Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie czy znacie jakiś piłkarzy na miarę ekstraklasy - no ale tutaj jest problem bo musza przejść do Arki Gdynia. Troszeczkę mnie ta gra rozczarowała po tym jak prawie żaden zawodnik nie che przejść do Arki.

Skończyłem pierwszy sezon i awansowałem do ekstraklasy. Potrzebuje na każda pozycje jakiegoś piłkarza.

Odnośnik do komentarza

To nie problem :) , poszukaj w afrykańskich reprezentacjach lub w zespołach ze wschodu czy bałkanów, napewno znajdziesz kogoś za małe pieniądze którego sprzedasz potem za grube miliony :D

 

No właśnie nie gdy się gra Arka. Grając Wisłą, Lechem, Śląskiem, Legia, Polonia Warszawa to da rade ale Arka jest bardzo słabo, dlatego chciałem jakiś konkretów.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem, dzwiek mi gdzies uciekl i nic nie slychac z gry.

Muza z kompa, radio, plyty czegokolwiek idzie w trakcie grania. Ale jak wylacze muze to jest calkowita cisza. Gdzie w ustawieniach gry moglem cos "przypadkowo" zmienic i teraz tego nie pamietam? Probowal wczoraj w tym grzeba ci nic nie widze gdzie mogl wylaczyc dzwiek gry.

Kazda rada mile widziana, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czy jest w stanie ktoś mi napisać co muszę zmienić w edytorze aby dodatki FM 2012 Revolution Update oraz CM Revolution Polska Liga Update v2 się nie gryzły? Ten drugi zawiera 4 polskie ligi i po wgraniu tego pierwszego nie mogę wczytać nowej gry w Polsce. W FM wyczytałem, że niby chodzi o liczbę drużyn, ale sprawdzając w edytorze wszystko się zgadza. Pomoże ktoś?

 

Czy ewentualnie ktoś posiada dodatek z z co najmniej 3 polskimi ligami, z aktualnymi składami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...