Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem sobie FM 2012 kilka dni temu, można powiedzieć że zaczynam wszystko od początku, oczywiście mam problemy, to już nie ta gra co kiedyś. Zaczynałem swoją przygodę z managerem na początku lat 90 na Amidze, kiedy gra zawierała tylko 4 ligi angielskie, zakończyłem na CM4, by potem troszkę pograć w FM 2008 i 2010.

 

Mam pytanie, czy dla każdej taktyki ustawia się oddzielnie stałe fragmenty gry, jeśli tak, to jak to zrobić do taktyki już istniejącej? cz da się, czy trzeba ją tworzyć od nowa?

 

będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie, czy dla każdej taktyki ustawia się oddzielnie stałe fragmenty gry, jeśli tak, to jak to zrobić do taktyki już istniejącej? cz da się, czy trzeba ją tworzyć od nowa?

nie, nie trzeba jej tworzyć od nowa. wystarczy wejść w zakładkę taktyka i stałe fragmenty. tam możesz bawić się rzutami rożnymi i wolnymi jak chcesz. przyporządkuj piłkarzy i zmieniaj.

 

Gra jest jednym wielkim błędem.. Na dodatek w niższych ligach zdarzają się boty.. których nie da sie pokonać..

parę błędów mniejszych lub większych się zdarza ale bez przesady. widziałem bardziej zbugowane gry. boty, których się nie da pokonać? wszystko się da. tylko trzeba po pierwsze czasu i wiedzieć jak. w rzeczywistości też wszyscy wszystkich pokonują? raczej nie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma botów nie do pokonania. źle ustawiony i prowadzony zespół czasem przegrywa z III ligowcami - pokazał to chociażby Rozwój Katowice w tym roku.

Błędy sędziów liniowych i brak zaangażowania niektórych graczy to raczej nie są błędy gry, to jest oddanie rzeczywistości (w większości przypadków).

Odnośnik do komentarza

Zauważyliście może taką zależność, że młodzi gracze są częściej kontuzjowani?

 

Jak grałem klubami czy reprezentacjami to jakoś tego nie zauważałem, ale ostatnio zacząłem karierę, gdzie prowadzę tylko Polskę U-21 i praktycznie co powołania, co news to mam masę kontuzji wśród mojej młodzieży...

 

Zagranie dwoma identycznymi jedenastkami jest niemal niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam spory problem,otóż do tej pory grałem sobie bezproblemowo w FM

Po jakimś czasie postanowiłem sobie powgrywać pare dodatków,loga,jakieś uaktualnione składy,taktyki itp.

Niestety wczoraj po chwilowej awari prądu kiedy akurat grałem w FM,coś zaczęło się psuć,gra się jakby psuła kiedy przechodziłem to wybory składu na mecz(czciona robiła się ogromna większość opcji nie dawała się kliknąć),pomyślałem że to zapis,zrobiłem nowy i dalej to samo,usunąłem wszystkie dodatki wgrane wcześniej,dalej to samo,odinstalowałem FM i znów wgrałem i bez zmian :(

Nie wiem co robić.Proszę o pomoc :(

 

Poniżej screen z treścią błędu:

joCrb.jpg

Odnośnik do komentarza

Hejka, wie Ktos moze z Was jak przywrocic sobie z powrotem opcje okna wyskakujacego z komunikatem ze jestes pewien ze chcesz wykonac dana czynnosc? Np zwolnic piłkarza wybieram wolny transfer i powinno wyskoczyc okno z komunikatem czy jestes pewien ze chcesz zwolnic pilkarza i ze to bedzie cie kosztowalo jakas tam kwote. Przez przypadek zaznaczylem sobie kiedys opcje nie pokazuj wiecej tego okna i teraz nie wiem jakie sa koszty zwiazane ze zwolnieniem danego pilkarza :( Jakby Ktos wiedział jak przywrocic z powrotem to powiadomienie to bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza

Tu są same błędy! Spalone gwizdane z niczego, stojacy gracze. Nie powieszm i chyba że pierwszoligowy zespół niemiecki nie pokona 3 ligowca? U mnie jest to niemożliwe i trzecio ligowiec mnie jedzie.. To gra nadaje się tylko do porpawki..

 

Po prostu grać nie umiesz.

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś raz na zawsze rozwieje moje wątpliwości - czy gwiazdki przy rozpoczynaniu gry realnie oddają szybkość rozgrywki itp?

Nie

moim zdaniem tak, pod warunkiem, że potem nie dodajesz(bądź usuwasz) nowych lig

no to ciekawe bo ja zawsze mam 0,5 gwiazdki a z 20 sezonów bez jakiejkolwiek zacinki rozgrywam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...