Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

sciągnąłem z sortitusi bodajze MEGAPACK co 4gb zajmuje, cut out. Mam zaznaczony w grze folder docelowy czyli nie moje dokumenty.

Wklejam ten folder megapack cały tam gdzie wcześniej sciagnalem facepack z ligi polskiej, włączam gre i najpierw zniknęły defaultowe ryje graczy i zostało samo puste okienko, odswiezylem skina i dalej nie mam zdjęc ? WTF ?

Ja wrzuciłęm wszystkie zdjęcia do: Moje dokumenty/Sport Interaktive/Football manager 2012/graphics/faces. Zaznaczyłęm odświeżanie skórki i odznaczyłem buforowanie w ustawieniach. Mi działają

Odnośnik do komentarza

Ty, ale ja wiem ze tak sie robiło i tak działało, ale miałem problem z tym zasranym megapackiem i cos sie popsuło.

Teraz widze ze pośród wszystkich zdjęc które sie rozpakowały, brakuje w nich pliku "config"

 

Wiem ze moge go stworzyc po kolei przepisując ktore zdjecie pod ktore id, no ale mam 60.000 zdjęć (podpisane Id) czy jakoś szybciej moge stworzyć ten plik ? nie wiem jakimś programem czy cos ?

Odnośnik do komentarza

Jak ustawić, żebym nie otrzymywał wiadomości w skrzynce o transferach ze świata? W czasie okienka dostaje takich wiadomości mnóstwo, co strasznie spowalnia grę.

Zapewne masz zrobioną subskrypcję na daną ligę/kraj. Odznacz je w subskrypcjach i nie będziesz dostawał takich newsów.

 

Dzięki, pomogło ;). Edit - jednak nie pomogło, nadal otrzymuje informacje o transferach z wszystkich lig, mimo że subskrybuję tylko ligę, w której gram.

 

Jeszcze takie pytanie - czy jedynym wyjściem, kiedy chcę zmodyfikować atrybuty zawodnika w trakcie gry, jest FMRTE? Tutaj pytanie kolejne - czy da się jakoś cofnąć wersję gry do 12.03, aby móc odpalić ów edytor czasu rzeczywistego? Czy po takiej kombinacji (po modyfikacji sejwa wgram znowu 12.04) nie będzie jakiegoś krzaczenia się gry?

 

Zrobiłem ten trick ze zmianą wersji gry (na chwilę) i działa bez zarzutu - wreszcie Del Piero, Matri i Marchisio wyglądają w porządku ;).

Odnośnik do komentarza

Siema

Pogrywam sobie w demko i pytanie mam. Czy jak zakupie pełną wersje, save odpale z dema, to czy będę mógł dołączyć jakieś zewnętrzne pliki typu fake, albo wieksza liczba piłkarzy, bo rozumiem, że dodawać i usuwać ligi będę mógł, mimo, że zacząłem grać na quick starcie?

 

Fake zadziała, pliki DDT oraz EDT nie.

Odnośnik do komentarza

Jakim sposobem można grać jeszcze w demo ?

tzn. sugerujesz mi, czemu jeszcze nie kupiłem gry, czy dziwisz się, że po wyjściu pełnej wersji działa nadal demo?

 

No chyba, że chodzi Ci, jakim sposobem idzie jeszcze pograć w demo? ;) Skoro demo miało działać pół roku, to wystarczy wybrać nową karierę :)

 

Tak tylko ja w ogóle dema już nie mogę odpalić i gdzieś tam obiło mi się o "oczy" (czytałem znaczy się) że demo wygasa wraz z wyjściem pełnej wersji gry... dlatego się dziwie.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze troche za latwy jest najnowszy fm. Grajac Widzewem w 1 sezonie zdobylem mistrzostwo , awansowalem do ligi mistrzow. Grupa przedstawiala sie nastepuja , Arsenal , Sevilla , Juventus. Wyszedlem z niej z 2 miejsca pokonujac 2 razy Arsenal w tym na wyjezdzie 4:2 ( wyjsc z takiej grupy od razu w polowie 2 sezonu to mission impossible ) . Pozniej zostalem sprowadzony na ziemie przez Real ale pokonac arsenal 2 razy Widzewem to imo niewykonalne juz w 2 sezonie :D

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś może już w trybie offline? Wczoraj miałem dość długą awarię neta i chciałem pograć w FM-a, STEAM oczywiście się nie włączył, problemy z połączeniem, klikałem 'zacznij w trybie offline', ale wywalał błąd, który odsyłał mnie... na stronę internetową. W efekcie nie mogłem grać.

Odnośnik do komentarza

marrtac - minute za pozno, bo sie wku**iłem i skasowałem wszystkie pliki i postanowiłem sciagac od nowa.

 

No wiec, sciagajac z sorti Megapack 4.0 gdy daje do torrenta dostaje mesydż "Wartość conajmniej jednego pliku, przekracza dopuszczalny limit systemu plików, pliki nie będa poprawnie zapisywane. czy mimo to chcesz kontynuować"

WTF?

Może ma ktoś jakiś lepszy link etc do dobrego megapacka z twarzami ?

Odnośnik do komentarza

Mozna bez problemu grac w trybie offline , choc wczoraj wieczorem tez mialem z tym problem.

 

Ja nie wiem jak Wam tak latwo w tej polskiej lidze idzie.Ja gram LKSem , zmienilem troche budzet transferowy , dzieki ktoremu kupilem z 20 nowych zawodnikow.Gram

 

taktyka Might and Magic - raikana007 i 3 wygrane 1 remis 4 porazki :[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...