Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@beniaminek- stary, jak Ty nie możesz znaleźć nikogo do Legii to... uruchom GScouta. do takiego zespołu to wielki problem nie jest.

ja do ligi Irlandii ręcznie szukając znajduję jakiś chłopków całkiem niezłych nawet. mając na transfery powiedzmy 100 tys ojro, albo i mniej.

 

przescautuj gracz raz, obejrzyj sobie jego profil, zescautuj drugi raz, porównaj i z innym zawodnikiem i kup. nie zawsze trafisz z transferem.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Prowadzę AS Monaco, mam taktykę chyba najlepszą pod tego FMa a mianowicie 4-2-3-1, ale zamiast walczyć o awans po 18 kolejkach jesteśmy na 13 miejscu w tabeli.

Raz gramy dobrze, a raz koszmarnie. Kilka razy dostaliśmy wielki wpierdol: 1:5 z Caen, 2:6 z Le Mans i 0:4 z Tours... Nie wiem już kompletnie jak tu poprawić grę zepsołu, każdy dostaje po słabym występie solidny opieprz, w wyniku czego sprowadzony latem z Feyenoordu bramkarz Lamprou jest zdecydowany odejść. W ogóle bramkarze i obrońcy Monaco to jakiś koszmar. Wolf jakoś jeszcze gra, ale Alofabi i sprowadzony z wolnego transferu Sarr to dwa głąby, które przewracają się o własne nogi, no sorry.

Nie wiem ile jeszcze zostanę w Monaco bo jestem o krok od zwolnienia. Proszę o jakieś rady...

Pozdrawiam, z góry wielkie dzięki za pomoc =)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, nie wiem za bardzo gdzie napisać więc postanowłem tutaj :D Otóż mam następujący problem, gram w FM 12 tylko i wyłącznie w trybie "kulek" , nie przepadam za 3d, od pewnego czasu podczas meczu "kulki" tracą płynność, od początku meczu do pewnego momentu wszystko działa płynnie, po chwili jednak płynność spada, wygląda to jakbym grał w lekko zwolnionym tempie, jest to problem bardzo uciążliwy, dodam że po zmianie na tryb 3d nic się nie tnie, tak samo poza meczem, wszystko gra. Komputer spełnia wymagania gry ponad normę, sterowniki najnowsze, reinstalka FMa nie pomogła, błagam niech ktoś mi pomoże, może spotkał się ktoś z podobnym porblemem? Z góry dzięki za każdą pomoc.

 

Przepraszam za potrójnego posta, ale w momencie wysyłania coś ścięło i tak wyszło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dawno mnie tu nie było, ale że znalazłem czas na grę, to postanowiłem się pochwalić :)

 

FM2012, najnowsza łatka + własne zmiany w bazie (Serie A):

 

 

nazwa ca/pa

 

Giovinco - 167/173

Chiellini - 170/174

Barzagli - 162/162

Bonucci - 170/170

Lichtsteiner - 167/169

Verratti - 140/173

Pirlo - 168/181

Marchisio - 170/175

Vidal - 173/175

El Shaarawy - 161/171

Balotelli - 168/190

 

Wybrałem Atalante jako że była typowana na ostatnie miejsce w tabeli, do tego startuję z sześcioma ujemnymi punktami.

A oto co udało się z nich wycisnąć:

 

Tabela:

http://www.pl.image-...pg-190-120.html

 

Terminarz:

http://www.pl.image-...pg-190-121.html

http://www.pl.image-...pg-190-122.html

 

Transfery:

http://www.pl.image-...pg-190-123.html

 

 

Mogło być mistrzostwo, niestety nie doceniłem słabszych drużyn grających z kontry, przez co straciłem sporo niepotrzebnych punktów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam problem z reputacją klubu. Czy ktoś może mi sensownie wyjaśnić dlaczego, choć:

- przez parę ostatnich sezonów ligę kończyłem wyłącznie na 1 miejscu

- w Lidze Europy dochodziłem do 2 rundy wiosennej, awansowałem też do Ligi Mistrzów jako jedyny polski zespół od 10 sezonów

- mam coraz lepszych i coraz więcej zarabiających zawodników

- stadion co sezon powiększa się o parę tysięcy miejsc

- w rankingu klubów awansowałem z trzeciej setki do pierwszej 50

- w ostatnim sezonie przegrałem tylko 1 mecz w lidze, przeciwnikom strzelając średnio po 3 gole na mecz

 

krajowa reputacja klubu ciągle mi SPADA??

 

Bo ja tego nie rozumiem :(

Odnośnik do komentarza

klub w przeciwieństwie do ludzi ma tylko jedną reputację, więc nie wiem co miałeś na myśli pisząc o "krajowej reputacji klubu". Liga polska ogranicza reputację twojego klubu, podobnie jak kraj może ograniczać ligę. Na tej samej zasadzie klub może ograniczać reputację zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...