Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam spory problem,otóż do tej pory grałem sobie bezproblemowo w FM

Po jakimś czasie postanowiłem sobie powgrywać pare dodatków,loga,jakieś uaktualnione składy,taktyki itp.

Niestety wczoraj po chwilowej awari prądu kiedy akurat grałem w FM,coś zaczęło się psuć,gra się jakby psuła kiedy przechodziłem to wybory składu na mecz(czciona robiła się ogromna większość opcji nie dawała się kliknąć),pomyślałem że to zapis,zrobiłem nowy i dalej to samo,usunąłem wszystkie dodatki wgrane wcześniej,dalej to samo,odinstalowałem FM i znów wgrałem i bez zmian :(

Nie wiem co robić.Proszę o pomoc :(

 

Poniżej screen z treścią błędu:

joCrb.jpg

Najpierw trzeba zaznaczyć ukryte pliki i foldery czyli: C:\Panel Sterowania\Opcja folderów\pokaż ukryte pliki, foldery i dyski

Lokalizacja :

 

Windows XP: C:\Documents & Settngs\nazwa_użytkownika\Dane Aplikacji\Sports Interactive\Football Manager 2012\Settings

 

Windows Vista i Windows 7: C:\Użytkownicy\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2012\settings

 

Trzeba usunąć folder settings.

 

i błąd zostanie usunęty :)

Odnośnik do komentarza
Jak można przenieść zespół z niegrywalnej ligi go grywalnej czy jest taka możliwość np jak w FM 2008 SWAP_TEAMS?

można tak. można w edytorze zamienić.

 

Hejka, wie Ktos moze z Was jak przywrocic sobie z powrotem opcje okna wyskakujacego z komunikatem ze jestes pewien ze chcesz wykonac dana czynnosc?

wchodzisz w Ustawienia-> Ogólne-> po prawej stronie, 9 linijka od góry jest "Resetuj wyłączone komunikaty". zaznacz to.

Odnośnik do komentarza
Hejka, wie Ktos moze z Was jak przywrocic sobie z powrotem opcje okna wyskakujacego z komunikatem ze jestes pewien ze chcesz wykonac dana czynnosc?

wchodzisz w Ustawienia-> Ogólne-> po prawej stronie, 9 linijka od góry jest "Resetuj wyłączone komunikaty". zaznacz to.

 

Dziki za pomoc :) Odrazu lepiej sie gra ;)

Odnośnik do komentarza

kupiłem klucz do FM'a 12 i zainstalowałem go na steam'ie. Do tej pory nie miałem żadnych problemów ale jakiś czas temu FM poprostu mi zniknął... Nie ma instalki ani na steamie nie widnieje ktoś wie co jest tego przyczyną ?

 

pomoże ktoś ?

Efekt kupowania kluczy nieznanego pochodzenia. Nie dostałeś żadnej wiadomości od supportu steam?

Zażalenia kieruj raczej do sprzedawcy, nie do supportu.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam pytanko czy ktoś z Was ma może Megapaki z koszulkami i herbami? Chodzi mi o to, żeby nie obejmowały tylko dany kraj ale cały świat (kluby i reprezentacje). Im więcej klubów tym lepiej. I czy do FM2012 jest jakiś dodatek z niższymi ligami Polskimi?

 

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

pod koniec trzeciego sezonu gry dodałem dwie ligi ( włoską i czeską), ligi te pojawiły się w wykazie lig, ale nie figurują już w przekładce "wolna posada". Po prostu nie są jako ligi grywalne, nie można nigdy podjąc w nich pracy z poziomu rozgrywki. Czy tak już będzie, to jest błąd?

Odnośnik do komentarza

Witam,

pod koniec trzeciego sezonu gry dodałem dwie ligi ( włoską i czeską), ligi te pojawiły się w wykazie lig, ale nie figurują już w przekładce "wolna posada". Po prostu nie są jako ligi grywalne, nie można nigdy podjąc w nich pracy z poziomu rozgrywki. Czy tak już będzie, to jest błąd?

 

 

Czyli chcesz powiedzieć, że przez pierwszy sezon po dodaniu występują jako ligi niegrywalne i dopiero po roku można wybierać z tych lig zespoły by ewentualnie je prowadzić?

Odnośnik do komentarza

jak wybierasz ligi, które chcesz dodać to pojawia się data od kiedy liga będzie aktywna

 

 

Oczywiście tak też jest, ale te ligi cały następny sezon sa nieaktywne i nie mozna w nich grać...Wychodzi na to, że w moim przypadku to po prostu jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza

Witam , może ktoś tutaj rozwiąże mój problem.

Niestety nie potrafię go dokładnie zdefiniować gdyż nie wiem z czego on wynika więc postaram się go dokładnie opisać .

 

Zacznijmy od początku. Grę zakupiłem w Empiku , ściągnąłem steam , zainstalowałem , została dokonana aktualizacja. Kiedy próbuję zacząć nową grę do wybrania mam dwie bazy danych , tą domyślną 12.0.0 oraz zaktualizowaną 12.2.0 ( no właśnie , najnowsza baza danych oznaczona jest numerkiem 12.2.2 więc czy aby tutaj nie powinien taki widnieć? ) wybieram kraje , dodaje menadżera, wszystko hula... jednak... jestem posiadaczem licencji do FMRTE i kiedy chcę go użyć wyskakuje mi komunikat , że moja wersja gry nie jest zaktualizowana , kompatybilna ( mam najnowszą wersję i wiem że ona osbługuję 12.2.2 ) i tutaj zaczynają się schody. Plik FM.exe jest oznaczony wartością 12.2.2fxxxxxx i niestety nie wiem czemu się tak dzieje ? Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza

jaka masz wersje fmrte ? 5.2.4 czy 5.2.5. ? najnowsza obsluguje 12.2.2

 

 

Posiadam FMRTE w ver 5.2.5 . Niestety nadal nie uporałem sie z problemem . Możliwe , że źle szukam ale nie udało mi się nic wygooglować sensownego . Nadal nie wiem w czym leży problem .

Wiem , że gra pobiera tak jakby datebase z 12.2.2 , gdyż taki widnieje napis przy wyborze krajów którymi chcemy grać. Taką wersją oznaczony jest też plik exe.

Odnośnik do komentarza

Witam. Właśnie po kilku sezonach w fm 2012 dostałem crash dumpa. Grałem już dosyć długo i raczej już nie będzie mi się chciało grać od początku. Gram oczywiście na oryginale, nie posiadam żadnych dodatków poza graficznymi. Urlop nie pomaga. Zawsze wyskakuje w tym samym miejscu w grze (o tej samej dacie 19.06.2019). Czy komuś się kiedyś udało w jakiś sposób wygrać z błędem? Gdzie mógłbym wysłać plik dmp? Ewentualnie czy ktoś z forum mógłby odpalić u siebie plik sejwa i zobaczyć czy to nie problem ze sprzętem? Sejw jest dzień przed pojawieniem się błędu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. Właśnie po kilku sezonach w fm 2012 dostałem crash dumpa. Grałem już dosyć długo i raczej już nie będzie mi się chciało grać od początku. Gram oczywiście na oryginale, nie posiadam żadnych dodatków poza graficznymi. Urlop nie pomaga. Zawsze wyskakuje w tym samym miejscu w grze (o tej samej dacie 19.06.2019). Czy komuś się kiedyś udało w jakiś sposób wygrać z błędem? Gdzie mógłbym wysłać plik dmp? Ewentualnie czy ktoś z forum mógłby odpalić u siebie plik sejwa i zobaczyć czy to nie problem ze sprzętem? Sejw jest dzień przed pojawieniem się błędu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Najpierw trzeba zaznaczyć ukryte pliki i foldery czyli: C:\Panel Sterowania\Opcja folderów\pokaż ukryte pliki, foldery i dyski

Lokalizacja :

 

Windows XP: C:\Documents & Settngs\nazwa_użytkownika\Dane Aplikacji\Sports Interactive\Football Manager 2012\Settings

 

Windows Vista i Windows 7: C:\Użytkownicy\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2012\settings

 

Trzeba usunąć folder settings.

 

i błąd zostanie usunęty

Odnośnik do komentarza

bleck,

u mnie baza jest 12.2.0, gra 12.2.2, zarowno 5.2.4 jak i 5.2.5 dziala

 

 

Witam. Właśnie po kilku sezonach w fm 2012 dostałem crash dumpa. Grałem już dosyć długo i raczej już nie będzie mi się chciało grać od początku. Gram oczywiście na oryginale, nie posiadam żadnych dodatków poza graficznymi. Urlop nie pomaga. Zawsze wyskakuje w tym samym miejscu w grze (o tej samej dacie 19.06.2019). Czy komuś się kiedyś udało w jakiś sposób wygrać z błędem? Gdzie mógłbym wysłać plik dmp? Ewentualnie czy ktoś z forum mógłby odpalić u siebie plik sejwa i zobaczyć czy to nie problem ze sprzętem? Sejw jest dzień przed pojawieniem się błędu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

wrzuc na rapida, ale na 99,9% uszkodzony save, powodem uszkodzenia mogly byc dodatki graficzne

Odnośnik do komentarza

bleck,

u mnie baza jest 12.2.0, gra 12.2.2, zarowno 5.2.4 jak i 5.2.5 dziala

 

 

Witam. Właśnie po kilku sezonach w fm 2012 dostałem crash dumpa. Grałem już dosyć długo i raczej już nie będzie mi się chciało grać od początku. Gram oczywiście na oryginale, nie posiadam żadnych dodatków poza graficznymi. Urlop nie pomaga. Zawsze wyskakuje w tym samym miejscu w grze (o tej samej dacie 19.06.2019). Czy komuś się kiedyś udało w jakiś sposób wygrać z błędem? Gdzie mógłbym wysłać plik dmp? Ewentualnie czy ktoś z forum mógłby odpalić u siebie plik sejwa i zobaczyć czy to nie problem ze sprzętem? Sejw jest dzień przed pojawieniem się błędu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

wrzuc na rapida, ale na 99,9% uszkodzony save, powodem uszkodzenia mogly byc dodatki graficzne

Oto link: https://rapidshare.com/#!download|551p7|400515867|obrona_przed_craszem1.fm|282065|0|0

Z dodatków graficznych to mam skiny, loga i koszulki... Dzięki

Odnośnik do komentarza

Witam. Właśnie po kilku sezonach w fm 2012 dostałem crash dumpa. Grałem już dosyć długo i raczej już nie będzie mi się chciało grać od początku. Gram oczywiście na oryginale, nie posiadam żadnych dodatków poza graficznymi. Urlop nie pomaga. Zawsze wyskakuje w tym samym miejscu w grze (o tej samej dacie 19.06.2019). Czy komuś się kiedyś udało w jakiś sposób wygrać z błędem? Gdzie mógłbym wysłać plik dmp? Ewentualnie czy ktoś z forum mógłby odpalić u siebie plik sejwa i zobaczyć czy to nie problem ze sprzętem? Sejw jest dzień przed pojawieniem się błędu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Najpierw trzeba zaznaczyć ukryte pliki i foldery czyli: C:\Panel Sterowania\Opcja folderów\pokaż ukryte pliki, foldery i dyski

Lokalizacja :

 

Windows XP: C:\Documents & Settngs\nazwa_użytkownika\Dane Aplikacji\Sports Interactive\Football Manager 2012\Settings

 

Windows Vista i Windows 7: C:\Użytkownicy\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2012\settings

 

Trzeba usunąć folder settings.

 

i błąd zostanie usunęty

@ Smetek

Dzieki za propozycje. Mam win7 zrobiłem tak jak powiedziałeś. Błąd nadal jest. tylko inaczej to wygląda. Zauważyłem, że gra przeszła o ten jeden dzień jednak wywaliła się jak otwierałem w grze wiadomość ze skrzynki. Zresetowałem więc grę i anulowałem wszystkie subskrypcje. Teraz jakoś te kilka dni minęło bez błędu ale nie wiem czy to pomoże... Jest jakaś możliwość sprawdzenia sprawności sejwa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...