Skocz do zawartości

Trening w FM 2006


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Jakich treningów używacie? Dzielicie treningi na pozycje typu DC, DR, AMC itd? Czy raczej nastawiacie GK, obrońcy, pomocnicy, napastnicy? Korzystał ktoś z treningu ogólnego? Co w przypadku kiedy drużyna rezerwowa nie gra w żadnych rozgrywkach? Macie na to jakieś pomysły?

 

Ja u siebie założyłem trening w pierwszej opcji tzn. podzieliłem drużynę wg pozycji z taktyki i dobrałem im intensywność danej czynności. Ogólna intensywność każdej grupy ustawiona jest na "wysoką". Ciężko jest się odnieść do rezultatów bo gram Alemannią i nie mam odpowiedniej bazy treningowej. Tak czy siak, efektów ujemnych brak. A to już sukces.

 

Jeżeli chodzi o drużynę rezerwową to montuję im serię całorocznych sparingów z drużynami średniej klasy, zawsze to jakiś bonusowy grosz do klubowej kasy. Dziwne jest tylko to, że np. w prognozach zysku ze sparingów mam że na przykład ze sparingu z Realem Madryt (i tak się nie zgodzą) dostanę 14k zysku a z AEK Ateny...także 14k. Czy to nie jest jakiś bug?

 

I tak nie liczę, że ktoś odpisze :P

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

I kolejna ciekawostka. Sparingi drużyny rezerwowej są akceptowalne w praktycznie 90%. Wyjątki, typu klub z absolutnego topu, to odmowy. Dla pierwszego zespołu ciężko kogokolwiek zaprosić do siebie (może dlatego, że stadion w przebudowie?). Za to na wyjazdowe potyczki sporo klubów się zgadza.

 

Z tymi trenerami to zaczyna mi brakować...specjalności dla trenerów juniorów. A właściwie brak trenerów tej specjalizacji. Rozumiem, że trener od 1 zespołu zajmuję się także juniorami?

 

Sporo bramek tracę po stałych fragmentach gry. W treningu tylko DC ćwiczą stałe fragmenty gry. Zmienię w tym sezonie trening dodając SF i zobaczymy czy będzie poprawa.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jeżeli dostaję propozycję sparingu (wyjazd) to faktycznie, kwoty które księguję oscylują w okolicy 80-140k (euro). Jeżeli to ja proponuję sparing wyjazdowy to już niestety nie dostaję forsy na konto.

 

Co z treningiem juniorów? Ustawiacie to w ogóle w jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza

Hmm, ja trening ustawiam trochę inaczej. Jest to bardzo "upierdliwe" po objęciu nowego klubu, ale potem już szybciej, bo znam zawodników.

 

Otóż zauważyłem, że atrybuty zaczynają rosnąć (full time oczywiście) po ustawieniu na jedenaście kliknięć od lewej ;) Czyli dwa kliknięcia ponad 1 kreskę :D Fak, mam nadzieję, że wiesz o czym mówię ;)

 

I dzielę trening wg zasady - każdemu tego, czego potrzebuje. Jeżeli mam młodego bocznego obrońcę, który ma fajne atrybuty siłowe, to robię mu trening z mocnym nastawieniem na atak i panowanie nad piłką.

 

Jak mam obrońcę z dobrym kryciem i odbiorem, ale słabszych fizycznie - podciągam im siłowy.

 

Generalnie stosuję zasadę, że trening ma uzupełniać braki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...