Skocz do zawartości

Livescore e-sportowy


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

Virtusi wygrali 16:1 z G2, nie pisałem w trakcie meczu bo nie chciałem zapeszyć. :D To był najlepszy mecz Virtusów jaki kiedykolwiek widziałem, genialny teamplay, wszystkie pojedynki wygrane, genialny timing, mega emocje i fragi Snaxa ostatnią kulą w usp w clutchu. Obejrzałem wszystkie mecze dzisiaj i powiem szczerze, że Virtusi zagrali kosmicznie w porównaniu z resztą. Było fenomenalnie, jaram się i oby tak dalej. :D

 

Zagrali kozacko, pytanie jeszcze na ile słabo zagrało G2

 

trojkatny, łap

Odnośnik do komentarza

G2 zagrało słabo, ale imo dlatego że im Virtusi nie pozwolili na nic, dysproporcja była ogromna, a nie wierzę że ScreaM z kumplami nagle zapomnieli jak się trzyma myszkę. Dysproporcja między drużynami była jak między globalami a jakimiś kałachami/szeryfami. Wystarczy sobie spojrzeć, że w końcu Virtusi mieli dynamiczne wejścia, podwajali wychodzenie na pozycję przez co był refrag odrazu, chociaż najczęściej to już ten pierwszy wychodzący zabijał. :D No i w końcu Virtusi zagrali z jakimś pomysłem na obu pistoletówkach, Byali co rozdał wczoraj przy szóstkach, gdzie to niemal jednym strzałem zabił dwóch napierających terrorystów. :D Dzisiaj NaVi, wczoraj bez błysku grali, ale wiadomo że to trudny rywal, niech no tylko Guardian zacznie strzelać i mamy problem. :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Virtusi wygrali 16:1 z G2, nie pisałem w trakcie meczu bo nie chciałem zapeszyć. :D To był najlepszy mecz Virtusów jaki kiedykolwiek widziałem, genialny teamplay, wszystkie pojedynki wygrane, genialny timing, mega emocje i fragi Snaxa ostatnią kulą w usp w clutchu. Obejrzałem wszystkie mecze dzisiaj i powiem szczerze, że Virtusi zagrali kosmicznie w porównaniu z resztą. Było fenomenalnie, jaram się i oby tak dalej. :D

Zagrali kozacko, pytanie jeszcze na ile słabo zagrało G2

 

trojkatny, łap

Jak tam obejrzeć? Może nie mogę, bo wchodzę z telefonu?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...