Skocz do zawartości

Wirtualny klub CMF w FIFA 16 (PS 4)


Guli

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko:

 

Kto reflektowałby na PS 4 grę w Wirtualnym klubie FIFA 16?

 

Gra w wirtualnym klubie polega mniej więcej na tym co tryb kariery zawodnika offline - poprzez rozgrywanie meczów ulepszasz swojego gracza. Czyli wykonując x główek wzrasta ci główkowanie, zdobywając bramki wzrasta ci celność strzałów, a wykonując krótkie podania wzrasta atrybut podań itd itp.

 

Grałem w ten tryb zarówno w FIFA 15 jak i 16, jednak moja aktualna drużyna zrezygnowała z powodu przesytu FIFĄ i tak sobie myślę, że może ktoś z CMF reflektowałby na grę w tym trybie?

 

Organizowana jest nawet oficjalna liga polska + europejskie puchary dla tego trybu (gra się z prawdziwymi ekipami z całej Europy i świata) więc jeżeli chciałoby Wam się dłużej pograć to możnaby się wkręcić w coś takiego. Gra w lidze FVPA (fvpa.pl, można poczytać) to jedna kolejka tygodniowo (dwumecz) + czasami nieobowiązkowe jednodniowe livecupy. Ogólnie jak dla mnie jest przy tym mnóstwo frajdy, jeżeli znalazłoby się kilku chętnych (minimum 4 osoby do fvpa) to mogę jeszcze z mojego obecnego/poprzedniego klubu zebrać 2-3 osoby.

 

Pisałby się ktoś na coś takiego?

 

Jeżeli temat się nie przyjmie albo któryś z modów uważa, że można połączyć go z innym to proszę usunąć/połączyć.

Odnośnik do komentarza
U nas każdy miał swoje określone zadania - ja np. byłem na DC, był też bramkarz i napastnicy ;). Kiedy trzymasz L1 na padzie, to zawodnik sam "trzyma się" swojej pozycji nominalnej i nie leci na hura do przodu.


Oczywiście można przyjąć taką taktyke, ale wtedy to mija się z celem bo przeciwnicy niesamowicie potrafią kontrować. Zaletą takiej gry jest przede wszystkim gra z żywymi ludźmi, gdzie każdy popełnia błędy i satysfakcja z bramek/asyst czy udanych odbiorów jest dużo większa niż z kompem.

Odnośnik do komentarza

Pozycje wybierasz sobie sam, ten tryb to tylko online.

 

Możemy się dogadać jak będzie 4-5 zawodników to 1 mecz grasz w ataku, a drugi w pomocy, ja i tak preferuję obronę lub pomoc.

 

Docelowo jakbyśmy grali w fvpa (jeśli byliby chętni) to jednak trzeba byłoby imho trzymać się pozycji i trenować na niej jak najczęściej.

 

Jest jeszcze opcja, że kapitan steruje pozostałymi zawodnikami, którzy nie są zajęci przez innych graczy, ale myślę, że jednak lepiej zostawić je kompowi, zwłaszcza, że boty w tej wersji całkiem sympatycznie grają w piłkę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Kwestia informacyjna:

 

Jest możliwość dołączenia do FVPA (Fifa Virtual Pro Association), jeżeli jacyś gracze w FIFę są chętni to jest czas do 11.01, albo zgłosić klub albo dołączyć do innego zespołu. Mecze odbywają się raz w tygodniu (data ustalona między zespołami), sezon trwa około 12 tygodni.

 

Jakby ktoś się pisał to niech da znać, gra ktoś w ogóle regularnie w FIFĘ, czy tylko od święta? :)

 

 

PC i X1 też prowadzą swoje rozgrywki jak coś ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...