Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mega problem. SKończyłem sezon Milanem, sprzedałem Ibre Potrzebowałem hajs ale kurcze niechą do mnie przychdozic zawodnicy, jacys słabi i młodzi nawet np z klubu NOVARRA za 200 tys euro niecha podpisac z moim klubem kontraktu!! DLACZEGO?? WIelki Milan a oni niechcą u mnie grac!!
Prawdopodobnie dopiero co podpisali kontrakt z tym klubem i nie chcą jeszcze zmieniać. A może też nie lubi klubu AC Milan.

 

 

A co do Ramu w FM to po pierwsze system 32-bit nie wykorzysta więcej niż 4 gb RAM, po drugie FM jako aplikacja 32-bitowa też nie wykorzysta większej ilości niż te 4gb, więc dokupowanie większej ilości zdecydowanie nie ma sensu. No chyba, że masz odpalone tyle aplikacji, że zżerają Ci te zasoby, które mógłby wykorzystać FM.

Odnośnik do komentarza

A jednak problem nie znikł. Przy graniu w oknie zawiesza się po 3/4 meczach około i tak samo jak wspominałem od razu przy pierwszej kluczowej akcji. Odznaczyłem hiperwątkowość i jest podobnie. Nie mam już pomysłów. To pierwszy FM z którym mam takie problemy...

 

EDIT.

 

Przy grze w oknie jednak jak wyłączałem zawieszonego FMa to trochę przez przypadek znalazłem okienko z takim błędem ale to raczej mało mówi?

 

 

 

 

Ewentualnie mogę zapodać komuś ten plik z błędem jeżeli to w jakiś sposób mogłoby pomóc w odgadnięciu co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza

@Patrico19, a dodawałeś jakieś dodatki? Bo przypomniało mi się, że mnie też to samo się robiło, a powodem były skiny :) Jakiegoś pliczku brakowało czy coś... Testuj dalej, a hiperwątkowość możesz na ten czas mieć wyłączoną, chyba, że Twoja maszyna to obsługuje. Możesz też grafikę ustawić na "auto".

Odnośnik do komentarza

Czy ktos z Was kupowal sam klucz steam do FM'a? Chce skorzystac z ofert na allegro, ale mam prosbe zeby ktos sprawdzil czy w tej wersji da sie zmienic jezyk na angielski? Czy kupujac polska wersje FM jest mozliwosc zmiany jezyka w opcjach?

Mam co prawda wersję pudełkową ale myślę, że Steamowa nie różni się zbytnio - możesz swobodnie przełączać między polskim a angielskim.

Odnośnik do komentarza

@danielos_87, tak mam dodatki w postaci tego dużego packu metallic z logami, flagami itd. oraz dodatek z facepackiem jakieś 4gb.

No więc możliwe, że to jest przyczyną :) Wywal wszystko i przetestuj, jak będzie działać to stopniowo dodawaj grafikę aż do chwili kiedy znów problem wróci - wtedy to co ostatnie dodałeś usuwasz i dajesz kolejne...

PS. 4GB dodatków :D Gra pewnie sporo straciła na szybkości czy nie ? :)

Odnośnik do komentarza

Czy da się powiększyć piłkę w trybie 3D? W 2011 było ok, teraz ciężko ją dojrzeć z jakiejkolwiek kamery.

 

Jeszcze gorzej jak śnieg prószy i piłka jest żółta, wtedy zamiast skupić się na meczu, non stop szukam gdzie piłka.

 

jak śnieg pada to piłka jest wieksza i ja widac.. jest w miare, ale faktycznie, piłka przy zwyklej pogodzie jest strasznie mała.. ja zmieniłem kolor piłki na pomaranczowy, ale tez mnie to drażni. Więc przyłączam się do pytania, czy jest mozliwość powiekszenia piłki standardowej, bo to mizernie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...