Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Plik znajduje się tutaj .

Jeżeli będziesz mieć jakieś problemy ze ściągnięciem wrzucę go na inny serwer z racji tego, że po prostu nie posaidam konta na "rapidzie".

zacznijmy od tego, że 2 liga jest niegrywalna, tak miało być ? gracze generuja sie po 15-16 lat... sprobuj wylaczyc wiek kontraktu juniorskiego

Odnośnik do komentarza

Plik znajduje się tutaj .

Jeżeli będziesz mieć jakieś problemy ze ściągnięciem wrzucę go na inny serwer z racji tego, że po prostu nie posaidam konta na "rapidzie".

zacznijmy od tego, że 2 liga jest niegrywalna, tak miało być ? gracze generuja sie po 15-16 lat... sprobuj wylaczyc wiek kontraktu juniorskiego

 

 

Tak , tak miało być .Ok spróbuję .

Odnośnik do komentarza

Sprawdź dobrze w subskrypcjach czy masz oznaczone wybrane rozgrywki.

Tak, kombinowałem już z subskrypcjami, ale one dodają tylko informacje o rozgrywkach do mojej skrzynki odbiorczej, ja chce ekran z meczami zeby sie wyswietlał jak w tych starych FMach...

 

witam,

we wcześniejszych FM'ach (np. 2008) podczas kariery pojawiał się ekran z meczami Ligi Mistrzów, Ligi Europy, meczów reprezentacji i innych ważnych turniejów i po chwili pojawiało się to samo okno z wysumlowanymi wynikami. Oczywiście teraz też to jest tylko ten ekran się nie wyświetla domyślnie dla gracza tylko trzeba to ręcznie sprawdzać co mnie strasznie irytuje i chciałbym, aby ten ekran z meczami i wynikami mi się wyświetlał, nie chce miec wiadomości o wynikach czy czegoś tylko po prostu taki ekran jak ten ligowy który pokazuje wyniki naszych ligowych rywali. Próbowalem już zaznaczać rozgrywki gwiazdką, dodawać ekran w opcjach w menadżerze i dalej nic... Może ktoś pomoć jak zrobić, żeby te spotkania i wyniki pojawiały mi się?

 

Podbijam, pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Jak można przenieść zespół z niegrywalnej ligi go grywalnej czy jest taka możliwość np jak w FM 2008 SWAP_TEAMS?

można tak. można w edytorze zamienić.

 

 

A gdzie należy zapisać stworzony plik?

Tam gdzie edytor domyślnie chce go zapisać, chyba że zmieniałeś ustawienia folderu danych użytkownika.

Domyślenie jest to: C:/Users/Twój-użytkownik/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2012/editor data/ .

Odnośnik do komentarza
Jak można przenieść zespół z niegrywalnej ligi go grywalnej czy jest taka możliwość np jak w FM 2008 SWAP_TEAMS?

można tak. można w edytorze zamienić.

 

 

A gdzie należy zapisać stworzony plik?

Tam gdzie edytor domyślnie chce go zapisać, chyba że zmieniałeś ustawienia folderu danych użytkownika.

Domyślenie jest to: C:/Users/Twój-użytkownik/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2012/editor data/ .

 

Ten z rozszerzeniem edt stworzony prze zemnie z komendą SWAP_TEAMS też?

Odnośnik do komentarza
Jak można przenieść zespół z niegrywalnej ligi go grywalnej czy jest taka możliwość np jak w FM 2008 SWAP_TEAMS?

można tak. można w edytorze zamienić.

 

 

A gdzie należy zapisać stworzony plik?

Tam gdzie edytor domyślnie chce go zapisać, chyba że zmieniałeś ustawienia folderu danych użytkownika.

Domyślenie jest to: C:/Users/Twój-użytkownik/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2012/editor data/ .

 

Ten z rozszerzeniem edt stworzony prze zemnie z komendą SWAP_TEAMS też?

Najlepiej po prostu odpal edytor, zamień drużyny i tyle, nie musisz tworzyć pliku ze swap_teams.

Odnośnik do komentarza

Nurtuje mnie pewien problem w najnowszym FMie. Moi newgeni (w sumie nie tylko moi tylko wszyscy w grze) nie mają twarzy. Sprawdzałem już to w ustawieniach i wszystko jest w porządku. Jest jakiś sposób żeby temu zaradzić? A poza tym chciałem się dowiedzieć czy Carlos Fierro na łatce 12.2 byłby wogóle zainteresowany przejściem do Pogoni Szczecin bądź Leeds United? A poza tym, kogo byście polecali na pozycję PŚ do Manchesteru City? Potrzeba mi zawodnika klasy absolutnie światowej, z pracy Milnera i Barrego nie jestem w pełni zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Nurtuje mnie pewien problem w najnowszym FMie. Moi newgeni (w sumie nie tylko moi tylko wszyscy w grze) nie mają twarzy. Sprawdzałem już to w ustawieniach i wszystko jest w porządku. Jest jakiś sposób żeby temu zaradzić? A poza tym chciałem się dowiedzieć czy Carlos Fierro na łatce 12.2 byłby wogóle zainteresowany przejściem do Pogoni Szczecin bądź Leeds United? A poza tym, kogo byście polecali na pozycję PŚ do Manchesteru City? Potrzeba mi zawodnika klasy absolutnie światowej, z pracy Milnera i Barrego nie jestem w pełni zadowolony.

 

Który masz rok rozgrywki? Jeśli jest to początek to proponuję talent z poprzednich FMów jakim był Verratti. W późniejszych latach wyczynia cuda w pomocy, jest doskonałym wykonawcą stałych fragmentów gry, ma także niesamowite "ostatnie" podanie i bardzo dobre strzały z dystansu. Myślę, że pieniądze, których będą za niego chcieć nie będą problemem prowadząc Man City.

Odnośnik do komentarza

Nurtuje mnie pewien problem w najnowszym FMie. Moi newgeni (w sumie nie tylko moi tylko wszyscy w grze) nie mają twarzy. Sprawdzałem już to w ustawieniach i wszystko jest w porządku. Jest jakiś sposób żeby temu zaradzić? A poza tym chciałem się dowiedzieć czy Carlos Fierro na łatce 12.2 byłby wogóle zainteresowany przejściem do Pogoni Szczecin bądź Leeds United? A poza tym, kogo byście polecali na pozycję PŚ do Manchesteru City? Potrzeba mi zawodnika klasy absolutnie światowej, z pracy Milnera i Barrego nie jestem w pełni zadowolony.

 

Który masz rok rozgrywki? Jeśli jest to początek to proponuję talent z poprzednich FMów jakim był Verratti. W późniejszych latach wyczynia cuda w pomocy, jest doskonałym wykonawcą stałych fragmentów gry, ma także niesamowite "ostatnie" podanie i bardzo dobre strzały z dystansu. Myślę, że pieniądze, których będą za niego chcieć nie będą problemem prowadząc Man City.

 

A czy ktoś może zna odpowiedź na 2 pierwsze pytania? Nurtuje mnie szczególnie to z newgenami. Nameless, dzięki za Verrattiego, sprawdzę go, mam nadzieję na bardzo udaną inwestycję na długie lata.

Odnośnik do komentarza

Może masz nie oryginalną wersję gry, jest to wersja okrojona nie posiadająca kilku elementów, m.in generowania twarzy newgenów, jeśli posiadasz oryginał zainstaluj grę jeszcze raz, albo sprawdź czy w internecie nie ma gdzieś folderu z generatorem :D

Odnośnik do komentarza

od jakiegoś czasu mam problem... mianowicie gdy przychodzi dzień meczu i pojawia się ekran wybierania składu komp mi zajebiście muli a przy okazji ja się zajebiście wkurwiam bo zmienić coś w składzie przy mulącym kompie to masakra. Wszystko wraca do normy gdy już odpalę mecz. Wie ktoś co może być tego przyczyną ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...