Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

jedynie co mi rozum podpowiada , to pokombinuj w ustawieniach , odswiez skorke , zmien ja, a jesli to nie pomoze reinstal , ewentualnie mozesz jeszcze myche sprawdzic ;/ , pewnie wiekszosc olewa Twój problem , lecz tak sie ostatnio zastanawialem gdybym mial klikac 2 razy to wiecej ... irytowalo by ,mnie to i załoze sie ze nie tylko mnie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam inny problem, a mianowicie gdy usiłuję kontynuuować grę (wielki przycisk "kontynuuj") muszę dwukrotnie kliknąć w ten przycisk, jednakże każdorazowe naduszenie tego przycisku przenosi mnie do innego ekranu (skład, historia, terminarz, etc.). Nic z tym nie da się zrobić, bynajmniej ja nie wiem co. Możecie pomóc? :)

Miałem taki problem, gdy używałem zestawu mysz i klawiatura bezprzewodowa firmy Labtec, zmiana na starą klawiaturę i mysz go rozwiązała.

Odnośnik do komentarza

Witam, nie znalazłem odpowiedniego tematu, więc zapytam tutaj. Chciałbym zacząć opisywać swoją karierę w odpowiednim dziale, mam jednak pytanie. Czy jakoże, rozegrałem już 4 sezony, mogę je przedstawić w krótszej formie, 1 post zawierałby opis sezonu. I drugie pytanie, Czy nie można wklejać screenów tabel itd ?. Po zapoznaniu się z kilkoma tematami, widzę, że większość przedstawia ją w formie wpisowej. Dziękuje

Odnośnik do komentarza

Witam. Przydarzyło mi sie coś...masakrycznie dziwnego. Otóż, prowadzę Urugwaj (sezon 2015/2016) i przed Copa America na sparingi powołałem wygenerowanego ŚO. Był świetny, w 2 meczach strzelił 2 bramki i był nie do przejścia w obronie, więc postanowiłe dołączyć go na Mistrzostwa. Zgłosiłem go normalnie. I co? Pojawił się Crash dump, problem z uruchomieniem gry, po czym sprawdziłem spójność plików przez Steam i włączyłem grę. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że tenże zawodnik, o którym mowa, zniknął! Tzn. w meczach, gdzie strzelił bramki i w których grał jest w składzie, ale na CA już go nie miałem i grałem bez jednego zawodnika! Usunęło mi go, już go nie mam w bazie danych... No jakiś absurd...

Odnośnik do komentarza

scouci oceniają go na 4,5(gwiazdki), aczkolwiek nie raz scouci sie mylili :) tak więc pytam bardziej doświadczonych graczy! :DChodzi mi o to czy będzie mógł "rządzić i dzielić" w pierszym składzie :P?

Staty fajne, i jak go oceniają wysoko to teraz wystarczy pewnie tylko dobrze go poprowadzić.

Jednak też mam nieraz z tym problemy i zawodnicy, którzy mają być gwiazdami kończą w wieku 20 lat z 2-3 gwiazdkami. Chociaż udało mi się wytrenować 3 zawodników z Francji, którzy teraz są podstawowymi zawodnikami tego kraju i ze statystykami na wysokim poziomie. Może tak być dlatego, że już w wieku 17-18 lat byli na tyle dobrzy żeby wygryźć moich podstawowych napadziorów i od 10 sezonów regularnie grają w Polsce nawet nie myśląc o odejściu na zachód.

Swoją drogą czy u was też pojawia się tak dużo utalentowanych newgenow we Francji? Sam mam w grze chyba 6 francuzów w swoim zespole, inne drużyny też mają ich sporo, a reprezentacja Francji wygrywa wszystko co może...

Odnośnik do komentarza

Panowie mam dosyć duży problem. W rundzie jesiennej jestem w stanie zdobyć powyżej 30 punktów i być w czołówce ligi, gdy przychodzi wiosna, przerwa 2 miesięce (w Polskiej lidze gram) i mój zespół przechodzi jakąś metamorfozę i gra bardzo kiepsko. Wygram w rundzie wiosennej może z 3 mecze góra, czym to może być spowodowane ?

 

Drugi problem to taki: Strzelam bramkę, dochodzi 88 minuta, lub później i przeciwnicy wyrównują, Dajcie jakieś wskazówki, co robić, by tak się nie działo.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam dosyć duży problem. W rundzie jesiennej jestem w stanie zdobyć powyżej 30 punktów i być w czołówce ligi, gdy przychodzi wiosna, przerwa 2 miesięce (w Polskiej lidze gram) i mój zespół przechodzi jakąś metamorfozę i gra bardzo kiepsko. Wygram w rundzie wiosennej może z 3 mecze góra, czym to może być spowodowane ?

 

Drugi problem to taki: Strzelam bramkę, dochodzi 88 minuta, lub później i przeciwnicy wyrównują, Dajcie jakieś wskazówki, co robić, by tak się nie działo.

 

igdy nie gralem ligi polskiej i nie miałem zimowej przerwy ale może być to spowodowane za mocnym treningiem w czasie przerwy czyli zmniejsz obciążenia treningowe a problem drugi to chyba dotyczy większości graczy i pewnie tyczy się przede wszystkim meczów wyjazdowych, moja rada jest taka, że jeśli widać, że przeciwnik ostro atakuje po 75 min to tak po 80 wstaw 5 defensora ustaw gre defensywną i gra na czas, bez ryzyka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...