Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam ,

 

jestem tu nowy... przegladam strony w poszukiwaniu dobrej taktyki ale nigdy jeszcze zadna mnie w 100% nie zaspokoila :D . Jesli mozecie podrzuccie jakąś fajna taktyke zebym mial radość z gry np zespolem z 3 ligi ktory awansuje do ekstraklasy i ja wygrywa .

Dzieki :)

W FM12 praktycznie każda 4-2-3-1 dawała radę.

Odnośnik do komentarza

 

Witam ,

 

jestem tu nowy... przegladam strony w poszukiwaniu dobrej taktyki ale nigdy jeszcze zadna mnie w 100% nie zaspokoila :D . Jesli mozecie podrzuccie jakąś fajna taktyke zebym mial radość z gry np zespolem z 3 ligi ktory awansuje do ekstraklasy i ja wygrywa .

Dzieki :)

W FM12 praktycznie każda 4-2-3-1 dawała radę.

 

a jak to wygląda z ustawieniami druzyny i poszczególnych zawodników ? czy bawiłeś sie w zmiane ustawień, np cofnietemu napastnikowi.. . czy poprostu brałes na domyślne ustawienia ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam ,

 

jestem tu nowy... przegladam strony w poszukiwaniu dobrej taktyki ale nigdy jeszcze zadna mnie w 100% nie zaspokoila :D . Jesli mozecie podrzuccie jakąś fajna taktyke zebym mial radość z gry np zespolem z 3 ligi ktory awansuje do ekstraklasy i ja wygrywa .

Dzieki :)

442deep Opcjonalnie zespół z ekstraklasy w kilka sezonów w finale LM:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dzień dobry,
za pewne każdy z was zdziwi się, że w ogóle w tym dziale (FM 2012) powstaje jeszcze temat. No ale mamy z kolegą, z którym gram online przez multiplayer problem. Na początku naszej rozgrywki wszystko było w porządku i mecze w lidze (Ekstraklasa) przez nas były rozgrywane o jednakowej porze (jeśli ja miałem mecz ligowy w sobotę o 20, to on też). Jednakże od nowego sezonu musiała zmienić się jakaś chamska opcja i mamy te mecze porozrzucane, rzadko trafia się o jednej porze. Wiem, że można to jakoś ustawić ale nie wiem gdzie można takiej opcji szukać. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Może chodzić o prawdziwy terminarz?

 

jakaś chamska opcja i mamy te mecze porozrzucane, rzadko trafia się o jednej porze

 

Możesz trochę rozjaśnić to zdanie?

Chodzi o to, że w pierwszym sezonie mieliśmy zawsze mecze Ekstraklasy o jednej porze. Teraz jeden z nas ma w niedzielę o 14, drugi na przykład w niedzielę o 18 i jeden musi patrzeć na mecz drugiego i potem na odwrót. Przypuszczam, że poszperałem coś w opcjach i odznaczyłem jakąś "chamską" opcje, która była odpowiedzialna za rozgrywanie meczów o tej samej porze. Oczywiście, jak raz na 10 meczy zdarzy się mecz o innej porze to nic się nie stanie, ale z czasem to trochę wkurza!

Przenoszenie meczów do TV? :-k

Możesz rozjaśnić temat?

Odnośnik do komentarza

"Chamskiej" opcji nie uświadczyłem do tej pory w FMie, takiej większej rzecz jasna :)

Przenoszenie meczów do TV jest w ustawieniach gry. Może to odhaczyłeś?

A swoją drogą- mecze przecież rozgrywane są o różnych godzinach. Może w pierwszym sezonie był odpowiedni terminarz, a teraz się zmienił dla tych zespołów :>

Odnośnik do komentarza

"Chamskiej" opcji nie uświadczyłem do tej pory w FMie, takiej większej rzecz jasna :)

Przenoszenie meczów do TV jest w ustawieniach gry. Może to odhaczyłeś?

A swoją drogą- mecze przecież rozgrywane są o różnych godzinach. Może w pierwszym sezonie był odpowiedni terminarz, a teraz się zmienił dla tych zespołów :>

Zaraz sprawdzę te odhaczenie! Co do chamskiej opcji, no to ja też nie, ale wiadomo FM mimo, że starszy już dużo ma opcji. Kolega mi pisał, że jak grał z kolegą to przez pięć sezonów mieli mecze prawie zawsze o tej samej porze (też Ekstraklasa), więc coś musi być na rzeczy. Będę informował o postępach!

Odnośnik do komentarza

A, sorry, to przenoszenie meczów do TV to jest w opcjach, odznaczyc to spróbujcie obaj, coś mi swita że w którejś wersji FM był nawet po przytrzymaniu kursora opis, że powodowało to problemy przy grach sieciowych, ale jeśli na cały sezon jest ustalony terminarz to może zacząć działać od następnego.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...