Skocz do zawartości

Czy z tej masy będą garnki?


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Sierpień 2015

Ostatni sparing tego lata graliśmy z Werderem Brema. Udanie zakończyliśmy okres przygotowawczy po golach Wickhama oraz debiutanckiej Eremenki pokonaliśmy Niemiecki zespół 2-1.

W meczu otwarcia sezonu w Anglii w Tarczy Wspólnoty podejmowaliśmy Arsenal. Cóż to był za mecz! Choć pierwsza połowa go takim nie zapowiadała, bo do przerwy był remis. W drugiej połowie oba zespoły atakowały, ale to Arsenal pierwszy objął prowadzenie w 75. minucie na wyrównanie jednak nie musieliśmy długo czekać, bo w 78. minucie bramkę głową zdobył Shawcross więc dogrywka! W niej wynik nie uległ zmianie i o tym, kto wygra puchar, miały zdecydować rzuty karne. W nich u mnie pomylił się Fellaini, ale u gości tych pomyłek, było aż dwie, wygrywamy w karnych 5-4 i drugi sezon z rzędu wznosimy puchar Wspólnoty do góry!
Tarcza Wspólnoty

 

W pierwszym meczu ligowym graliśmy z beniaminkiem z Wigan.W 30. minucie faulowany w polu karnym był Diouf do karnego podszedł Alves i pewnie go wykorzystał. Do końca spotkania ciągle atakowaliśmy, ale mimo świetnych sytuacji więcej goli już nie było, wygrywamy na początek sezonu.

 

W kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy Reading. To spotkanie było już bardziej wyrównane w 28.minucie objęliśmy prowadzenie po golu Slimaniego jednak dwie minuty później był już remis, który utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej części długo walczyliśmy o bramkę aż nadeszła 83. minuta piłkę sam na sam z bramkarzem dostał Slimani i po raz drugi się nie, pomylił po zaciętym meczu 3 punkty, są nasze!

 

W ostatnim meczu Sierpnia graliśmy z Cardiff. Spotkanie zaczęło się dla nas świetnie, bo od 5. minuty, prowadziliśmy po bramce samobójczej gości pół godziny później, było już 2-0 a bramkę z 11 metrów zdobył Alves. W drugiej połowie kontrolowaliśmy już mecz oddaliśmy jeszcze parę strzałów na bramkę Cardiff, ale więcej goli w tym spotkaniu już nie było. Ostatni mecz miesiąca kończymy więc zwycięstwem!

 

Spójrz na tabele Stoke na czele!

 

 

Werder Brema 2-1 ( Wickham, Eremenko)
Arsenal 1-1 ( Shawcross) 5-4 karne

Wigan 1-0 ( Alves)
Reading 2-1 ( Slimani X2 )

Cardiff 2-0 ( sam, Alves)

 

Ciekawostki:

 

Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów według mnie mamy wielkie szanse na drugie miejsce w grupie.

Grupy

 

Szanse na wygranie Ligi Mistrzów mamy jednak trochę mniejsze.

Szanse

 

Podsumowanie transferów:

 

Anglia

Hiszpania

Polska

Włochy

 

Transfery Klubowe

Skład

 

We Wrześniu rusza Liga Mistrzów na początek zagramy z Basel oraz Celticem więc 6 punktów w tych spotkaniach bardzo ułatwiłoby nam drogę do 2 miejsca w grupie.

 

Lepiej Feno? :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Niestety z wielką przykrością ale muszę zakończyć moją przygodę ze Stoke. Mam save w którym jestem rok do tyłu :(
Dziękuje wszystkim co odwiedzali i czytali moją karierę i mam nadzieję do zobaczenia przy innych spisywaniach moich wyczynów :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...