Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zmienili, nie wszystkim ale korekty były. Poza tym widoczne będą tylko w nowej grze, jeśli ciągniesz starego save'a to Cię nie dotyczącą tego typu zmiany. A jeśli nie potrzebujesz nowych transferów to graj na podstawowej bazie.

 

Już na tego patcha czekam od stycznia więc nie mam starego sava a o potencjale nic nie napisali albo ja źle widze albo słabo znam angielski (ale raczej dobrze hehehe )

 

Neil Brock (gość z SI) mi odpisał na forum SI, że CA i PA niektórych gości zostało zmienione zależało to od ich formy i opini scoutów więc jest GIT !!

Odnośnik do komentarza

Wiem, że temat był wałkowany milion razy, ale powala mnie łatwość polskiej ligi.... Beniaminkiem zdobyć 3. miejsce przy wcale nie rewelacyjnym składzie to już totalna porażka. Na plus jednak fakt poprawienia polskich newgenów. Przy pierwszym naborze dostałem dwóch bramkarzy z potencjałem 4,5 gwiazdki. Ogólnie prym wiedzie też nasza reprezentacja co jest już niedorzeczne...

Kolejny dowód, że ta edycja jest po prostu B A N A L N A. Nie wiem czy to łut szczęścia, a może akurat przypadkiem dobrze ustawiłem zespół na zdecydowanie lepszego rywala... :)

 

http://oi41.tinypic.com/2a0dlee.jpg

 

http://oi40.tinypic.com/2eehmht.jpg

 

Irytują mnie takie posty. Twierdzisz że łatwo jest zająć 3. miejsce beniaminkiem w polskiej lidze i jest to błąd: otóż w polskiej lidze rzeczywiście jest łatwo zając 3. miejsce beniaminkiem, co pokazują zespoły grające naprawdę nędzną piłkę a zdobywające wysokie pozycje w ostatnich latach. Polskie kluby w grze zachowują się podobnie do rzeczywistości - przeprowadzają transfery z określonych państw, nie zawsze słuszne, a ich trenerzy nie są najlepszymi fachowcami w swoim fachu na świecie. Jeżeli do tego wkracza gracz który ściąga sobie 15 przepakowanych zawodników z całego świata, których wyszukał widząc ich atrybuty, mając opinie scoutów, często dodatkowo oszukując i sprawdzając ich CA/PA w zewnętrznych programach to taką ligę ZAWSZE zdominuje. Inne kluby nie ściągną przepakowanego gracza z Nigerii czy Etiopii, siłą rzeczy ich wyprzedzisz.

 

Można się wypowiadać grając na zasadach HC, z ukrywaniem atrybutów itp. Inaczej jest to mało warte.

 

Osobną kwestią jest gra kadry, większość testów jakie ja prowadziłem (a było to >20 gier), nasza kadra raczej nie "wiedzie prymu", a gra na swoim zwykłym poziomie - jest w stanie awansować na wielkie imprezy, tam są silniejsi od niej.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego każdy od razu zakłada oszustwo..? Atrybuty mam ukryte, a w edytory nigdy się nie bawiłem. Skoro jest możliwość ściągnięcia pięć razy lepszych graczy np z Afryki, to dlaczego mam tego nie robić? Scout poleca, wystawia mu pięć gwiazdek, do tego gracz 20 letni wart 50tys euro, to jak tu nie skorzystać? A to że inne kluby z ekstraklasy ich nie ściągają to ja mam się dostosować do nich..? Kto karze mi przepłacać za Polaków, za których trzeba płacić kosmiczne kwoty a którzy i tak nic nie grają? I nie widziałem już dawno aby beniaminek zajął miejsce w pierwszej piątce Ekstraklasy lub awansował do fazy grupowej LE i lał w grupie wszystkich jak popadnie...

 

No ale fakt, może spróbuję kiedyś z niższymi ligami w jakimś kraju i to w pełni zweryfikuje realizm gry.

 

Nt reprezentacji mogę wypowiedzieć się jedynie po wynikach na Euro 2012 gdzie dotarli do ćwierćfinału pokonując po drodze Włochów i Rosjan. Później wygrana u siebie w el. do MŚ z Anglią i Ukrainą po 3:0... Różne są rodzaje rozgrywek. Wcześniej na forum ktoś pisał o MŚ w Brazylii bez Anglików, Francuzów i Holendrów. I to wszystko ma być realistyczne..?

 

Jeden jest element w pełni realistyczny, który denerwuje mnie również w rzeczywistości. Na stanowiskach szkoleniowców klubów ekstraklasy wciąż przewijają się te same nazwiska. Tylko tasują się co jakiś czas. W kółko ci sami...

Odnośnik do komentarza

Nie no, żenada i tyle. Cisną mi się na klawiaturę naprawdę niecenzuralne słowa:?@$!@#$#@. Od jakiegoś czasu, jak zauważyłem od sezonu 2015/2015, gra lubi sobie czasami (co 2-3 miesiące) zawiesić się i zrzucić do paska. Nie da się nic z nią zrobić, poza wyłączeniem w Managerze Zadań, bo j.....ny "program nie odpowiada"...No szlag mnie trafi!!!

Odnośnik do komentarza

Maddox_ , polska liga jest latwa, ja grajac z 4 ligi polskiej w 5 sezonow do ekstraklasy [ przystanek w 1lidzie zaczolem z taxa kombinowac i musialem zimowac xD , a w 6 sezonie majster jako beniaminek ;pp... ale nie dlatego chcialem napisac ;P .. chodzi o to ze w mojej karierze w Polsce po 1 sa teleny na miare Legend , nastepnie Ślask Legia czy Lech sprowadza takich graczy ze po sezonie Chelsea Real czy Inter skupuja od nich masowo , najzabawniejsze jest to ze grajac juz w serie A , junior z Jagi odrzucili 150tys zł tygodniowo xd na rzecz 10 tys w Jadze , fakt faktem jaga w LM grała , i dobrze swiadczy o tym ze nasza rodzima ekstraklase mazna wypromowac na czołowa lige europy :) [ przynajmniej w fmie mozemy tego doswiadczyc :D ;) ]

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do kogoś kto ma najnowszego patcha.

1. Czy mógłby mi ktoś przesłać na priv albo dać linka do imgura ze składem Warty Poznań?

2. I czy ktoś mógłby sprawdzić jaka jest frekwencja na meczach Zielonych - nadal spora czy jednak to poprawiono?

 

Bo nie wiem czy warto pobrać nowego patcha. Kończyłem sezon Deportivo i nie chciałem zmian w silniku meczowym ;)

Odnośnik do komentarza

Posrana sytuacja z napastnikami, przynajmniej u mnie, po aktualizacji. Mianowicie, napadzior pokroju Fierro, który przed paczem walił jak durny, teraz sam na sam, z 5-6 metrów, strzela 10 metrów....obok bramki najczęściej...albo prosto w bramkarza, bez względu na jego klasę.... Nie raz, i nie tylko on, bo i Yermolenko, Suarez i inni, zajefajni newgeni robią podobnie. Nawet na pustą bramkę, po minięciu bramkarza im się zdarza...

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy patch zmieniał coś z finansami (w change logu nic nie ma na ten temat ale wolę zapytać...)? Otóż awansowałem z drugiego miejsca w League1 prosto do Championship (Anglia oczywiście) i dostałem ledwie 10 tyś funtów za miejsce w lidze, podczas gdy za awans przez baraże z L2 do L1 dostałem znacznie więcej. To normalna kwota te 10 000?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego każdy od razu zakłada oszustwo..?

Nie zakładam oszustwa, po prostu mówię że gracz ma dużo większe możliwości niż AI w kwestii kupowania tanich, genialnych graczy - dzięki temu zdobywasz te wysokie miejsca z dużą łatwością. Dodatkowo sporo graczy do ułatwień będących w grze dodaje zewnętrzne wspomagacze.

 

Skoro jest możliwość ściągnięcia pięć razy lepszych graczy np z Afryki, to dlaczego mam tego nie robić? Scout poleca, wystawia mu pięć gwiazdek, do tego gracz 20 letni wart 50tys euro, to jak tu nie skorzystać? A to że inne kluby z ekstraklasy ich nie ściągają to ja mam się dostosować do nich..? Kto karze mi przepłacać za Polaków, za których trzeba płacić kosmiczne kwoty a którzy i tak nic nie grają?

Nikt nie broni ich ściągać, ale potem się nie dziw że nieźle grasz w lidze (pomijam fakt że to 3. miejsce, a nie zdominowanie ligi). Ci gracze dają ci bonus, który błędnie określasz banalnym poziomem gry.

 

I nie widziałem już dawno aby beniaminek zajął miejsce w pierwszej piątce Ekstraklasy lub awansował do fazy grupowej LE i lał w grupie wszystkich jak popadnie...
Dlatego że nasze beniaminki i słabsze kluby dostające się do pucharów ściągają/ściągały szrot albo piłkarzy niezłych, czasem nawet dobrych - gdyby ściągnęły pakę 5-gwiazdkowych talentów to też byłoby lepiej, rozumiesz?

 

No ale fakt, może spróbuję kiedyś z niższymi ligami w jakimś kraju i to w pełni zweryfikuje realizm gry.
Niższe ligi tu niekoniecznie dużo zmienią, prędzej zasady HC, wyrównujące szanse człowieka i AI.

 

Nt reprezentacji mogę wypowiedzieć się jedynie po wynikach na Euro 2012 gdzie dotarli do ćwierćfinału pokonując po drodze Włochów i Rosjan. Później wygrana u siebie w el. do MŚ z Anglią i Ukrainą po 3:0... Różne są rodzaje rozgrywek. Wcześniej na forum ktoś pisał o MŚ w Brazylii bez Anglików, Francuzów i Holendrów. I to wszystko ma być realistyczne..?
Słyszałem o PNA bez Egiptu, Kamerunu i Nigerii! To symulacja, przy tylu próbach (i niepełnej bazie zawodników) coś takiego musiało się zdarzyć.

 

Jeden jest element w pełni realistyczny, który denerwuje mnie również w rzeczywistości. Na stanowiskach szkoleniowców klubów ekstraklasy wciąż przewijają się te same nazwiska. Tylko tasują się co jakiś czas. W kółko ci sami...
Specjalnie tak ustawiałem reputacje naszych trenerów żeby oddać tą sytuację, jestem zadowolony z efektów :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...