Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie, pomóżcie. Byłem ostatnio zmuszony na nowo zainstalować FM 2012 i pojawił się problem. Otóż w trakcie gry, kiedy wejdę w profil swojego kontuzjowanego piłkarza nie mogę znaleźć informacji o tym, jak długo potrwa jego przerwa w grze. Wcześniej nie miałem z tym problemu i informacja była bodajże pod atrybutami zawodnika, teraz nie ma tam nic. Kiedy klikam na "szczegóły kontuzji", przenosi mnie właśnie na okno z jego atrybutami, a tam nie ma nic o pozostałym czasie do powrotu.

 

No i druga sprawa, bo już nie pamiętam czy tak ma być ;) Steam informuje mnie, że nie ma żadnych aktualizacji dla gry. Kiedy załączam nową grę pojawia się baza 12.0.0. U góry, obok napisu Football Manager 2012 jest "wersja gry 12.1.1". Tak ma być?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Cześć,

nigdy nie miałem takiego problemu, ale dopiero co w piątym sezonie grając Lechem, zauważyłem dziwne zjawiska dotyczące kontuzji. Przechodząc do sedna, zawodnicy nie doznają kontuzji na treningach, może raz na jakiś czas, ale tutaj mowa o meczach - nie wiem z jakiego powodu. Obecnie mam siedmiu zawodników, którzy 'wylecieli' na około dwa, trzy miesiące. Czy to bug? Sam już nie wiem, nigdy się z czymś takim nie spotykałem. Obciążenia treningowe mam ustawione na średnie. Spotkaliście się z takim problemem? Zapraszam do dyskusji i wyjaśnień.

Odnośnik do komentarza

cóż czasami się zdarzają ;/ przez 5 sezonow mialem 2 i oby ani razu wiecej ;) ;/ , jedyne co moge polecic to autosave co miesiac

 

Co trzeba zrobić aby wyświetlały mi się twarze newgenów ?

opcje w grze ==>> obraz i dzwiek [ opcja ustawienia obrazu :"Wyświetlanie zdjec"auntentyczne i wygenerowane"

Tą opcję miałem już miałem zaznaczoną mimo wszystko nadal nie ma ich mordek. Możliwe, że to wina skóry?

Odnośnik do komentarza

Ponownie zapytam, bo dalej nie wiem, czy mój Steam ściąga mi aktualizacje (wyświetla, że nie ma żadnych dostępnych dla tej gry). Czy obecna wersja gry to 12.1.1?

 

No i pozwolę sobie wkleić kawałek screena. Pod atrybutami mam wolne miejsce, kiedyś jeszcze przed reinstalacją gry miałem tam szczegóły odnośnie kontuzji, tj. czasu do powrotu do treningów. Wiecie może skąd taki problem? link http://img43.imageshack.us/img43/2250/kontuzjafm.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wszytko w porządku bo aktualizowana była sama gra (silnik), a nie baza danych. I tak, baza to 12.0.0, a wersja gry to dokładnie 12.1.1 244099(m.e v993). Uaktualnienie bazy powinno wyjść na początku marca, jak to było co roku.

 

EDIT Widzę, że te 244099 to u mnie także "Wersja utworzonej rozgrywki", więc pewnie u Ciebie będzie inny numer.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z zakontraktowaniem scouta, gdy chcę zaoferować jakiemuś kontrakt wyświetla się że nie chce on negocjować z moim klubem, wszystkie opcje są na szaro, w miejscu wyboru posady zamiast scout jest asystent(asystenta mam). W klubie nie ma żadnego scouta więc to nie wina ograniczeń klubowych. Dodatkowo wywala grę gdy klikam by wejść w profil asystenta, nie używałem fmrte, gram online, kolega nie ma problemów.

 

 

No dobra, nie ja mam ale kolega z którym gram ma, a to uniemożliwia rozgrywkę ;). Dodam, że problem nie występuje gdy chce się zatrudnić regena, ale każdy inny scout (nawet bezrobotny) jest nie do zatrudnienia. Nie jest to wina ograniczeń klubu odnośnie liczby scoutów, nie jest to także wina budżetu płacowego, czy też tego, że potencjalny scout nie widzi siebie w innej roli niż asystent, jest to stricte błąd gry, kwestia czy da się go naprawić? Może w FMRTE wywalić asystenta obecnego który najwidoczniej wywołuje kraszdampy? Co robić, jak żyć? Miał już ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza

Witam.Mam problem z połączeniem się przez internet.Problem jest o tyle dziwny że grałem z kolegą przez internet normalnie do czasu zmiany adresu zamieszkania:) dostawce internetu mam tego samego,numer ip podałem nowy mimo to nie dochodzi do etapu wpisywania hasła serweru.Jeśli to pomoże w zdiagnozwoaniu problemu to internet został o tyle zmodyfikowany ze dostałem moduł do zrobienie Wifi w domu,ale jeszcze go nie podłączyłem.Modem mam ten sam.Jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę o pomoc:) nie znalazłem takiego samego tematu w internecie ani tu na forum,jeśli jednak źle szukałem czekam za linkiem

Odnośnik do komentarza

Mam problem. W mojej drużynie jest zawodnik, który gra bardzo samolubnie, bardzo rzadko podaje. Z jego akcji nie ma praktycznie żadnego pożytku, akcje kończy strzałami w gołębie na stadionie :D. Gra na pozycji OPŚ. Czy da się go oduczyć takiego zachowania?

Wchodzisz w interakcje z zawodnikiem, bierzesz naucz nowego zagrania (jakoś tak), i dajesz by raczej podawał partnerom niż szukał pozycji do strzału. Inna sprawa, że jak ma mały atrybut współpracy to raczej się na to nie zgodzi, i zostanie ci szukanie innego OPŚ'a, bo na tej pozycji typ gracza który płoszy gołębie na stadionie jest bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...