaledwie 12. minut później Sporting wyrównał i praktycznie po tym golu mecz siadł i do końca spotkania oba zespoły nie chciały już sobie zrobić krzywdy.

W kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy Sheffield Wednesday. To był fatalny mecz w naszym wykonaniu co prawda pierwsi objęliśmy prowadzenie za sprawą Waltersa ,ale potem goście robili z nami co chcieli zdobyli dwa gole i pewnie wygrali ten sparing.

 

W następnym meczu graliśmy z Monaco. Pierwsza połowa była nudna jak flaki z olejem. W drugiej części zaczęło się wreszcie coś dziać jednak nie dla nas tylko dla Francuzów ,którzy w ciągu 12. minut strzelili trzy bramki i wygrali to spotkanie bez wysiłku.

Ostatni mecz Lipca graliśmy w mojej urodziny a podejmowaliśmy Brugge. Dwukrotnie w tym spotkaniu obejmowaliśmy prowadzenie najpierw w 5. minucie gola zdobył Walters potem gospodarze wyrównali ,ale jeszcze przed przerwą my znowu strzeliliśmy gola za sprawą Dioufa. W drugiej połowie ciągle atakowaliśmy ,ale to się na nas zemściło pod koniec spotkania wtedy Brugge oddało DRUGI CELNY strzał w tym meczu i on zaskoczył naszego bramkarza. Zaledwie remisujemy w tym meczu przy 33 strzałach i 11 celnych do 2 strzałów Brugge futbol jednak jest niesprawiedliwy.....

 

Sporting 1-1 ( Diouf)
Sheffield Wednesday 1-2 ( Walters)
Monaco 0-3
Brugge 2-2 ( Walters, Diouf)

 

Ciekawostki

 

Zostały przedstawione nasze szanse na mistrzostwo ,dostaliśmy ich 40-1 faworytem jest Arsenal w skali 1-1.

 

Dostałem też ranking wartości klubów i Stoke bardzo w nim awansowało po awansie do baraży o LM

 

Tak przedstawiają się moje tymczasowe transfery w tym okienku

i Barbosa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...