Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Do każdej części FM ukazywał się dodatek ze "starymi" składami, tzn. znanymi zawodnikami typu Romario, Di Stefano, Pele itd. Czy natknął się ktoś z Was na taki dodatek do "dwunastki". Interesowała by mnie właśnie taka stara kompilacja zawodników lub składy klubów mniej więcej w latach 1992-1996

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja mam znowu inny problem.. Gram drużyną z 5ligii angielskiej, więkoszości piłkarzy kończyły się półzawodowe kontrakty, a jak chciałem przedłużać to mogłem wybrać tylko opcję "bez kontraktu", gdzie płaci się jedynie za występy i bramki. Jeżeli zmieniam na "półzawodowy" w ofercie to na czerowno podświetla mi się "długość kontraktu", gdzie pisze "nie wybrano", a nie da się zmienić na konkretną datę ponieważ : "konieczna jest zmiana oferty ze względu na ograniczenia nałozone przez zarząd".

 

Nie mam pojęcia o co chodzi, zwiększyłem budżet płacowy tak, że do wykorzystania mam jeszcze ponad 30% całej sumy przeznaczanej co miesiąc na płace.

 

Mogę natomiast bez problemu oferować kontrakty normalnie zawodnikom bez klubów, którzy są dostępni z wolnego transferu. Paraliżuje to cały klub bo piłkarze z "bez kontraktu" są traktowani jako wolni i kiedy ktoś im przedstawi propozycje "półzawodową" to lecą na to od razu, a mój skład z tygodnia na tydzień marnieje.

 

Wie ktoś o co z tym chodzi? Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez Dudek
Odnośnik do komentarza

Zajebisty pacz gram z kumplem angielska i narazie przez 5 sezonow byl 1 crash dump a tera w 1 miesiacu juz 4 pozdro ... tak to jest kupic oryginalna gre oO

fajny prezent na gwiazdkę nam zrobili!!!!!!crash crash crash i jeszcze raz crash. super patch.

nie wiecie czy można pograć bez tego super g...a?

 

U mnie crashe zaczęły się pojawiać po aktualizacji, ale od czasu ustawienia w stimie trybu offline wszystko śmiga tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza

Czy w przypadku grania kryciem strefowym, ustawianie ścisłego krycia ma jakiś sens ?

 

Jaka jest różnica między ustawieniem "krycie indywidualne" + "ścisłe krycie", a "krycie indywidualne" bez ścisłego ?

Kolejna sprawa. Jak grać w przypadku bardzo wysokiego pressingu stosowanego przez naszego rywala, oraz wysoko ustawionym zawodnikom ? Co zrobić, aby napastnicy wykorzystywali sytuacje ? Naprawdę mam sporo akcji podbramkowych, a wykorzystuje może 20%. Potrafię mieć 3 sytuacje sam na sam w meczu i nic, jak temu zaradzić ?

Odnośnik do komentarza

Wspaniały ten nowy patch, nie dość, że po raz pierwszy wyrzuciło mnie z gry, to w ciągu pierwszego miesiąca po zaktualizowaniu kontuzji doznało 7 zawodników w tym 6 z podstawowego składu i to praktycznie wszyscy na miesiąc lub dłużej. Rozegrałem już nie jeden sezon ale to zdarzyło mi się po raz pierwszy

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem co jest z tymi crashami. FM 11 i 12 gram na dwóch kompach: stacjonarnym i laptopie. W ciągu dwóch lat, łącznie gry na obu seriach, przydarzyły mi się może 2, góra 3 crash dumpy. A z tego co czytam to u niektórych pojawiają się one dość często.

 

Co mi się bardzo podoba w patchu to, to że po zminimalizowaniu gry mecz śmiga dalej :)

 

Znalazł ktoś "stare" składy? (pytanie w pierwszym poście na tej stronie)

Odnośnik do komentarza

Mam problem, mam w klubie 10 trenerów, moge zatrudnic ogółem 15. Chce zatrudnic trenera i wyskakuje mi, ze nie moze do mnie przyjsc, bo kolejny trener jest niepotrzebny, nigdy przedtem sie mi cos takiego nie zdarzyło, gdy nie mialem wykorzystanego limitu zatrudnienia trenerow.

Wejdź w Siedzibę zarządu i zobacz ile możesz zatrudnić maks. trenerów (razem z trenerami siłowymi, bramkarskimi i pierwszego zespołu). Screen ode mnie: maks mogę zatrudnić 6 trenerów i mam 6 trenerów.

 

http://i41.tinypic.com/nlritc.png

Odnośnik do komentarza

Mam problem, mam w klubie 10 trenerów, moge zatrudnic ogółem 15. Chce zatrudnic trenera i wyskakuje mi, ze nie moze do mnie przyjsc, bo kolejny trener jest niepotrzebny, nigdy przedtem sie mi cos takiego nie zdarzyło, gdy nie mialem wykorzystanego limitu zatrudnienia trenerow.

Wejdź w Siedzibę zarządu i zobacz ile możesz zatrudnić maks. trenerów (razem z trenerami siłowymi, bramkarskimi i pierwszego zespołu). Screen ode mnie: maks mogę zatrudnić 6 trenerów i mam 6 trenerów.

 

http://i41.tinypic.com/nlritc.png

 

Ja ogólnie moge zatrudnic 15 specjalistow, a mam 11. Jedyne wytłumaczenie, ze samych trenerow moge miec 4 a mam 7

Odnośnik do komentarza

Do każdej części FM ukazywał się dodatek ze "starymi" składami, tzn. znanymi zawodnikami typu Romario, Di Stefano, Pele itd. Czy natknął się ktoś z Was na taki dodatek do "dwunastki". Interesowała by mnie właśnie taka stara kompilacja zawodników lub składy klubów mniej więcej w latach 1992-1996

 

http://www.centrumfm.org/plik-711,All_Stars_Database.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...