Jump to content
Icon

Fristajlowy kącik dyskusyjny

Recommended Posts

W Europie Polska Ekstraklasa ma 3,5 gwiazdki i jest na 8 miejscu, wśród klubów europejskich od kilku lat prowadzimy i mamy reputację globalną zajmując też 9 miejsce wśród najbogatszych. Pytanie czy przyrost do 12 gwiazdek w ciągu 20 lat nie jest za niski (na starcie była 1 gwiazdka) biorąc pod uwagę sukcesy oraz finanse. Może też wpływ na to ma, że Polska jest krajem rozwijającym się, a nie rozwiniętym? I od razu mi się nasunęło pytanie czy ten status może się zmienić z czasem?? Ale tego parametru nie będę akurat zmieniał, bo uważam, że właśnie Polska jest rozwijającym się krajem....No chyba, że po kilkunastu latach w grze dalej będzie ten status, to pomyślę gdzieś w 2060r. nad zmianą :)

Tak, ma na to wpływ. I niestety, nie zmieni się to. Czynnik niezmienny.

Na poszerzanie siatki scoutingu mają też wpływ scouci. Domyślam się, iż masz ich bardzo dobrych. A z jakiej narodowości są? Nie pamiętam jak to wyglądało w starszych wersjach FMa było, ale mając pracowników różnych nacji powiększa się znajomość "terenu".

Witam, mam problem który się wczoraj pojawił, gram w FM2012 jestem w trakcie sezonu 18/19 w połowie grudnia wyskakuje mi błąd w grze i komunikat że brakuje pamięci (ram?) czy też że jest na bardzo wysokim poziomie, dodam że mam 16GB ramu a zużycie w tamtym momencie to około 40% całego kompa.

Zauważyłem też że są problemy z wczytaniem lub zapisem gdy waga save jest w okolicach 275-280MB, czy wy też macie takie duże save lub większe ?

Dodam jeszcze że zacząłem kombinować z usuwaniem i dodowaniem lig, w styczniu wywaliłem finlandie i norwegie udało mi się na urlopie dojść do marca 2019 i znowu błąd i nie jestem w stanie zapisac gry. Co robić ???

Bardzo liczę na waszą pomoc !!!

Zobacz jak jest ustawiona pamięć wirtualna, ile tam jest ustawione.

Gdzie szukać tej opcji ?

Chodzi ci o Ctrl+Alt+Delate ->Menadzer zadan ->FM.exe*32->PPM->Ustaw priorytet = wysoki ,ale podnoszę go za każdym razem z normalnego jak włączam grę bo nie wiem jak na stałe ustawić tą opcje.

Mam tam 16345 MB , skonfigurować to inaczej ?