Skocz do zawartości

[FM16] Taktyczne udręki


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

pozwole sobie przedstawić autorską taksę, którą stosuje aktualnie w Juve, wydaje sie nie miec słabych punktów, to taktyka w ktorej boczni obroncy sa skrzydlowymi. 4-3-1-2 wąsko z of pomocnikiem, lewa obrona kbo-w / alex sandro, śo=stoper / chiellini / ogp-zab. / bonucci / prawa strona bwo-a / lichtsteiner srodek pomocy pogba jako swobodny, pomocnik odbierajacy / sturaro i pomocnik dlugodystansowiec / khedira liub marchisio , z przodu ofensywny pomocnik na wsparciu / hernanes i napastnicy odgrywajacy / mandzukic i kompletny dybala, gramy mieszanymi podaniami ale tylko tak ogolnie, bo mieszane podania przypisane indywidualnie maja tylko pogba, banuki i hernanes, reszta ma podania krotkie, polecenie czesciej strzelaj dajemy tylko slabszym technicznie zawodnikom, polecenie to dostaje sturaro i lichtsteiner, wszyscy w srodku pola trzymaja sie pozycji, nawet ofensywny pomocnik nie gra wyzej, tak wiec pomocnik dlugodystansowiec nie moze miec polecenia graj wyzej ani ofensywny pomocnik, mandzukic ktory ma raczej odgrywac gały ma polecenie rzadziej strzelaj; gramy elastycznie / kontrola, w razie wydarzen na boisku mozemy spokojnie przejsc na kontratak, wtedy rozszerzamy gre (bo gramy zrownowazana szerokosc boiska), przeszkadzamy bramkarzowi, nie mamy w poleceniach ogolnych krotkiego krycia, ale indywidualnie to krycie maja wszyscy zawodnicy z wyjatkiem dybali, obrazowo tak wyglada taktyka, teraz jestem na innym kompie, jak cos to wrzuce ją potem, 7-0 z romą, 6-0 z milanem, puchar mistrzow, na prawde jestem zadowolony ze po dlugich staraniach wreszcie mam cos dobrego, gramy ogolnie wysokim pressingiem zapomnialem dodac, licze na wypowiedz jakiegos speca od taktyki co można poprawić ;) niedlugo kariera pojawi sie na forum, jak pominąłem jakiś aspekt to dodam później, Fajfus moze skorzystac skoro gra leeds w karierze bez skrzydlowych, ew. jak gra sie podobnie, ale ze skrzydlami to dajemy zagrania na obieg, ktorych nie ma w "surowej taksie"

Odnośnik do komentarza

bede w domu przesle takse, wiadomo, juve to klasowy zespol, ale tylko nimi potrafie grac, dlatego nie wiem czy taktyka sprawdzi sie w klubach o gorszej renomie, mozliwe ze mi sie udaje dlatego ze boczni obroncy są na prawde nie przecietni, trudno o lepszych, nigdy ustalajac taktyke nie ogladam calego meczu, moze robie blad, ale gra juve na mojej taksie przypomina troche bayern, duzo podajemy wzdluz boiska i zmuszamy rywali do nieskiego pressingu

Odnośnik do komentarza

wiem tyle co czytam w grze, chodzi o to ze mam gesty srodek, bo swobodny rozgrywajacy gra troche cofniety, pomocnik odbierajacy pilke tez, nie wiem jak zachowuje sie dlugodystansowiec bez polecenia graj wyzej, a wszystko uzupelnia ofensywny pomocnik ktory tez nie gra bardzo wysoko, zgodze sie z Tobą Yau ze taksa jest wymagajaca, ale kazdy kto zobaczy atrybuty bocznych obroncow w juve jest w szoku, alex sandro naprawde miazdzy swoimi dosrodkowaniami, a lichtsteiner dodaje do tego jeszcze troche dynamiki, trudno o lepsza pare bocznych obroncow dobrych tak w ofensywie jak i defensywie, grajac slabszym klubem boki mogą zostawać odsłonięte

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...