Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ja mam takie pytanie/problem. Gram Śląskie Wrocław, mam rok 2013 i mój budżet płacowy wynosi 440 000 euro/miesiąc, zaś na płace zawodników wydaje 250 000 euro/miesiąc. Kiedy chcę zaoferować lepszemu zawodnikowi kontrakt to maximum ile moge mu zaoferowac to 24 000 euro na miesiac :/

Dlaczego tak mało skoro budżet płacowy jest tak duży?

Prosze o odpowiedz! Pozdrawiam;)

 

zarząd stosuje blokady ze wzgledu na status zawodnika, byc moze ten, ktoremu oferujesz kontrakt ma backup(nie wiem jak to w polskiej wersji tlumacza) domyslnie przy negocjacjach?

 

a da sie zrobic zeby zarzad zdjal ta "blokade"? przy maksymalnym wynagrodzeniu 24tys/miesiac ciezko kupic zawodnika, ktory bylby wzmocnieniem chca osiagnac cos w pucharach :/

 

kupujac zawodnika okreslasz jego przydatnosc do druzyny. W kontrakcie ustawiasz np. "kluczowy gracz" i wtedy mozesz zaoferowac duzo wiecej, niz zawodnikowi poza pierwszym skladem.

 

EDIT

Sprawdzilem na j.polskim:

Oferta kontraktowa: status w drużynie: "Zaplecze zespolu" <-- tu blokada pokaza sie wczesniej niz u --> "Kluczowy zawodnik"

 

ale nie jestem pewien czy o to Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jak to jest z realistycznym odzwierciedleniem piłkarzy w 1 lidze PL? Gram pogonią i mam wrażenie, że jest niestety dużo gorsza.

 

Dużo gorsza w grze niż w rzeczywistości czy na odwrót?

Jak masz jakieś spostrzeżenia to pisze je w dziale research w temacie Pogoni, chętnie się przyjrzę :)

 

Pogoń jest całkiem dobra, dwa sezony rozegrałem w 1 lidze, i nieźle się z nimi natrudziłem. W pierwszej siódemce byli zazwyczaj. Lebedyński rulez.

Odnośnik do komentarza

Da się grać w FM bez podłączenia do internetu? Niedługo będę miał remont w pokoju a kabel od internetu nie dostanie do drugiego pokoju;)

 

up

Przecież tłumaczenie jest w download ?

 

Centre Back (Środkowy obrońca)

Centre Mid (Środkowy pomocnik)

Comlete ST (Kompletny napastnik)

Defensive Mid (Defensywny pomocnik)

Full Back (Boczny obrońca)

Goalkeeper (Bramkarz)

Inside Forward (Schodzący napastnik)

Poacher ST (Lis pola karnego)

Target ST (Odgrywający napastnik)

Wide Mid (Boczny pomocnik)

Wing Back (Boczny wysunięty obrońca)

Winger (Skrzydłowy)

 

 

Niestety to nie jest tłumaczenie do Ducan Training Medium Workload, proszę o pomoc w tłumaczeniu - dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

może ktoś poinformować jak w stosunku do FM11 zmieniła się na najnowszym Football Managerze, data ukończenia Nueva Mestalla?

Valencia wogóle we FM nie przenosi się na nowy stadion a Nuevo Mestalla wyparowało

 

dziekie. Szkoda, w perspektywnie grania moim ulubionym klubem to nie ciekawie. Stadion wyparował a długi na niego zaciągniete zapewnie zostały.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może czemu:

 

http://img580.images...ger20122011.png

 

Tutaj nie mogę się zgłosić na selekcjonera i jak klikam na Wielka Brytania to mnie przenosi w okienko 'świat' ? No Wielka Brytania gra na Olimpiadzie, a nie Anglia? o_O

 

Natomiast:

 

http://img100.images...ger20122011.png

 

Tu już mogę. Mam zarówno ligę angielską, jak i brazylijską załadowaną. Musiałbym mieć jeszcze inne ligi z Wysp?

 

No i w 'stabilności posady' tych reprezentacji już dostępnych nie mam...

 

U mnie jest dobrze i mogę złożyć podanie ...

 

axawiadomociskrzynka.png

 

Odnośnik do komentarza

Na początku przepraszam, bo pewnie już było, ale nie mogę znaleźć. Zainstalowałem grę. Gdy wchodzę w ustawienie to mam napisane, że wersja to 12.0.4. Jak chcę rozpocząć nową grę to mam napisane, że baza danych to 12.0.0. Nie mam w ogóle folderu ...data/db/1204, tylko data/db/1200.

Bardzo proszę o pomoc.

Już zrobiłem weryfikację plików przez Steam i dalej nic.

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanie nie ma orginalnego fm 12 mam od kumpla po instalacji na poczatku wszystko dobrze dzialalo a teraz przy uruchamianiu gry wyskakuje błąd o treści: NON WELL-FORMED ( INVALID TOKEN) at line of sound_cache_mode.xml dodam ze kumplom normalnie dziala caly czas i na innym kompie tez nie mam problemów proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanie nie ma orginalnego fm 12 mam od kumpla po instalacji na poczatku wszystko dobrze dzialalo a teraz przy uruchamianiu gry wyskakuje błąd o treści: NON WELL-FORMED ( INVALID TOKEN) at line of sound_cache_mode.xml dodam ze kumplom normalnie dziala caly czas i na innym kompie tez nie mam problemów proszę o pomoc.

 

 

Pomoc jedna: Trzeba kupic oryginał. Kupić, kupić i tyle!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...