Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To dopiero demu, a już wkurza :/. Pobrałem demo, wybrałem Betis, ale spore problemy już przy pierwszym sparingu. Gdy gra chciała wyświetlić jakąś sytuacje to ciągle wyświetlał się napis "konfigurowanie meczu", nie mogłem go również zatrzymać czy wydawać poleceń z ławki, bo wchodząc w tryb oglądania meczu ciągle miałem ten komunikat, w trakcie spara chcialem pozmieniać ustawienia, a po ich załadowaniu nie mogłem wrócić do meczu, nie da się również wziąć urlopu i transfery oraz całe przygotowania przepadły, bo zapomniałem zmienić ustawień autozapisu.

Odnośnik do komentarza

@up To jest raczej twoja wina, więc nie wiem po co się żalisz?

 

@topic Nie wiem jak wy, ale ja mam zamiar wspomóc twórców gry, pracują oni nad tym przez długi czas i należy im się coś od życia, człowiek też ma prawo się mylić, a z tego co wiem ostatnie wersje były od początku grywalne tylko było trochę trudniej. Wolę wydać te 130 zł teraz i zagrać dzień przed premierą niż potem czekać pół roku na patche. :]

Odnośnik do komentarza

Panowie, a dlaczego chcecie zwklekać z zakupem? Wasza sprawa oczywiście, ale w tej wersji jest bardzo mało błędów. W końcu nie wprowadzili jakichś większych zmian, więc i spieprzyć się nie miało co. FM12 to taki dopracowany do końca FM11 (jak każdy FM co 2 lata) więc nie spodziewałbym się raczej jakichś przykrych niespodzianek po wydaniu pełnej gry. Zresztą czy Wam w demo coś źle działało?

Odnośnik do komentarza

Bo demo nie pozwala sprawdzić ani rozgrywki w dłuższym okresie, ani na bardziej złożonej konfiguracji. Jeśli po premierze okaże się, że jakimś cudem tym razem nie będzie poważnych błędów, to pewnie sporo osób zmieni zdanie i zakupi grę. Jednak obecnie nie widzę powodu, żeby ryzykować i wydawać 120 złotych skoro nadal można korzystać z poprzedniej, sprawdzonej wersji.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zauważyć, że wersja która trafi na półki sklepowe, to pewnie będzie inna wersja niż demo. U znajomego chwilę pograłem na wersji dla gazet. I powiem, że opcja dodawania lig w czasie rozgrywki jest super :D

 

Trochę przyzwyczajania się do nowego interfejsu będzie. Ale co tam już zamówiłem w przedsprzedaży. Nie mogę się doczekać teraz premiery.

Odnośnik do komentarza

Proszę

 

Aktywacja przez Steam obowiązkowa

 

...Jak zapewnia David, konieczne jest połączenie z Internetem oraz zainstalowany klient Steam. Wtedy należy zainstalować Football Managera 2012 i przejść przez proces rejestracyjny. Jest on oczywiście bezpłatny i jednorazowy. Jeśli się go wykona, można później grać w grę w trybie off-line.

 

- Potrzeba połączenia z Internetem, aby aktywować Football Managera 2012 (PC i Mac) przed rozpoczęciem rozgrywki;

- Aby przejść przez proces, każdy będzie musiał mieć zainstalowany Steam i posiadać tam konto;

- Gdy FM 2012 będzie aktywny, będzie można grać w trybie off-line;

- Zapisane gry będą oczywiście znajdowały się na dysku gracza. W FM-a 2012 będzie można zagrać na każdym komputerze, ale po zalogowaniu się do Steam i zainstalowaniu gry;

- Połączenie z kontem Steam w trakcie gry w FM-a 2012 oznacza automatyczne aktualizacje.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...