Skocz do zawartości

Czy warto kupić FM 2016


Zubi_82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie niby proste ale... obecnie mam FM 2013 i rozegrane w nim 1324 godzin i trochę mnie nudzi, zastanawiam się nad nowym FM'em którą wersje kupić FM 2014, FM 2015 czy najnowszą FM 2016?

Uaktualnienie składów nie jest dla mnie bardzo ważne, w FM 2013 wyjeżdżałem na parę lat na wakacje i gra tworzy własną "transferową\składową rzeczywistość";) Ważniejszy jest dla mnie brak błędów technicznych i merytorycznych.

Najbardziej skłaniam się do FM 2015(cena) a może warto dopłacać do FM 2016?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Jak najbardziej warto kupić FM16. Do gry wróciłem przy wersji FM15 i znowu połknąłem bakcyla :). Poprzednia wersja tak mi podpasowała, że nie rozważałem opcji zakupu 16. Także byłem zdziwiony jak w Wigilię pod choinką znalazłem kopertę a w niej klucz do 16-ki :). Zainstalowałem i autentycznie zachwyciłem się grą. Zawsze mnie fascynowały liczne statystyki, cyferki, zestawienia itp. itd., więc opcja ProZone to jak dla mnie jest strzał w dziesiątkę. Na pewno lepszy jest silnik jak i "sztuczna inteligencja" w porównaniu do 15-ki. W poprzedniej wersji już po 3-4 dniach miałem ustaloną killer-taktykę dzięki której średnia bramek na mecz oscylowała w graniach 5. Przy obecnej wersji cały czas szukam, kombinuję, modyfikuję. Ba, nawet mam kilka taktyk ustawionych w zależności od stylu przeciwnika. Podoba mi się również to, że wyniki nie są hokejowe. Chociaż fun zawsze był jak Sielke czy Lukaku łoili min. 50-60 bramek w sezonie a Calleri czy Correa mieli po min. 30 asyst :D Ruchy transferowe też są jakby realniejsze po stronie komputera. Reasumując, FM16 daje dużo więcej opcji, statystyk a przy okazji jest trudniej co też powoduje,że gra szybko się nie znudzi (gram obecnie jako wódz Napoli i jeszcze nie posmakowałem Scudetto).

 

edit

No i gra ma edukacyjny walor szczególnie dla osób związanych z medycyną - można sobie powtórzyć budowę ludzkiego ciała. Informacje od asystenta w trakcie meczu o doznanych przez kopaczy urazach są bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Witam

Wiem ze zaraz wyjdzie 17tka ale ja dziś dopiero zdobyłem Fm16

Włączyłem i byłem trochę (?) ponieważ a 16 już miałem ligi,herby,stroje ,twarze a tu zero i nie wiem za co się zabrać ..

 

Pozdrawiam

A po Polsku można? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale pewnie trzeba pościągać dodatki lub przekopiować z poprzednich wersji.

 

BTW- to nie temat na takie pytania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...