Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w polskiej różnie to wygląda, czasem nie strzelają przez kilka meczów, a czasem potrafią 5-6 goli w 3 meczach załadować. W brazylijskiej podobnie.

 

Mam następujący problem. Mam w Wiśle 6mln na transfery i 150tys. na płace, z czego wykorzystanych jest 73tys., a mimo to mogę zaoferować maxymalnie 7,5tys w kontrakcie. Niech ktoś pomoże, bo mam kasę na kupno dobrego piłkarza, ale nie mam szans go opłacić... Dajcie no jakąś dobrą poradę.

 

Mała aktualizacja do problemu - sprzedałem trzech gości, którzy razem zarabiali naprawdę grosze, budżet płacowy skoczył może o 2-3k, a już mogę oferować maksymalnie 13k w kontrakcie.

Ja zawsze przesuwam suwak na max w lewo, tak by budżet płacowy był na max a transferowy na 0. Wówczas możesz zaoferować max kwotę grajkowi...jeśli chcesz więcej to musisz pytać zarząd...

Odnośnik do komentarza

Przytrafił mi się dziwny bug...

Prowadziłem reprezentację RPA w trzech meczach (3 zwycięstwa)...i nagle Smuda przeszedł na emeryturę więc złożyłem podanie i zostałem wybrany na sternika reprezentacji...po 2 dniach nagle zgłasza się RPA z propozycją ponownego objęcia reprezentacji tego kraju...

http://imageshack.us...6/40865413.jpg

To czeste zjawisko , bynajmniej u mnie tak mialem w 1 save
Odnośnik do komentarza

Przytrafił mi się dziwny bug...

Prowadziłem reprezentację RPA w trzech meczach (3 zwycięstwa)...i nagle Smuda przeszedł na emeryturę więc złożyłem podanie i zostałem wybrany na sternika reprezentacji...po 2 dniach nagle zgłasza się RPA z propozycją ponownego objęcia reprezentacji tego kraju...

http://imageshack.us...6/40865413.jpg

To czeste zjawisko , bynajmniej u mnie tak mialem w 1 save

 

Po co używacie słowa, znaczenia których nie rozumiecie...ech...

Owszem, zdarza się to, ale chyba tylko wtedy, gdy samemu się odejdzie do innego klubu/reprezentacji.

Edytowane przez Dudek
Wyboldowanie wystarczy.
Odnośnik do komentarza
A jest Taki pliczek, który dodaje prawdziwe nazwy klubów np:

 

 

 

Lech Poznań

 

Legia Warszawa

 

a nie samo Lech lub Legia ??

 

coś ala "vetr revolution" lecz do Fm 12?

Było już nie raz, wystarczyło poszukać.

 

http://www.centrumfm...Club_Names.html

 

 

tylko oczywiście grę musisz zacząć od nowa :(

 

- oj nie.... trudno moze cos innego wyjdzie..

Odnośnik do komentarza

Nie spotkałem się z czymś taki, nie wiem czy to bug czy nie. Chyba jedyną rzeczą, którą teraz mógłbyś zrobić, byłaby ingerencja edytorem i usunięcie siebie z nielubianych przez agenta osób

 

Bug polega na tym, że zawodnik bardzo chce przejść do mnie agent nie dopuszcza do złożenia oferty bo... jego klient nie jest zainteresowany moim klubem !!! Chwalenie Teveza aby ten zwolnił agenta jest bezcelowe bo taki fakt może mieć miejsce w momencie odrzucenia złożonej mojej oferty a tu nie dochodzi do złożenia oferty z powodu stanowiska agenta, który ma działać w imieniu zawodnika i to jest BUG !

Odnośnik do komentarza

U mnie w polskiej różnie to wygląda, czasem nie strzelają przez kilka meczów, a czasem potrafią 5-6 goli w 3 meczach załadować. W brazylijskiej podobnie.

 

Mam następujący problem. Mam w Wiśle 6mln na transfery i 150tys. na płace, z czego wykorzystanych jest 73tys., a mimo to mogę zaoferować maxymalnie 7,5tys w kontrakcie. Niech ktoś pomoże, bo mam kasę na kupno dobrego piłkarza, ale nie mam szans go opłacić... Dajcie no jakąś dobrą poradę.

 

Mała aktualizacja do problemu - sprzedałem trzech gości, którzy razem zarabiali naprawdę grosze, budżet płacowy skoczył może o 2-3k, a już mogę oferować maksymalnie 13k w kontrakcie.

Ja zawsze przesuwam suwak na max w lewo, tak by budżet płacowy był na max a transferowy na 0. Wówczas możesz zaoferować max kwotę grajkowi...jeśli chcesz więcej to musisz pytać zarząd...

 

Nawet jak dam na maxa w lewo to i tak wielkie gówno mogę zaoferować...

Odnośnik do komentarza

Bug polega na tym, że zawodnik bardzo chce przejść do mnie agent nie dopuszcza do złożenia oferty bo... jego klient nie jest zainteresowany moim klubem !!! Chwalenie Teveza aby ten zwolnił agenta jest bezcelowe bo taki fakt może mieć miejsce w momencie odrzucenia złożonej mojej oferty a tu nie dochodzi do złożenia oferty z powodu stanowiska agenta, który ma działać w imieniu zawodnika i to jest BUG !

 

 

 

Po pierwsze, nie krzycz, bo złość piękności szkodzi :P Po drugie, zrozumiałem, o co Ci chodziło, tylko nie miałem już możliwości edytować posta. A po trzecie, w tym momencie masz dwie możliwości: grać z tym bugiem lub użyć edytora (ja bym tego nie użył, bo nie lubię edytorów, ale podaję Ci możliwe rozwiązanie tego).

 

<p>Po pierwsze, nie krzycz, bo z%

 

Sorry za tego posta, lecz podczas wysyłania przerwało mi połączenie z internetem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...