Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko.

Chciałbym się dowiedzieć czy jest w tej wersji FMa jest taka opcja aby mieć bezpośredni podgląd na statystyki zawodnika w oknie wyboru składu tak jak miało to miejsce w poprzednich wersjach. Chodzi mi o to okno przed samym zgłoszeniem zawodników do meczu. Te statystyki bardzo by mi się przydały :)

Odnośnik do komentarza

Chwila, jeśli nie masz klubu filialnego, to nie ma o czym mówić, ale jakim cudem grając Legią masz dwa partnerskie? Nie mam w tej chwili FMa włączonego, ale jeśli dobrze pamiętam, to na przykład na ekranie skład, klikasz prawym przyciskiem myszy na zawodnika, później znów chyba skład i na dole powinna byc opcja "wyślij do klubu filialnego" Ale to dopiero, jak go zdobędziesz.

Odnośnik do komentarza

Chwila, jeśli nie masz klubu filialnego, to nie ma o czym mówić, ale jakim cudem grając Legią masz dwa partnerskie? Nie mam w tej chwili FMa włączonego, ale jeśli dobrze pamiętam, to na przykład na ekranie skład, klikasz prawym przyciskiem myszy na zawodnika, później znów chyba skład i na dole powinna byc opcja "wyślij do klubu filialnego" Ale to dopiero, jak go zdobędziesz.

 

Gram Koroną oczywiście:) już wszystko ok. Chyba przez pomyłkę poprosiłem 2 razy o klub patronacki i mam Dynamo Kijów i Rubin. Teraz dopiero mam klub filialny, ale niestety słabiutki Partizan Mińsk. Teraz takie pytanie czy opłaca się tam moich młodych słać skoro u siebie mam doskonałą baze treningową i trenin po 4.5 gwiazdki każdy? Jak postarać się o lepszy klub filialny?

Odnośnik do komentarza

Mój błąd, nie chciało mi się sprawdzać kto zadawał podobne pytanie na poprzednich stronach, założyłem, że ty, a tam grano Legią. ;) A masz jakieś korzyści z tych dwóch patronackich?

 

Co do wysyłania, to imo do słabszych nie warto, jeśli masz tak dobre obiekty, raczej więcej się nie nauczą.

Odnośnik do komentarza

Tak ogromne korzyści w sumie 500 tys zł na rok :D nic od nich nie wypożyczam,bo sam mam lepszych.Właśnie bardziej zależało mi na dobrym filialnym klubie,żeby młodzi się ogrywali, bo ci co się nie mieszczą to są w rezerwie. Właśnie nie wiem czy grając w rezerwach tak samo trenują i się rozwijają...taką mam ostatnio zagadkę ;P

Odnośnik do komentarza

A imho mając pewność, że taki młodzik będzie grać w pierwszym składzie, to wypożyczenie jest lepsze. Doświadczenia nigdzie nie kupisz ani nie wytrenujesz. Wyobraźmy sobie sytuację, gdzie piłkarz trenuje na najlepszym sprzęcie pod okiem prosów od treningu - wpuszczając go potem pierwszy raz np. z przymusu za innego kontuzjowanego grajka, taki młodziak gra po prostu padakę, nie może się odnaleźć, stresuje się, nie wykorzystuje sytuacji, nie ma takiego "cwaniactwa boiskowego" itd... - czasem "jakoś" zagra po właściwej rozmowie motywacyjnej. Ilu menedżerów, tyle zdań co do tego ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie masz grywalnej ligi tego całego Partizana, to zawodnicy po wypożyczeniu do tego klubu, nabiją sobie jedynie statystyki w występach, i chyba nie znacznie się pod skillują.

Trenować raczej powinni, mają przecież takie same reżimy jak Ci z pierwszego składu, ale na pewno nie będą się tak dobrze rozwijać jak Ci co grają w spotkaniach jedynki.

 

Białoruskiej ligi nie mam grywalnej,ale syt. się rozwiązała sama, gdyż nie mogą mieć w lidze obcokrajowców:) Czyli nadal zagadką jest czy grając młodymi w rezerwach i trenując w klubie zawodnicy dobrze się rozwiną:) Może ktoś już to przetestował i mając lepszy klub filialny się sprawdziło.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz przyzwoitą baze treningową, lepszą niż klub filialny to wydaje mi się, iż lepiej będzie zostawić takiego grajka u siebie, niech gra w lidze rezerw albo u18, a dodatkowo możesz mu organizować sparingi np pierwszej drużyny z jakimiś amatorami i wtedy wystawiać skład młodzików. sam tak kiedyś robiłem - zapisałem skład 'do ogrywania' i cisnąłem sparingi by mieli dość doświadczenia meczowego, ale też nie za dużo, by ich nie zajechać za młodu. Ogólnie rzecz biorąc nie wiem jaka jest w FM różnica ogrywania się w meczach o stawkę, a w sparingach o pietruszkę (czy zawodnik wtedy szybciej się rozwija czy nie), ale zawiedziony nie byłem. Obecnie wystarcza mi gra w rezerwach i u18 i rozwój jest prawidłowy.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem , mam 3-4 graczy ktorzy nie dostali pozwolenia na prace w Anglii , wysłałem ich na wypożyczenie do Belgijskiego klubu muszą tam grać przez 3 lata aby dostać paszport , no ale jest problem , muszą tam być nieprzerwanie te 3 lata , a po sezonie oni wracają i się kasuje wszystko :/

 

jak zrobić aby ich wyslac na 3 lata ? bo jak daje aby dolaczyli do klubu partnerskiego to ida na rok tylko :/

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz przyzwoitą baze treningową, lepszą niż klub filialny to wydaje mi się, iż lepiej będzie zostawić takiego grajka u siebie, niech gra w lidze rezerw albo u18, a dodatkowo możesz mu organizować sparingi np pierwszej drużyny z jakimiś amatorami i wtedy wystawiać skład młodzików. sam tak kiedyś robiłem - zapisałem skład 'do ogrywania' i cisnąłem sparingi by mieli dość doświadczenia meczowego, ale też nie za dużo, by ich nie zajechać za młodu. Ogólnie rzecz biorąc nie wiem jaka jest w FM różnica ogrywania się w meczach o stawkę, a w sparingach o pietruszkę (czy zawodnik wtedy szybciej się rozwija czy nie), ale zawiedziony nie byłem. Obecnie wystarcza mi gra w rezerwach i u18 i rozwój jest prawidłowy.

 

Właśnie mam ich w rezerwach,ale tam od razu gwiazdeczki lecą i to mi się nie podoba. Sprowadzam po 4.5 gwiazki,ale im spada...od czego to jest zależne? Jakich młodych wyłapujecie (liczba gwiazdek).?

Odnośnik do komentarza

Polecam zawodnika Yaya Sanogo do polskiej ligi, świetny grajek :)

 

 

 

Dziwny wynik, nie ingerowałeś w grę Edytorem?

 

@topic Pobieram właśnie Megapacka do FM-a, ale słyszałem że pojawiają się problemy podczas gry, mógłby ktoś opisać o co dokładnie chodzi?

@topic2 Jest jakiś dodatek dodający do gry W pełni odwzorowaną 3 ligę Polską? Wiem, że kiedyś od razu po wydaniu FM-a pojawił się dodatek, ale nie było w nim prawdziwych grajków, a dodatkowo struktura rozgrywania meczów była lekko zachwiana, więc jakby ktoś miał dostęp do w pełni działającej PL 3 ligi to prosiłbym o podanie źródła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...