Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

siema POMÓŻCIE !! mam oryginalnego fm 12 wszystko zawsze było ok dopiero od nowego patcha 12.1.1 dokładnie w dniu z 5/6 grudnia 2011 roku zawsze wywala mnie z gry i wyskakuje komunikat od misrosoft windows, że PROGRAM FOOTBALL MANAGER 2012 PRZESTAŁ DZIAŁAĆ. Dodam, że instalowałem directx, net framework, aktualizacje karty graficznej z funkcję DEP też wyłączyłem. CZEKAM NA ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!!!

 

Problem rozwiązany kod błędu 41

jeśli mogę komuś pomóc link poniżej

http://forumcm.net/i...5307-fm-12-faq/

 

Usunąłem. Poprawa jest o tyle, że wywala do Windy po 5 sekundach, a nie po 30 minutach czekania :D

 

spróbuj offline odpalić fm

albo zrób reinstalacje i jeszcze raz usuń settings w trybie offline

 

Wy się śmiejcie, a tu pomogły wydane dziś nowe sterowniki do grafy (NVIDIA 295.73 do Win 7 64-bit). I teraz mam cholerny dylemat, czy kontynuować, czy poczekać jednak na nowego patcha i nową bazę :D

Odnośnik do komentarza

Po awansie do I ligi polskiej prezes sprzedał mi zawodnika, najlepszego obrońcę za przeszło milion złotych. czy da sie temu jakoś zapobiec że więcej się taka sytuacja nie powtórzyła czy niemem wpływu na takie decyzje.

byc moze pomoze ustalenie ceny zaporowej za danego zawodnika, moze niektore kluby odstraszyc. ;)

 

Po awansie do I ligi polskiej prezes sprzedał mi zawodnika, najlepszego obrońcę za przeszło milion złotych. czy da sie temu jakoś zapobiec że więcej się taka sytuacja nie powtórzyła czy niemem wpływu na takie decyzje.

byc moze pomoze ustalenie ceny zaporowej za danego zawodnika, moze niektore kluby odstraszyc. ;)

Odnośnik do komentarza

Fasol, ale co da ustalenie ceny zaporowej, skoro klub może złożyć ofertę niższą, a prezes i tak ją przyjmie?

 

pawelek78: Musiałbyś złożyć propozycję tego gracza innym klubom i liczyć, ze Twój zawodnik wybierze ofertę innego klubu niż ten, którego ofert została zaakceptowana przez prezesa - wtedy będziesz mógł, po ugzodnieniu kontraktu przez zawodnika, zatrzymać cały proces.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pewien problem, z którym wcześniej nigdy nie miałem do czynienia a mianowicie podczas gry czasem jest to parę minut czasem dłużej wywala mnie z gry pisząc, że jest błąd aplikacji:

http://imageshack.us/photo/my-images/42/errorfm1.png/

 

I teraz co z tym fantem zrobić - bo to chyba nie jest ten sam problem co z błędem 41?

Odnośnik do komentarza

Fasol, ale co da ustalenie ceny zaporowej, skoro klub może złożyć ofertę niższą, a prezes i tak ją przyjmie?

 

 

Może, ale nie musi. U mnie często przy cenach zaporowych kluby w ogóle nie składały oferty. Jedynie w prasie pojawiała się informacja, że szykują ofertę w wysokości +/- połowy ceny zaporowej i na tym się kończyło.

 

Słyszałem też o tym, żeby ustawić za danego zawodnika 0 lub inną małą sumę. Wtedy prezes nie przyjmie takiej oferty, ale musisz się liczyć z tym, że będziesz musiał się sporo naklikać, a piłkarz może się obrazić, że odrzucasz oferty lepszych drużyn.

Odnośnik do komentarza

niestety ten save przepadł mozej, pojawił się błąd crash dump na którego do tej pory nie znaleziono lekarstwa

 

Ja dopiero zacząłem grać ten sezon więc w sumie wiele nie straciłem ale teraz problem jest taki, że przy nowym sezonie problem może znowu wystąpić i teraz zastanawiam się jak ominąć ten problem i czy np. usunięcia i instalacja gry od nowa coś da?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy ktoś może mi powiedzieć co się stało mojemu efemu?

 

http://i.imgur.com/HWszn.png

 

Wszystkie okna, które pojawiają się w grze wyglądają dokładnie tak jak powyżej. Nie da się w nic na nich kliknąć, a jedyne co działą to 'escape', który je wyłącza. Nie zmienia to jednak faktu, że nie jestem w stanie uruchomić gry, save'a, a nawet wykonać części rzeczy w ustawieniach. Reinstalowałem grę, zmieniłem skórkę, kombinowałem jak się da, ale nic nie pomogło. Ktoś wie, co to może być? Dodam, że kilka miesięcy temu FM działał dobrze.

Odnośnik do komentarza

Czy przydarzył się komuś taki bug?

 

Zdobyłem Mistrzostwo Polski i powinienem rozpocząć eliminacje do Ligi Mistrzów od 3 rundy tak jak w ostatnim sezonie, kiedy odbyło się losowanie, zdziwiłem się że mnie tam nie ma ... a podczas losowania ostatniej rundy ... okazało się że będę losowany w grupie najwyższych miejsc w lidze ...

Odnośnik do komentarza

Ja mam inny problem, a mianowicie gdy usiłuję kontynuuować grę (wielki przycisk "kontynuuj") muszę dwukrotnie kliknąć w ten przycisk, jednakże każdorazowe naduszenie tego przycisku przenosi mnie do innego ekranu (skład, historia, terminarz, etc.). Nic z tym nie da się zrobić, bynajmniej ja nie wiem co. Możecie pomóc? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...