Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

dodaj atrybut bold? albo zmień nazwę kroju czcionki na taką, która jest bold ;)

 

Aaa.. W notatniku wszystko się zlewało. Otworzyłem czym innym i znalazłem. Wywaliłem wszystkie boldnessy i bez pogrubienia skórka 2007 (do FM 2012) wygląda normalnie. Jeszcze jakieś ładne tło muszę znaleźć (czyt. klepisko z resztkami trawy). Uznałem, że teraz mogę w to zagrać. Łap plusika :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Wiesz, to nie jest dyskusja o polskim futbolu, ale ani Borysiuk, ani Możdżeń to jeszcze długo nie będzie materiał na reprezentanta. Spójrz lepiej na młodsze pokolenie reprezentantów i zadaj sobie pytanie, ilu z nich może zrobić wielką karierę na polskie warunki, czyli karierę a'la Jeleń lub Lewandowski. Może Małecki, jeśli ktoś go poukłada mentalnie. Glik? Jodłowiec? Kokoszka? Serdecznie wątpię. Przebijają się autentyczne talenty albo ludzie, którzy w porę uciekli do normalnego futbolu jak Szczęsny. Cała reszta to europejscy średniacy z PA 130-140 jak Murawski czy Peszko, albo gwiazdy jednego sezonu jak Matusiak.

 

3 lata później i trzeba przyznać, że Glik i Jodłowiec wcale sobie źle nie radzą (szczególnie pierwszy pan).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

ja rowniez odnosnie FM12.

Jako, ze jestem fanem FM wersji "przedsteamowych" (07, 08) ale wlasnie celuje w cos innego, mianowicie w FM12 to zapytam czy wykupujac Steam Key z tej stronki http://www.kinguin.net/pl/category/1008/football-manager-2012-steam-key/ nabędę mozliwosc pobrania pelnej legalnej wersji gry?

W ogole jestem zacofany jesli chodzi o ten caly steam wiec bylbym wdzieczny gdyby ktos rozwial moje watpliwosci. ;)

Jak nabyc legalnie FM12? Tez szukalem wersji pudelkowej ale jakos ciezko. Czy da rade przez ten Steam wzmogacic sie o "12"? Wybaczcie niewiedze ale dopiero co mnie odmrozili :clap:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...