Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zapewne i to prędzej czy później obejdą. Swoją drogą jestem ciekaw czy sprzedając FM za np. 50zł, SI nie zwiększyłoby wystarczająco ilości sprzedanych egzemplarzy, na tyle by się im to opłacało.

 

Wątpię, zeby kiedykolwiek gra zeszła do poziomu 50 zł. Chopćby przez piractwo (to będzie takie samo myslenie jak teraz - nie płacę 130, mogę za darmo! Nie płacę 50, mogę za darmo!). Weźmy też pod uwagę, że oplaca się z tej ceny również import, różnych posredników itp.

Odnośnik do komentarza

W przypadku cmrevolutin wygląda to tak: SI->...->CD Projekt->Inmudo. Im więcej "instytucji" w tym łańcuchu, tym wyższa cena, a w moim odczuciu rozczarowanie, bo już wiem, że dzisiaj gry zapewne nie otrzymam, przez co nie pogram sobie jutro w trakcie 8 godzin wykładów po niemiecku :/

 

Co do piractwa, to ostatnio przeczytałem, że jakieś 3 duże amerykańskie wytwórnie zleciły zrobienie badań, po których stwierdziło, że około 60% osób po pobraniu pirata, zakupiła oryginał.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy mogę z bracholem złożyć się na jeden egzemplarz . Zainstaluje na lapku i stacjonarnym z konta steam ( tego samego) a grał będę na lapku on line a na stacjonarnym off line w tym samym czasie . Wyłącza to oczywiście grę przeciwko sobie ale każdy z nas dwóch będzie mógł grać w kariery solowe jednocześnie zgadza się? czy źle coś rozumuje ?

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy mogę z bracholem złożyć się na jeden egzemplarz . Zainstaluje na lapku i stacjonarnym z konta steam ( tego samego) a grał będę na lapku on line a na stacjonarnym off line w tym samym czasie . Wyłącza to oczywiście grę przeciwko sobie ale każdy z nas dwóch będzie mógł grać w kariery solowe jednocześnie zgadza się? czy źle coś rozumuje ?

offline jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy mogę z bracholem złożyć się na jeden egzemplarz . Zainstaluje na lapku i stacjonarnym z konta steam ( tego samego) a grał będę na lapku on line a na stacjonarnym off line w tym samym czasie . Wyłącza to oczywiście grę przeciwko sobie ale każdy z nas dwóch będzie mógł grać w kariery solowe jednocześnie zgadza się? czy źle coś rozumuje ?

offline jak najbardziej

 

Ale steam nie musi być czasem włączony?

Jeśli tak to odpada, bo jak się logujesz na np lapie to na kompie Ci się wyloguje :P

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy mogę z bracholem złożyć się na jeden egzemplarz . Zainstaluje na lapku i stacjonarnym z konta steam ( tego samego) a grał będę na lapku on line a na stacjonarnym off line w tym samym czasie . Wyłącza to oczywiście grę przeciwko sobie ale każdy z nas dwóch będzie mógł grać w kariery solowe jednocześnie zgadza się? czy źle coś rozumuje ?

offline jak najbardziej

 

Ale steam nie musi być czasem włączony?

Jeśli tak to odpada, bo jak się logujesz na np lapie to na kompie Ci się wyloguje :P

 

wydaje mi się że nie musi , pisze że tylko podczas pierwszego odpalenia gry . Potem moim zdaniem można steam nawet usunąć ( jeśli chcesz grać tylko solową karierę

a nie multi)

Odnośnik do komentarza

Ale to fakt. To chory pomysł z tym steamem. Kupujesz grę przed premierą żeby zagrać a dopiero po premierze można no masakra :/ Jakaś kpina. Twórcy o tym nie pomyśleli ?

 

rozumiesz słowo premiera ?

 

Premiera (z fr. première - pierwszy) - pierwsze przedstawienie danego utworu szerokiej publiczności.

Początkowo określenie odnosiło się wyłącznie do inscenizacji teatralnej bądźoperowej - przy czym obejmuje ono oddzielnie każdą inscenizację (nawet tego samego utworu). Obecnie termin ten rozciągnięto na inne dziedziny - mówi się o premierze filmowej, wydawniczej bądź gry komputerowej.

Obecnie premiery książek z popularnych serii (np. Harry Potter, Eragon, Zmierzch), a także wysokobudżetowych filmów i gier są zazwyczaj synchronizowane dla danego kraju (bądź całego świata) i mają charakter uroczysty, łączone są często z szeroko zakrojonymi akcjami promocyjnymi.

Odnośnik do komentarza

I co to wyjaśnia ? Wkleiłeś regułkę z Wikipedii i myślisz że jesteś fajny ? Chodzi mi o to że po co te pre-ordery skoro i tak nie można zagrać od razu po otrzymaniu gry ? Co to ma na celu ? Ja spokojnie sobie poczekam tylko chodzi o sam fakt. Jest to co najmniej niestosowne :)

Odnośnik do komentarza

FM11 miałem na lapku w trybie offline (z płytą cd), a na stacjonarnym przez steama, który uruchamiał się zawsze razem z grą,

 

Istota preordera polega na wcześniejszym zamówieniu, natomiast dostawa powinna być w dzień premiery. To, że grę dostajemy dzień wcześniej, to tylko dobra wola sprzedawcy. Także lamęt, że dzisiaj nie można zagrać nie jest uzasadniony. Chociaż z drugiej strony w ofercie było napisane, że będzie można zagrać przed premierą (nie pamiętam czy tak było napisane na cmrev czy gdzie indziej). Natomiast przy zakupie gry przez steam to normalne jest, że gra będzie dostępna dopiero po północy.

Odnośnik do komentarza

No ok. Dla niektórych faktycznie może być to zaleta ale po tym pro-orderze spodziewałem się czegoś innego ale cóż tak to już bywa. Jeśli chodzi o mnie to to już dziś sobie dam spokój bo juto do roboty i będę spał w biurze na biurku więc dzięki. Ale to już mogli by tak nie zachwalać tego pro-orderu skoro z nim jest taka lipa :)

Odnośnik do komentarza

Ja z pre-ordera skorzystałem tylko dlatego, aby jutro mieć co robić na nudnym wykładzie. I co? I nic :( W zeszłym roku grę dostałem na czas, jeszcze kurier do mnie dzwonił czy ma kto to odebrać. A teraz? Jutro będę się nudził na wykładzie, zapewne koleś zadzwoni w czasie wykładu, że ma do mnie przesyłkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...