Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie jestem pewien czy w dobrym temacie piszę ale spróbuje.

Otóż mam problem z odpaleniem FM'a ;/

Włączam aplikacje exe i po jakichś 10 sec wyskakuje mi bład fm.exe ;/

Czy ktoś miał podobny problem?

Jak tak to jak go rozwiązał?

Z góry thx za odpowiedzi i sorki za off top.

Pzdro

 

Używasz może BitDefendera? Jeśli tak to przełącz go w tryb grania.

 

to sa jakies jaja gram druzyna Bideford zaczynalem od najnizszej ligi angielskiej gram na dodtaku z najnizszymi ligami, w pierwszym sezonie awansowalem lige wyzej i po 21 meczach 20 wygranych i jeden remis, 91% zwyciestw w bramkach 299 strzelonych i 71 straconych pod moja wodza przez 1,5 sezonu , a z koncem 2012 roku pojawia mi sie info ze odrzuclilem wszystkie propozycje kontraktu mial ktos takie cyrki? Nie dostalem zadnej propozycji kontraktu jest to klub amatorski i prowadzi sie ich za free, wqrwilem sie!!!

 

Czy to moze byc z tego powodu ze osiagnalem okrelona reputacje?

 

A jak zglaszam swoje zainteresowanie w klubach gdzie menadzerowie sa zagrozeni to wyskakuje mi ze chyba zartuje;)

No cóż, troszkę Ci reputacji jeszcze brakuje, jeśli chcesz objąć kluby z wyższych lig, 1,5 roku grania, kiedy zaczynałeś od najniższej ligi, to choćbyś nie wiem jak atrakcyjnie grał, to nie masz szans...

Odnośnik do komentarza

to ze nie moge objac jakiejs mocniejszej druzyny to rozumiem ale dlaczego mnie obsrance zwolnili? to mnie dziwi jeszcze misie taka sytuacja nigdy nie zdazyla a gram w te gre od serii championship manager 2 i jeszcze nie widzialem takiego cyrku ze przez 1,5 roku cztery mecze zremisowalem i 4 przegralem a reswzta wszystko wygrane a oni mi pitola ze nie przedluzylem kontraktu

Odnośnik do komentarza

Cześć,

chciałbym się zapytać o taktykę. Czy istnieje taka reguła, że np. po połowie sezonu, komputer (rywal) w pewien sposób rozszyfrowuje moją strategię na tyle, że będę musiał ją zmienić? O ile kojarzę, to w którymś z poprzednich managerów (2008?) tak było. Może się mylę, nie wiem.

Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Cześć,

chciałbym się zapytać o taktykę. Czy istnieje taka reguła, że np. po połowie sezonu, komputer (rywal) w pewien sposób rozszyfrowuje moją strategię na tyle, że będę musiał ją zmienić? O ile kojarzę, to w którymś z poprzednich managerów (2008?) tak było. Może się mylę, nie wiem.

Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam :D

 

W każdej wersji FMa jest tak, że po pewnym czasie komputer rozszyfrowuje taksę, ale trudno mi powiedzieć, ile czasu musi upłynąć. Chyba co najmniej rok, choć są taksy, na których ze 3lata można ładnie punktować

Odnośnik do komentarza

Cześć,

chciałbym się zapytać o taktykę. Czy istnieje taka reguła, że np. po połowie sezonu, komputer (rywal) w pewien sposób rozszyfrowuje moją strategię na tyle, że będę musiał ją zmienić? O ile kojarzę, to w którymś z poprzednich managerów (2008?) tak było. Może się mylę, nie wiem.

Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam :D

nie ma takiej reguły. drobne modyfikacje taktyki zawsze są potrzebne. ale czegoś takiego jak "rozszyfrowanie" taktyki przez CPU nie ma.

Odnośnik do komentarza

to ze nie moge objac jakiejs mocniejszej druzyny to rozumiem ale dlaczego mnie obsrance zwolnili? to mnie dziwi jeszcze misie taka sytuacja nigdy nie zdazyla a gram w te gre od serii championship manager 2 i jeszcze nie widzialem takiego cyrku ze przez 1,5 roku cztery mecze zremisowalem i 4 przegralem a reswzta wszystko wygrane a oni mi pitola ze nie przedluzylem kontraktu

 

W poprzedniej wersji managera jak ingerowałem w edytor to tez sie mi rozne rzeczy działy, np awansowałem do bodajze 7 ligi ang, a tam w tej 7 lidze bylo 5 druzyn tylko, innym razem gralem jakas 8 ligowa druzyna ang i awansowalem do 3 ligi to wszystko bylo tak jakbym zostal w poprzedniej lidze, zarzad nie ustalil swoich celow, mowil ze mam miec miejsce w srodku tabeli...tyle ze w 4 lidze, horror wiem co czujesz, bo mozna sie wkurzyc po czyms takim, dlatego staram sie nie grac z dodatkami

Odnośnik do komentarza

to ze nie moge objac jakiejs mocniejszej druzyny to rozumiem ale dlaczego mnie obsrance zwolnili? to mnie dziwi jeszcze misie taka sytuacja nigdy nie zdazyla a gram w te gre od serii championship manager 2 i jeszcze nie widzialem takiego cyrku ze przez 1,5 roku cztery mecze zremisowalem i 4 przegralem a reswzta wszystko wygrane a oni mi pitola ze nie przedluzylem kontraktu

 

W poprzedniej wersji managera jak ingerowałem w edytor to tez sie mi rozne rzeczy działy, np awansowałem do bodajze 7 ligi ang, a tam w tej 7 lidze bylo 5 druzyn tylko, innym razem gralem jakas 8 ligowa druzyna ang i awansowalem do 3 ligi to wszystko bylo tak jakbym zostal w poprzedniej lidze, zarzad nie ustalil swoich celow, mowil ze mam miec miejsce w srodku tabeli...tyle ze w 4 lidze, horror wiem co czujesz, bo mozna sie wkurzyc po czyms takim, dlatego staram sie nie grac z dodatkami

 

Tez juz nie zamierzam grac z dodatkami , grałem ten Polski dodatek i rozkręciłem już ładnie klubik i lige , i niestety nie mogę grac, gra się sypie , tylko nie wiem czy to przez ten dodatek czy przez dodawanie-usuwanie lig

Odnośnik do komentarza

Jak to jest panowie z tym skatingiem? Mam w Koronce obecnie 9 spcjalistów tego typu ze świata. Każdy opp i oup ponad 16. Np. taki Guti ma 18 i 19, a od 4 lat nie znalazł mi człowieka z 4 gwiazdkami przynajmniej, tak samo inni. Jest zadowolony góra z dwóch skautów. Może ja ich w złe tereny wysyłam, może trzeba też patrzeć na inne parametry skauta? Podpowiedzcie coś w kwestii skautingu.

 

@Godlike - polityka zespołu

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie gdzie w FM12 są ustawienia asystenta chodzi mi o to że przypisywało mu się że ma prowadzić rozmowy z zespołem, zajmowanie się i organizowanie sparingów ale nigdzie tego znaleźć nie mogę :/

 

Skład>zakładka:polityka zespołu.

Odnośnik do komentarza

Zaintrygowała mnie jedna rzecz, a mianowicie, gram Perugia, wywalczylem wlasnie awans do Serie B. Po zakonczeniu sezonu w Serie C1B zarzad mi obwieszcza, ze ''rozbudowuje'' stadion, w cudzyslowie dałem, bo tak naprawde uzupełnia tylko miejsca siedzace, obnizajac mi w ten sposob na dlugi czas pojemnosc stadionu do niecalych 5 tyś. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze nie jestem właścicielem stadionu i przez te 2 lata, które gram, ani razu nie mialem w zakladce interakcja z zarzadem opcji, ze chcialbym rozbudowac stadion, bo jak wiadomo, nie mzona rozbudowac, gdy sie nie jest właścicielem. W ten sposob mam rzucane kłody pod nogi, bowiem, za ta rozbudowe wzieli mi 12 mln zł, stadion pomniejszony do niecałych 5 tys, wiec za turnieje przedsezonowe nie zarobie zadnych pieniedzy, a jak wiadomo wydatk iw kazdej wyzszej klasie rozgrywkowej rosną.

Odnośnik do komentarza

to ze nie moge objac jakiejs mocniejszej druzyny to rozumiem ale dlaczego mnie obsrance zwolnili? to mnie dziwi jeszcze misie taka sytuacja nigdy nie zdazyla a gram w te gre od serii championship manager 2 i jeszcze nie widzialem takiego cyrku ze przez 1,5 roku cztery mecze zremisowalem i 4 przegralem a reswzta wszystko wygrane a oni mi pitola ze nie przedluzylem kontraktu

 

W FM 10 objąłem Znicz Pruszków w przerwie zimowej, porobiłem transfery itd. Zagrałem 4 mecze rundy wiosennej, zdobyłem 10pkt i po konferencji prasowej zostałem zwolniony. Do końca życia tego nie zapomnę hehe.

Odnośnik do komentarza

Zatrudniony zostałem na stanowisku trenera rep. DR Konga , po przejrzeniu sztabu szkoleniowego doszedłem do wniosku, że trzeba wszystkich zwolnić :) (asystent, trener juniorów i bramkarzy) . Tak też zrobiłem. No i teraz mam problem, poniewaz jak chcę podpisać kontrakt z kimś ze sztabu szkoleniowego to zarząd twierdzi, że na tym stanowisku już jest ktoś zatrudniony :ściana: .

Pomocy !

podbijam

Odnośnik do komentarza

Cześć,

nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego asystent często mówi mi, że jest zaniepokojony przebiegiem przygotowań przedmeczowych? Dodaje, że zespół powinien mieć przygotowaną więcej, niż jedną taktykę (mam 3 taktyki - 2 wyjazdowe i 1 domową). Dodatkowo zaleca opracowanie nowej taktyki w ramach przygotowań przedmeczowych.

O co chodzi? Nie rozumiem tego. Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...