Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Mam pytanie dotyczące rozgrywek Pucharu Polski w FM 2012. Swego czasu, gdy grywałem w innych ligach i ustawiałem Ekstraklasę na podgląd, zauważyłem, że bardzo często w Pucharze Polski zwycięża drużyna spoza Ekstraklasy (przez 10 lat zdarzyło się to czterokrotnie: Łęczna (2012, I liga), Jagiellonia (2014, I liga), Sandecja (2018, I liga) i ... Motor (2022, II liga). Kilka dni temu pierwszy raz rozpocząłem karierę w Polsce Polonią Warszawa. W pierwszym meczu pucharowym wylosowaliśmy Tura Turek. Ponieważ zawodnicy cały czas uczą się taktyki, nie dokonywałem zmian w wyjściowej jedenastce. Niestety, piłkarze, którzy cztery dni wcześniej pokonali we Wrocławiu Śląsk (3-1), a pięć dni później zdemolowali Lecha Poznań (6-0) w meczu z Turem byli całkowicie bezradni. Przegraliśmy 0-3, a powinniśmy jeszcze wyżej. Co ciekawe, w tej samej rundzie z Pucharem pożegnały się Wisła (2-3 z Garbarnią) i Legia (2-4 ze Świtem), a Lech wyelimonował Olimpię Elbląg po karnych. Mam wrażenie, że twórcy FM za bardzo gorliwie zabrali się za odwzorowanie krajowych pucharów, w których niespodzianki owszem się zdarzają, ale po pierwsze najczęściej są następstwem wystawienia eksperymentalnego składu przez faworyta, a po drugie nie występują w takiej ilości. Ciekawi mnie, czy ktoś jeszcze zauważył dużą liczbę "nienaturalnych" wyników w Pucharze Polski.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Wyskoczył mi dziwny błąd. Gdy chce zmienić płace zawodnikowi, któremu chce zaproponować kontrakt wyskakują dziwne liczby. Normalnie to było tak, że wyskakiwała tam maksymalna płaca. Nie mogę przez to oferować kontraktu nowym zawodnikom.

 

http://zapodaj.net/60cc5b84a8847.jpg.html

 

Mam sporo dodatków graficznych, ale nie sądzę, żeby one to powodowały. Pomóżcie proszę.

 

Edit: Ok już sobie poradziłem, ale nie mogę już edytować postu niech jakiś mod to zrobi. Wystarczyło przeinstalować FM 2012 i już jest dobrze :)

Edytowane przez MaKK
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Ostatnio mam jakiś dziwny problem z sejwem. Mam zapisaną grę w roku 2019 ( 3 kopie z 3 ostatnich miesięcy). Każda z tych 3 zapisanych gier wczytuje się strasznie długo. Gdy się juz wczyta a gre sobie zrzucę na pasek mam taki komunikat: http://www.tinypic.pl/a5p2bmxe51ko

Mam jakieś stare zapisy i one wczytują się normalnie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie, próbuję stworzyć własne reżimy treningowe. Wszystko jest prowadzone w klubie z najlepszą bazą, znakomitymi trenerami etc. Zastanawiam się o ile w cyklu 3 miesięcznym powinno wzrosnąć CA, żeby uznać, że reżim jest dobry? Czy 3 punkty na 3 miesiące to dobry wynik, czy wręcz przeciwnie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam taki dziwny problem. Zakupiłem nowego laptopa i szybciutko zainstalowałem FM'a 12. Działało super, szybciej niż na poprzednim lapku, ale po jakimś czasie znowu kontynuacja gry się wydłużyła i dalej wszystko powoli idzie. Może to być spowodowane 2022 rokiem w grze ? Bo inne gry o wiele wyższych wymaganiach działają poprawnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

dodawałeś jakieś ligi w trakcie?

Tak, dodałem sobie, ale jeszcze jest pół roku do ich aktywowania.
A w FM12 nie było tego problemu z dużą ilością dodanych grajków po załadowaniu ligi dodatkowej :>

 

Nie mam pojęcia, ale Hidalgoo dobrze mnie nakierował, bo właśnie po dodaniu kilku lig, gra zdecydowanie zwolniła. Ogarnę w domu i włączę FM'a, odfajkuje dodane ligi i zobaczymy, czy to coś zmieni.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

dodawałeś jakieś ligi w trakcie?

Tak, dodałem sobie, ale jeszcze jest pół roku do ich aktywowania.
A w FM12 nie było tego problemu z dużą ilością dodanych grajków po załadowaniu ligi dodatkowej :>

 

Nie mam pojęcia, ale Hidalgoo dobrze mnie nakierował, bo właśnie po dodaniu kilku lig, gra zdecydowanie zwolniła. Ogarnę w domu i włączę FM'a, odfajkuje dodane ligi i zobaczymy, czy to coś zmieni.

 

Post pod postem, ale...

 

Dłuższe oczekiwanie na kontynuację gry było spowodowane dodaniem nowych lig. Czas przesiąść się na nowszy model FM'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...