Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

1.Gdzie mogę znaleźć opcję podglądu zawodników zespołu rezerw ?

2.W którym miejscu mogę zobaczyć datę wygaśnięcia kontraktów obecnych zawodników ? Wiem, że jest ona w profilu danego piłkarza, ale mi chodzi, by zobaczyć okres trwania umowy u wszystkich jednocześnie. W poprzednich wersjach znajdywało się to w zakładce SKŁAD -> PIŁKARZE, a teraz, niestety, nie mogę tego znaleźć.

 

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

1. filtr - zespol rezerw

2. skład - tam gdzie informacje ogólne obok napisu pilkarze to zmień na kontrakt

 

1. Jak przekonać zawodnika do przedłużenia kontraktu? Ma dopiero 20 lat, jak miał 18 to go sprowadziłem..fajnie się rozwija, wręcz cudownie,ale póki co nie chce gadać a zostało 3 miechy do końca. Gram w LM co sezon (Korona) wkurza mnie to...

2. Jakich zawodników sprowadzacie do klubu..chodzi mi o ilość gwiazdek?

Odnośnik do komentarza

Objąłem reprezentację Polski, zagrałem EURO, odpadłem w ćwierćfinale z Niemcami, ale po bardzo dobrej grze . Po mistrzostwach wiadomo przyszedł czas na eliminacje do MŚ, no i tutaj mam problem. Zawodnicy grali taki piach że szkoda gadać. Grałem tą samą taktyką, stawiam na tych samych zawodników przez co są ze sobą dobrze zgrani i wdupiłem z Czarnogórą 3:0 w bardzo słabym stylu. Co może być przyczyną?

 

Jeżeli to Cię pocieszy to ja nie zmieniając składu, taktyki w lutym 2012 roku wtopiłem z czarnogórą 7:0, a na Euro przegrałem w finale z niemcami 3:1. Wcześniej z niemcami towarzysko 3:0 wygrana :)

Odnośnik do komentarza

Zatrudniony zostałem na stanowisku trenera rep. DR Konga , po przejrzeniu sztabu szkoleniowego doszedłem do wniosku, że trzeba wszystkich zwolnić :) (asystent, trener juniorów i bramkarzy) . Tak też zrobiłem. No i teraz mam problem, poniewaz jak chcę podpisać kontrakt z kimś ze sztabu szkoleniowego to zarząd twierdzi, że na tym stanowisku już jest ktoś zatrudniony :ściana: .

Pomocy !

Odnośnik do komentarza

1. Jak przekonać zawodnika do przedłużenia kontraktu? Ma dopiero 20 lat, jak miał 18 to go sprowadziłem..fajnie się rozwija, wręcz cudownie,ale póki co nie chce gadać a zostało 3 miechy do końca. Gram w LM co sezon (Korona) wkurza mnie to...

2. Jakich zawodników sprowadzacie do klubu..chodzi mi o ilość gwiazdek?

 

1. Pewnie obiecałeś mu coś gdy chciał odejść ;P i nie wypełniłeś tego wiec się obraził ;P idąc dalej to po zawodniku , takiego delikwenta najlepiej sprzedać rok przed wygaśnięciem kontraktu zwyczajnie zarobić , Nie wiem jak Ty ale ja lecz ja z "zerowego miejsca" w europie znalazłem się na 37 pozycji , i i tak chcieli odchodzić to jest normalne za mały klub jeszcze posiadasz , bądź za mało możesz mu zaoferować ;)

2. Pytanie deczko malo nie konkretne ;P lecz z tego co napisałeś to grywasz w LM , Jeśli skład masz bdb i odpowiada Ci każdy zawodnik w taksie jaka grasz , w takim wypadku szukam talentów ;d wiec minimum 4 gwiazdki :)

Odnośnik do komentarza

Wrzuci ktoś Łukasza Wrońskiego z 2017-2019r ??

 

 

Zaraz edytne i wrzucę, bo mam akurat go u siebie w Polonii Warszawa.

 

 

 

 

u mnie wygląda podobnie w 2014r ,nadal wolno się rozwija i myślałem ze w wieku 20+ wypali do góry a tu nic ;P

http://imageshack.us...00/wronski.png/

 

a co to za turniej ?? i jak się zakwalifikowałem tam :D ?

http://imageshack.us/photo/my-images/820/rozgrywkij.png/

Odnośnik do komentarza

I tak prezentuje się lepiej niż Błaszczykowski. Ogólnie dziwna wydaje się ta wersja gry, i bardziej pobugowana niż poprzednia. Chodzi mi np. o zakańczanie karier przez graczy na wolnym transferze, delikwent odchodzi z klubu i nawet nie znajdzie sobie żadnego, nowego pracodawcy. Dziwna sytuacja.

Odnośnik do komentarza

 

1. Pewnie obiecałeś mu coś gdy chciał odejść ;P i nie wypełniłeś tego wiec się obraził ;P idąc dalej to po zawodniku , takiego delikwenta najlepiej sprzedać rok przed wygaśnięciem kontraktu zwyczajnie zarobić , Nie wiem jak Ty ale ja lecz ja z "zerowego miejsca" w europie znalazłem się na 37 pozycji , i i tak chcieli odchodzić to jest normalne za mały klub jeszcze posiadasz , bądź za mało możesz mu zaoferować ;)

 

 

Masakra jest teraz. Gram Korona mam bardzo młody skład 20 miejsce w europie co roku LM, w zespole wszyscy morale znakomite. Teraz patrze a 4 nie chce przedłużyć kontraktu,a do końca został rok. Beznadzieja. Nie wchodzę z zawodnikami w żadne konflikty..nie wiem o co biega. Jak ich przekonać żeby przedłużyli kontrakt?

Odnośnik do komentarza

1. Pewnie obiecałeś mu coś gdy chciał odejść ;P i nie wypełniłeś tego wiec się obraził ;P idąc dalej to po zawodniku , takiego delikwenta najlepiej sprzedać rok przed wygaśnięciem kontraktu zwyczajnie zarobić , Nie wiem jak Ty ale ja lecz ja z "zerowego miejsca" w europie znalazłem się na 37 pozycji , i i tak chcieli odchodzić to jest normalne za mały klub jeszcze posiadasz , bądź za mało możesz mu zaoferować ;)

 

 

Masakra jest teraz. Gram Korona mam bardzo młody skład 20 miejsce w europie co roku LM, w zespole wszyscy morale znakomite. Teraz patrze a 4 nie chce przedłużyć kontraktu,a do końca został rok. Beznadzieja. Nie wchodzę z zawodnikami w żadne konflikty..nie wiem o co biega. Jak ich przekonać żeby przedłużyli kontrakt?

 

Pewnie od momentu, gdy ich zatrudnileś weszli juz na taki poziom, ze Twoj klub jest juz dla nich za ciasny.

Odnośnik do komentarza

Objąłem reprezentację Polski, zagrałem EURO, odpadłem w ćwierćfinale z Niemcami, ale po bardzo dobrej grze . Po mistrzostwach wiadomo przyszedł czas na eliminacje do MŚ, no i tutaj mam problem. Zawodnicy grali taki piach że szkoda gadać. Grałem tą samą taktyką, stawiam na tych samych zawodników przez co są ze sobą dobrze zgrani i wdupiłem z Czarnogórą 3:0 w bardzo słabym stylu. Co może być przyczyną?

 

Jeżeli to Cię pocieszy to ja nie zmieniając składu, taktyki w lutym 2012 roku wtopiłem z czarnogórą 7:0, a na Euro przegrałem w finale z niemcami 3:1. Wcześniej z niemcami towarzysko 3:0 wygrana :)

Co może być tego przyczyną? Domyślam się tylko, że chodzi o to że zawodnicy dawno ze sobą nie grali, ale przecież warunki są takie same dla wszystkich więc czemu np.Czarnogóra może tak grać a moi zawodnicy nie.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pozaznaczałem jakąś nadmierną ilość opcji i coś mi się spieprzyło. Przyciskam spację lub kontynuuj przelecą mecze które mają się rozegrać pojawia się ekran z wiadomościami i same mi się czytają, jak to wyłączyć ?

 

Automatyczne wznawianie gry.

Odnośnik do komentarza

Wrzuci ktoś Łukasza Wrońskiego z 2017-2019r ??

 

 

Zaraz edytne i wrzucę, bo mam akurat go u siebie w Polonii Warszawa.

 

 

 

 

u mnie wygląda podobnie w 2014r ,nadal wolno się rozwija i myślałem ze w wieku 20+ wypali do góry a tu nic ;P

http://imageshack.us...00/wronski.png/

 

a co to za turniej ?? i jak się zakwalifikowałem tam :D ?

http://imageshack.us...rozgrywkij.png/

 

To są jakieś mistrzostwa juniorów. Coś na wzór ligi mistrzów. Graja juniorzy w wieku do lat 19 + 3 max grajków w wieku 20 lat. Kiedyś w Lechu moi juniorzy doszli do finału tej "imprezy", przegrywając dopiero ze Sportingiem 1:2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...