Skocz do zawartości

Piosenki z reklam


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

nie z reklamy ale tu chyba pasuje :)

 

szukam piosenki wykonywanej przez faceta, w sumie starszego, teledysk jest krecony na plazy, on sobie idzie i cos tam spiewa chyba o wakacjach :D, ludzie sie bawią, opalają itp, maks 10 lat ma ten kawalek :) oczywiscie polski :) koles ma krotkie wlosy, ciemne chyba i jest w koszuli :D kurde widze w myslach ten teledysk, ale nie moge sobie ani muzyki ani tym bardziej tekstu przypomniec :/ a taki mi sie wkrecilo ze gogluje caly czas i dupa ;] jakies propozycje :> ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dość nietypowa prośba.

 

Kojarzy ktoś może, teledysk i teraz:

- wokalistka to jakaś amerykanka bym powiedział, blond włosy, lekkie loki, jedna z legend muzyki rozrywkowej

- ogólnie klip robiony w sposób jak są robione prezentacje pogody, wokalistka jest na środku, a w tle różne obrazy. Z tego co kojarzę to takie przyśpieszone ruchy na ulice, czy też chmury na niebie etc

- klip dość stary, 4-8lat na mój gust

 

nie było to Madonny frozen bądź american pie

 

Wiem, że to dość ogólny opis i w ogóle, ale :help: plz :)

Odnośnik do komentarza

Również mam prośbę. Chodzi mi o tytuł pewnej piosenki. Śpiewa ją jakiś murzyn, ubrany na biało i spacerujący po ulicy. W pewnym momencie łapie jakieś stworzenie i je całuje, a jakiś samochód przez niego przejeżdża. Oprócz niego występują jakieś laski w bikini. Zna ktoś tego tytuł? Słyszałem kilka razy na VIVIE, ale ani razu nie podali tytułu po końcu piosenki, a na początek nigdy nie trafiłem :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...