Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś kiedykolwiek zdołał wyciągnąć klub z mega zadłużenia? Zaakceptowałem ofertę Schalke, zapisałem stan gry po czym patrzę na finanse a tam pożyczka 216mln euro i rata 1,7mln co miesiąc... Czy jest realne osiągnąć cokolwiek z tym klubem???

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie nie wiem czy to w dobrym temacie ale skoro to ogólna dyskusja to pisze tutaj a mianowicie potrzebuje rady jaki klub byście polecali z najmniejszej ligi np 5 liga angielska ale chodzi mi o taki klub z którym będę pewien że awansuję o klase wyżej. nie musi to być liga ang. może być także inna liga ale mniejsza

 

Czy ktoś kiedykolwiek zdołał wyciągnąć klub z mega zadłużenia? Zaakceptowałem ofertę Schalke, zapisałem stan gry po czym patrzę na finanse a tam pożyczka 216mln euro i rata 1,7mln co miesiąc... Czy jest realne osiągnąć cokolwiek z tym klubem???

 

 

Proponowałbym przegląd kadry od młodzików po pierwszy skład,oraz sztab szkoleniowy i spróbuj wypatrzeć tych co są najmniej przydatni pozwalniaj ich lub posprzedawaj ważne żebyś tych nie potrzebnych wyrzucił na początek zredukujesz wydatki a w między czasie może jakiś klub złoży ci większą ofertę za kluczowego zawodnika i trochę wyjdziesz na prostą. Ja już miałem sytuację w pewnym klubie ligi argentyńskiej gdy byłem pod "kreską" i po rozegraniu 3 sezonów po redukcji składu i sztabu szkoleniowego udało mi się zaoszczędzić 25 mln euro więc myślę że jak dobrze to rozegrasz to w swoim klubie jesteś w stanie wykręcić więcej... No albo w ostateczności użyj edytora ale to sprawi mniejszą frajdę lepiej jakbyś sam pogłówkował pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam , może ktoś tutaj rozwiąże mój problem.

Niestety nie potrafię go dokładnie zdefiniować gdyż nie wiem z czego on wynika więc postaram się go dokładnie opisać .

 

Zacznijmy od początku. Grę zakupiłem w Empiku , ściągnąłem steam , zainstalowałem , została dokonana aktualizacja. Kiedy próbuję zacząć nową grę do wybrania mam dwie bazy danych , tą domyślną 12.0.0 oraz zaktualizowaną 12.2.0 ( no właśnie , najnowsza baza danych oznaczona jest numerkiem 12.2.2 więc czy aby tutaj nie powinien taki widnieć? ) wybieram kraje , dodaje menadżera, wszystko hula... jednak... jestem posiadaczem licencji do FMRTE i kiedy chcę go użyć wyskakuje mi komunikat , że moja wersja gry nie jest zaktualizowana , kompatybilna ( mam najnowszą wersję i wiem że ona osbługuję 12.2.2 ) i tutaj zaczynają się schody. Plik FM.exe jest oznaczony wartością 12.2.2fxxxxxx i niestety nie wiem czemu się tak dzieje ? Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić?

 

Wybaczcie , że cytuje własny post ale udało mi się rozwiązać problem. Wystarczy nadać plikowi Fm.exe prawa administratora ... trochę to dziwne i mało logiczne jednak ten sposób naprawił błąd z FMRTE .

Może w pszyłości jak ktoś będzie szukał to znajdzie rozwiązanie .

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem sobie dodatek z Ligą marzeń z tego linka. Ten dodatek posiada też logosy do drużyn i właśnie w tym problem. Nie wyświetla mi poprawnie logosy 3klubów: Beijing Dragons, Toronto Black Bears i Tokyo Samurais. Wie może ktoś dlaczego się tak dzieje. Pewnie to pytanie dla grafików, którzy się na tym znają. Logo innych drużyn wyświetla poprawnie, więc nie wiem w czym problem.

Odnośnik do komentarza

Może ID drużyn się zmieniło i w notatniku są przypisane nie do właściwych drużyn? Sprawdź ID drużyn które nie mają herbu (W opcjach poszukaj trybu który wyświetli Tobie ID) a potem herb (grafikę podpisz tym ID) wklej gdzie trzeba i to samo zrób w notatniku, szybko załapiesz sam.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma doświadczenia w zakupie klucza steam do FM 2012 z tej aukcji:

http://allegro.pl/fo...2452259510.html

 

Nigel, poczytaj komentarze, ten user ma sporo transakcji, trochę też ma negatywów, patrzyłbym tylko na ostatnie 30 dni

 

Czytałem. Wydaje się być OK, ale zawsze lepiej mieć informacje od kogoś kto przerobił taki zakup w praktyce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...